Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Návštěvník Jan

Zadost o poskytovani sluzeb

Recommended Posts

Návštěvník Jan   
Návštěvník Jan

Dobrý den,

 

Z důvodu přestěhování na novou adresu jsem nucen vypovědět smlouvu včetně služeb, které u UPC využívám (Internet + TV), jelikož na nové adrese UPC (prozatím) své služby neposkytuje, UPC tam zatím není dostupné.

Jelikož jsem se službami UPC spokojen a mám zájem o jejich služby i nadále, kam se můžu obrátit, aby se vůbec zabývali rozšířením svých služeb na novou adresu? Doporučili mi, ať se zařadím na list potencionálních zájemců, aby mne kontaktovali, až budou služby poskytovat, ale může to být otázka půl roku, roku nebo i několika let? Na nové adrese bydlí mnoho nových obyvatelů, jedná se o nové byty, kde zájemců bude mnohem více, tzn. i mnohem více potencionálních zákazníků UPC. Technické zázemí včetně optického kabelu je na dané adrese dostupné, ovšem v případě rozšíření služeb musí pravděpodobně UPC dotáhnout svou technologii nebo se nějak na ni napojit.

 

Co mi poradíte v mém případě?

 

Děkuji za odpověď.

 

Jan

Sdílet toto téma


Link to post

UPC tam musí se svým kabelem. Nemohou být tedy od aktuální adresy daleko. Když mi napíšete přesnou adresu, zjistím co nejvíce informací ať alespoň víte, zda čekat či nikoliv.

 • lokalitaBrüx/Praha
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefonStarší služba
 • zařízeníCompal

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se


 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×