Jump to content

Recommended Posts

Nový FW jen kosmeticky upravuje některé věci:

Na displeji boxu místo UPC bude svítit ON.
Přebarvení grafiky do červené.
V různých textech je "UPC Česká republika s.r.o." vyměněna za  "Vodafone Czech Republic a.s." a Horizon TV za UPC TV.

HZN_USB.png

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Dobrý den, 

odešel mi starý KAON s nahráváním a chtěl jsem ho tedy vyměnit za HD mediabox a možností Horizon GO. Ve čtvrtek 19.3. technik přivezl krabici, zapojil jsem kabely podle návodu, potvrdil Česká republika, settopbox mi řekl, že se aktualizuje, napsal Write flash, restartoval se a po chvíli "Čekejte" zmizel signál do TV, na displei svítí bílé "on". Se supportem UPC jsme to asi 40 minut řešili, radil a já zkoušel diagnostický factory reset, MINFS reset... nic nepomohlo. Výrok zněl "Vadný HD mediabox"  a dnes jsem jej s technikem vyměnil za nový, čistě zabalený... Nainstaloval podle návodu, zapnul anténu, HDMI, napájení... a historka se opakovala, signál zmizel, svítí "on". V obou případedch jsem zkoušel radu ze stránek UPC (staré dobré vystoupit nastoupit Bila Gatese) - chvíle "Čekejte prosím"... a tma.

Nějak se mi nechce věřit, že by dva kusy po sobě byly vadné...možná trochu podezření na aktualizaci.  Nenapadá něco někoho? 

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • KAON PVR, CA modul
  • Jablonec nad Nisou

Propojte box s televizí scart kabelem. Jestliže normálně poběží, změňte rozlišení boxu na 720p a poté znovu zapojte HDMI (dělalo myslím na televizích Panasonic).

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
  • Slamb changed the title to HD Media Box

A co si zkusit raději objednat nový Vodafone box, sice ještě nebyl oficiálně představen, pravděpodobně bude asi příští týden, ale objednat prý už jde a podle mě bude téměř jistě lepší něž HD Mediabox. 

• Agree 2
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno
  • Slamb changed the title to HD Mediabox