Přejít na obsah
David - UPC

Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

Recommended Posts

Sipo neumí pracovat s přeplatky či nedoplatky. Dám příklad. Zaplatíte omylem k platbě přes Sipo i převodem a předpokládáte, že tedy příště přes Sipo nic k platbě nebude, ale ejhle, zase přijde vyúčtování na stejnou měsíční částku. Peníze navíc vám budou muset poslat jako přeplatek zpět. Také u platby přes Sipo nelze platit haléřové položky (jelikož se Sipo dá platit hotově). To samé je v případě nedoplatku - vypadne vám jedna platba Sipo a další měsíc nepřijde k platbě dvojnásobek. Je to i kvůli dvouměsíční splatnosti Sipo atd.
Když ukončujete smlouvu, pak vám UPC zruší platbu přes Sipo (aby se nestrhlo celé další období, když budete využívat jen část) a poslední vyúčtování posílá klasickou frakturou, kde se asi objeví i tyto halíře jako nedoplatek z předchozího období. Poslední věta je jen má domněnka.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

V ‎22‎.‎2‎.‎2018 at 14:00, Ivo Mašek napsal:

Mě to zmizelo před dvěma dny. Ale počkám si na další vyúčtování. Jinak - cena za platby je orientační. Alespoň takhle to mám napsané. .... to může ještě být zajímavé.

... a tak jsem se dočkal. :D Oni s těmi halíři prostě pokoj nedaj

• lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Tak jsem se také podíval na vyúčtování a smíchy jsem se málem po... Částka "Po splatnosti" je tam opět - ovšem o 59 halířů vyšší než minule, přičemž výsledná platba xx6,13 Kč je zaokrouhlena na xx7,00 Kč, čili + 87 halířů. Tak z toho už se nedá nic vydedukovat. O.o

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku