Přejít na obsah
Návštěvník Tesi

Kdy digitál?

Recommended Posts

Návštěvník

Jak poznám, že v naší lokalitě je už k dispozici digitální vysílání? Zkoušel jsem modrou linku, kde mi zcela zmatená operátorka tvrdila, že "se to pozná podle nabídky na hlavní stránce". Prostě když zadám město, ulici a číslo domu, tak prý tam bude údaj, že je k dispozici digitální vysílání. Jenže jsem vyzkoušek skoro celé severní Čechy, kde by to mělo být a nic se tam neukázalo.

Sdílet toto téma

Návštěvník

DVB-C uz nejede ve zkusebnim provoze, ale normalne se prodava....tedy "normalne"...znamena to, ze uz byla tiskovka, akorat ze call centrum a prodejci o tom nic nevi, proto ty protichudne informace...

Sdílet toto téma

Karneval se zacne snazit az v dobe, kdy bude vetsi rozsireni DVB-T, zatim nema duvod rozsirovat zkusebni provoz :cry:

karneval se snazi az az, o cemz svedci i presun HBO pouze na digitalni signal a jeho planovane ukonceni na analogu v prubehu dubna

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mají pozastavený prodej, protože prý v krátké době přidají další programy. Slyšel jsem to od člověka, který mi přinesl domu STB.

Tak jsem zvědav co tam dají :shock:

Sdílet toto téma

Na to, co říkají na infolince se nespoléhej, nejradši jim tam ani nevolej, mají přístup jako ten chlap, co si otevřel hospodu, ale chodili mu tam lidi :D Mě taky měsíc tvrdili, že digi mít nemůžu, protože v našem baráku není (viz. moje předchozí příspěvky) a najednou to šlo. Mimochodem v našem městě na mojí adrese to uvádí "K dispozici kabelová televize a Internet." a digi šlape jako blázen :!: Zkus se zeptat známých, nebo občas mrkni na tyhle stránky, já jsem se o vysílání v Sokolově dozvěděl tady.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Řekl bych, že je to asi pravda, takže pokud někomu ve Zlíně digitál jede, ať se mi pokud možno ozve. Jinak přístup operátorů skutečně příšerný, jsou zmatení jak lesní včely.

Sdílet toto téma

Návštěvník

spuštění digitálu v Brně 9.května 2006, pokud nebude nikdo proti, uvedu zde tel. spojení na dva obchoďáky :)

Sdílet toto téma

V Brne uz DVB-C funguje. Je tam 47 TV a 18R programu.

Ja mam na STB 47 TV programu a 19 radii, to je nějake divné.

A jak Vám to v Brně běhá, nemají s tím nějaké problémy?

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Beha to dobre, signal je na maximalni urovni, vysila se 5 multiplexu na frekvencich :

410 Mhz - 9 TV kanalu a 10 radii

418 Mhz - 10 TV kanalu a 9 radii

426 Mhz - 11 TV kanalu

442 Mhz - 11 TV kanalu

450 Mhz - 6 TV kanalu a 2 radia

Datovy tok na jeden multiplex je 38 Mbit.

Jen me mrzi ze tam chybi kanal CS Film.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ahojte tak jsem dnes volal na infolinku Karnevalu, kde mi řekli, že nevědí kd digitál v Brně bude. Proto bych se chtěl zeptat, kde by se dalo nějaké info či přímo přístup k testovacímu provozu dostat?

Sdílet toto téma

Návštěvník

prodej digitálu v Brně začíná 9.května 2006, dva telefony na obchoďáky 606-477477 (ten je můj) nebo 606-860000 (otec) :D . Kvalita obrazu a zvuku výborná, možnost výběru jazyka/titulků.....napsal bych SUPER. Podle objednaných dig.služeb zůstává i analogové vysílání Mini/Komplet

Sdílet toto téma

Návštěvník
Ahojky,no CS FILM do nabídky vrátili jako Test kanál :D

Zkoušel jsem ladit a nikde nic, kde jsi to našel :?:

Sdílet toto téma

Zkoušel jsem ladit a nikde nic, kde jsi to našel :?:

Ahojky:)No oni ten test kanál zase stáhli už to zase nejede.Akorát místo rezervy jde test nový tv NOE a ještě večer po 23 na kanálu Viasat Explorer jede nějakej erotickej kanál SPICE:)

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníMediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku