Přejít na obsah
David - UPC

Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

Doporučené příspěvky

Sipo neumí pracovat s přeplatky či nedoplatky. Dám příklad. Zaplatíte omylem k platbě přes Sipo i převodem a předpokládáte, že tedy příště přes Sipo nic k platbě nebude, ale ejhle, zase přijde vyúčtování na stejnou měsíční částku. Peníze navíc vám budou muset poslat jako přeplatek zpět. Také u platby přes Sipo nelze platit haléřové položky (jelikož se Sipo dá platit hotově). To samé je v případě nedoplatku - vypadne vám jedna platba Sipo a další měsíc nepřijde k platbě dvojnásobek. Je to i kvůli dvouměsíční splatnosti Sipo atd.
Když ukončujete smlouvu, pak vám UPC zruší platbu přes Sipo (aby se nestrhlo celé další období, když budete využívat jen část) a poslední vyúčtování posílá klasickou frakturou, kde se asi objeví i tyto halíře jako nedoplatek z předchozího období. Poslední věta je jen má domněnka.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎22‎.‎2‎.‎2018 at 14:00, Ivo Mašek napsal:

Mě to zmizelo před dvěma dny. Ale počkám si na další vyúčtování. Jinak - cena za platby je orientační. Alespoň takhle to mám napsané. .... to může ještě být zajímavé.

... a tak jsem se dočkal. :D Oni s těmi halíři prostě pokoj nedaj

• lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem se také podíval na vyúčtování a smíchy jsem se málem po... Částka "Po splatnosti" je tam opět - ovšem o 59 halířů vyšší než minule, přičemž výsledná platba xx6,13 Kč je zaokrouhlena na xx7,00 Kč, čili + 87 halířů. Tak z toho už se nedá nic vydedukovat. O.o

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...