Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

P_V    0
před 30 minutami, jobro napsal:

Mnohé staré příspěvky se "převedly" bez formátování. Zůstaly v nich formátovací značky html a ztratilo se oddělování odstavců.

Nebo ještě lépe, aby šlo bbcode používat i nadále. Tohle udělátko toho umí méně, třeba neumí citovat příspěvek s citací.

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3212, Kaon SA700

Sdílet toto téma

ten kdo to fórum předělával, by zasloužil důkladně nakopat (_!_) O.o

že na testovacím fóru chybí https certifikát, to sem ani neřešil, páč sem považoval za samozřejmost, že po přesunu na upczone.cz automaticky bude :ph34r:

proč tady je starší php 7.0 a ne 7.1, to je mi taky záhadou, když se to dělá od nuly...

proč nikdo neopravil vyhledávání na tabletu na vejšku?

proč je v zelenym záhlaví dvakrát odkaz na vytvořit nové téma?

a zvracim tady jenom proto, že ty spamovací roboti mě teď fakt trošinku naštvali, hlavně kdybych ještě s předstihem nepsal, že tady je stará ochrana... jestli ten převod někdo pro upc dělal za prachy, tak už je minimálně na nule a timhle tempem bude brzo v mínusu... tohle odevzdat jako provozuschopnej výtvor, byť v počátcích, no potěš koště >:( jak to vypadalo ze začátku nadějně a sluníčkově, tak zatim velký zklamání :o ty rozdrbaný citace už ani nezmiňuju...

vlastně by mě zajímalo, čí bylo rozhodnutí, že místo phpbb tady bude ipb o.O nic proti ipb, ale čekal bych, že si někdo aspoň otestuje, jak bude starší obsah fóra po převodu vypadat... takhle kdyby se to všechno smazalo a začalo se na zelený louce, výsledek by byl skoro stejnej, když ty citovaný příspěvky sou totálně nečitelný :S

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Někdo to při převodu fóra dodrbal,

např. ty citace v testovacím fóru fungovaly vpohode, ale tady jsou úplně podelane,

viz. screeny z testovacího fóra a nyní.

Navrhuji toto fórum pozastavit, všechny chyby dát doporadku a teprve pak ho znovu spustit do ostrého provozu, protože v tom stavu v jakém je to teď nemá smysl fórum dál provozovat.

_20170629_221225.JPG

_20170629_221407.JPG

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Ano, jak tady padlo, ty staré topicy jsou po překlopení a dodrbaným citacím takřka nepoužitelné. A v mnohých jsou opravdu hodně užitečné rady.

Některá tlačítka a popisky (třeba tady při psaní příspěvku Enter you text.... ) nejsou dopřekládána.

Nahoře je pouze 5 možností pro "poslední příspěvky". Na starém fóru šel rozkliknout celý seznam. Velmi užitečná funkce, která mi tu chybí.

• lokalitaOstrava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul, modem Cisco 3208

Sdílet toto téma

Návštěvník Krum   
Návštěvník Krum

Taky se přimlouvám za delší seznam posledních příspěvků. Jinak než přes ně jsem toto forum nikdy nečetl.

Na nový vzhled si budu zvykat hodne dlouho. Ta roztahanost a nevýraznost, velmi ztěžuje čtení a obecný přehled. Dosti nepohodlné to teď číst.

Sdílet toto téma

taky by to chtělo zakázat v ikonkách formát gif 9_9 cokoliv, co se hejbe, tak odvádí pozornost :S

jinak ta vychytávka, že nepřečtený příspěvky sou oddělený čarou a je hned vidět, u čeho sem skončil, je dost dobrá :)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

P_V    0
před 5 hodinami, Slamb napsal:

taky by to chtělo zakázat v ikonkách formát gif 9_9 cokoliv, co se hejbe, tak odvádí pozornost :S

bugy ve fóru, bugy v settopboxu, tak i ta moje ikonka má nějak rozhozenou snímkovou synchronizaci :/

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3212, Kaon SA700

Sdílet toto téma

ještě sepisuju návod na aktualizaci php a aktivaci https v administraci wedosu a na ftp, všechno klikání, placení a doplňování je otázka max. pěti minut (+ jednou 30 minut čekání), ale asi je to pro někoho nepřekonatelnej problém, když to trvá snad už třetí den 9_9 jestli pude další tuning timhle tempem i dál, tak se to tady doladí tak za 5 let :S

1) po kliknutí na detail hostingu v levym menu položka Konfigurace PHP, v roletkovym menu vybrat PHP 7.1, cvaknout na tlačítko Upravit

2) po kliknutí na detail hostingu v levym menu položka Příplatkové služby, cvaknout na ikonku zelenýho pluska u položky HTTPS na doméně (SNI), tam cvaknout na tlačítko Aktivovat - stojí to 120 korun bez DPH ročně, na email uvedenej v sekci Kontaktní údaje (odběratel) (zase v levym menu) přijde odkaz na zaplacení

3) (po aktivaci služby) po kliknutí na detail hostingu v levym menu položka HTTPS, zaškrtnout HTTPS s certifikátem Let's Encrypt, cvaknout na odkaz nastavení domén certifikátu, cvaknout na tlačítko přidat domény, zaškrtnout upczone.cz, zaškrtat (nebo nechat zaškrtnutý) všechny políčka pod tim, cvaknout na tlačítko Přidat domény, cvaknout na tlačítko aplikovat změny

4) po 30 minutách od kroku 3) přidat na konec souboru .htaccess na ftp následující řádky

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^upczone\.cz$ 
RewriteRule (.*) https://www.upczone.cz/$1 [R=301,QSA,L]
RewriteCond %{HTTPS} !=on
RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]
Header always set Strict-Transport-Security "max-age=31536000" "expr=%{HTTPS} == 'on'"

ale kdyby se aspoň tohle povedlo ještě letos, bylo by to fajn... konečně :ph34r: ostuda tohle trochu už, taková základní věc jako mít na webu aktivní šifrování... :/

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Dá se někde nastavit, aby se mi příspěvky ve vlákně zobrazovaly od nejnovějšího k nejstaršímu?  Nemůžu to nikde najít. A je docela otravné to pořád překlikávat na poslední stranu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízení.

Sdílet toto téma

Kliknu na časový údaj (např. Zlaťák - před 45 minutami) a mám poslední příspěvek.

Upraveno uživatelem hpfunny
  • lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Ze je konecne RSS je chvalyhodne. Ale - jak casto se obnovuje?

Pod starym forem jsem napsal prispevek, okamzite se objevil v RSS.

A ted to chodi snad po 3 - 4 hodinach. Ani kdyz dam rucne refresh.

Ve foru vidim posledni ze posledni prispevky jsou pred 34 a 35 minutami a RSS stale mlci.

Posledni v RSS je ze 13:02.

Rano taky - RSS porad nic a najednou varka clanku 3 - 4 hodiny stara.

Upraveno uživatelem cvancara
  • lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Chtěl jsem napsat Davidovi z UPC PM a napsalo mi to:
"Vaše schránka příchozí pošty je plná. Musíte odstranit nějaké zprávy před tím, než budete moci posílat další zprávy" moc těch zpráv tam teda nedám, ale k obsahu, co měla být v PM.

Neplánuje se zavést, zde na foru, taktéž anketa, jak byla na minulém fóru ohledně:

- stb/ca modulu případně něco z nové strany: IPv6 DS-lite nbo full dual stack

jako zpětná vazba UPC?

Upraveno uživatelem Pepe
  • lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

před 13 hodinami, Pepe napsal:

Chtěl jsem napsat Davidovi z UPC PM a napsalo mi to:
"Vaše schránka příchozí pošty je plná. Musíte odstranit nějaké zprávy před tím, než budete moci posílat další zprávy" moc těch zpráv tam teda nedám, ale k obsahu, co měla být v PM.

Neplánuje se zavést, zde na foru, taktéž anketa, jak byla na minulém fóru ohledně:

- stb/ca modulu případně něco z nové strany: IPv6 DS-lite nbo full dual stack

jako zpětná vazba UPC?

Anketu může začít každý uživatel u jednotlivých tématů. Tuto možnst uvidíte při tvorbě nového příspěvku v druhém poli jako "ANKETA".

Jako zpětnou vazbu od klientů využíváme data ze samotných dotazníků, které nám poskytnou veškeré potřebné data. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

před 2 hodinami, David - UPC napsal:

Jako zpětnou vazbu od klientů využíváme data ze samotných dotazníků, které nám poskytnou veškeré potřebné data. 

V posledním dotazníku, co mi přišel 1.7 jsem měl hodnotit spokojenost se službami UPC a proč bych je doporučil. Tam mi chybělo například: Co lze zlepšit ze strany UPC případně, co se Vám nelíbi na UPC. 

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Protože už mi nejde upravit příspěvek, tak například v dotazníku ohledně My Prime na konci dotazníku byly dvě možnosti a vybrat z nich jednu kterou preferuji.. škoda, že tam nebylo např. proč to preferuji :/

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku