Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

... uživatelých ... samozřejmně
Vidím, že co se gramatiky týče, jste si s tomusem blízcí, nejste nakonec jedna osoba? :lol: :lol: Ne, omlouvám se za porušení pravidel, ale když jsem to souvětí viděl, tak jsem nemohl odolat. Normálně píšete bez chyb, tohle byla výjimka. :D

Omlouvám se za toto nepěkné označení. Asi mi to ujelo :)

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Korporátne riešenie Horizon Go sa momentálne javí ako lepšia cesta než plugin do Kodi...

Kodi sa stáva tŕňom v oku mnohým spoločnostiam (Netflix, Amazon,..) aj keď nevinne (pluginy Exodus a pod. nie sú dielom vývojárov Kodi), ale to na na veci nič nemení a požadujú zákaz Kodi, resp. tvrdo na Kodi útočia...

Je zrejme asi otázkou času, kedy dostane zákaz, resp. bude vyradený z Google Play, tak ako boli nútení čínski výrobcovia odstrániť Kodi zo svojich android TV boxov - Beelink, Nexbox,.... (náhrady typu Qodi, TVMC, SPMC sú dočasné).

• lokalitaSR LV
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, 2xCAM, Cisco EPC3212

Sdílet toto téma

S tím nemohu souhlasit a pleteš si to právě tím, že čínský výrobci nebo prodejci tam právě doinstalovávájí nelegální obsah. A zároveň to nic nemění na věci, že uživatel si může stáhnout Kodi. ;-) Myslím si, že ten zákaz Kodi nenastane.

Psal jsem i na testovací (rok zpátky?), že uživatelé i v jiných zemí by chtěli onen plugin. Bez odpovědi od UPC a taktéž bylo vidět, že na stb používají upravené XBMC (nyní Kodi) Stačí se podívat i na fórum xbmc-kodi.cz a zjistíte že hodně lidí má malinu (a jiné sbc) a na ní libreelec / openelec. Druhá věc je že i herní zařízení podporuji XBMC (hlavně Xbox), kde vzniklo.

Druhá věc je, že mi chodí občas feedback od UPC. Vždy tam píši jak je stb otřesný. Škoda, že jsem nikde neviděl žádné vyhodnocení...

Proč se nezeptat lidí, jestli by byl zájem i aplikaci pro Android TV (v tuto chvíli jde sideloadnout, ale nemá podporu ovladače) případně plugin do Kodi.

I to může přilákat nové klienty, když uvidi, že UPC je např i na Xboxu. Nemusí být jen špatně reklama mezi lidmi ohledně UPC, když lidé maji platit poplatek při stěhování. Když jsme u toho Netflixu, tak ten je na Android TV a prý se chystá aplikace do cihly, ale kdy to bude u nás těžko říct.

Podívejte se třeba teď na Kuki, které se vetřelo snad všude. A take když by byla.moznost předplatit TV bez podmínky instalace jen prostě přes internet jak to.ma třeba O2

//EDIT: Zpátky k fóru. Bude tam možné přidat +1 k příspěvkům jak to má např. IPB?

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

"Přístrojů obsahující toto multimediální centrum, ale bez dodatečně přidaných doplňků třetí strany, se zákaz nikterak nedotýká." no... neříkal jsem to?

Takže je velice nepravděpodobné, že Kodi bude odstraněno z Google Play. ;-)

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Pravda... to jsem si vůbec nevšiml :)

Ani mi to nepřišlo, ale ve zdrojovým kódu je to jasné:

Community Software by Invision Power Services, Inc.

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

ono se to dá těžko poznat, když každý fórum může mít hromadu vzhledů a ještě všelijak upravenejch, ale třeba podle smajlů se dá :lol: teda ne že by tam nešlo nacpat jinou sadu, ale divil bych se, kdyby se zrovna s něčim takovym upc patlalo :lol:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

je alespoň v plánu portovat aplikaci Horizon Go i přímo na Apple TV? Řešení streamovat do Apple TV přes iPhone/iPad, když by to šlo přímo je trochu drbání se levou nohou za pravým uchem.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Vážení uživatelé fóra,

rádi bychom vám představili UPC ZONE v novém kabátě a s vymazlenými funkcemi.

...

No nevím, nevím. Je to všeobecný trend naředit text tak, aby na displej vešlo pár řádků/příspěvků? A všude kolem mezery jak Švehlovy pozemky. (pro neznalé: Švehla - agrárník za první republiky)

Dosavadní kompaktní tvar fóra s příspěvky jasně graficky oddělenými považuji za výhodný.

Ta všeobecná "rozplizlost" ve stylu Windows10 je jako mor - málo informací na stejné ploše.

• lokalitaKarviná

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Kdyz se ted stava upczone oficialnim forem pod rezii UPC, proc je na novych strankach

"UPCzone je nezávislé internetové fórum"

Jsem trosku staromodni, a stavajici forum me prijde prehlednejsi/citelnejsi, ale to je asi o zvyku.

Sdílet toto téma

No nevím, nevím. Je to všeobecný trend naředit text tak, aby na displej vešlo pár řádků/příspěvků? A všude kolem mezery jak Švehlovy pozemky. (pro neznalé: Švehla - agrárník za první republiky)

Dosavadní kompaktní tvar fóra s příspěvky jasně graficky oddělenými považuji za výhodný.

Ta všeobecná "rozplizlost" ve stylu Windows10 je jako mor - málo informací na stejné ploše.

S tím se ztotožňuji. Nový vzhled je velmi "roztahaný" - málo textu na veliké ploše.

• lokalitaOstrava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul, modem Cisco 3208

Sdílet toto téma

tomus za kolko si predal forum?

vyhodou tohto fora bola nezavislost, prakticky necenzurovane na slusnej linii sa mohol zakaznik vyjadrit. ja sam na tomto fore napisal mnozstvo kritiky na smejd particku slovenskeho upc. na facebooku za to davaju nekompromisne bany. neverim ze nastane zmena k lepsiemu.

• lokalitaKosice
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníziadne

Sdílet toto téma

Mohu Vás ujistit, že si zde můžete o UPC psát co chcete a nikdo Vás za to banovat nebude :) Ale co se týče těch banů na slovenském Facebooku, pošlete mi do zprávy, za co jste ten ban dostal a já se na to podívám.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

nový fórum mi přijde jednoznačně hezčí a přehlednější, ale uvidíme, jak to bude vypadat, až se tam nahrne obsah ze starýho :P

nicméně když už teda bude nový fórum, nebylo by dobrý rovnou upravit podkategorie? třeba u internetu je hardware, ale u televize to úplně chybí :idea:

a co se týká starejch témat, tak do novejch podkategorií by se mohly přesunout jenom ty, kde to žije, protože třídit hromadu starejch témat nemá cenu

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

desingn novy je uplne strasny, spousty prazneho mista, neprehledne, něco je male a něco naopak zbytecne velke , nevim proc se všichni opici po w10 .

a také chci videt jak zde zustanou rady ohledne retenčního oddeleni :shock:

• lokalitabrno
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

ja nastastie ban nemam ale dost ludi tam pise ze miznu prispevky. ich ktosi maze.. to posledne zdrazovanie nebolo proklientske vela ludi sa vyjadrilo emocionalne. som zvedavy na nasledujuce statistiky liberty global - slovenskeho upc o kolko zakaznikov firma prisla nezmyselnym zvysovanim ceny za sluzby. zjednotenim trhu sk+cz nic pozitivne pre zakaznikov neprinieslo. zacina to technickou podporou a pristupom a konci to cenami za sluzby. o zlepseni sa neda hovorit ale nastastie konkurencia nespi. co je velmi dobre...

• lokalitaKosice
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníziadne

Sdílet toto téma

no rozdíl vidim, ale co myslíte oba tim W10? když někdo napíše W10, tak jediný, co se mi vybaví, je windows 10 (protože se motám kolem kompů :D), ale s tim to asi nemá nic společnýho, tak mě zajímalo, čemu se to podobá

jinak tobě teda vadí ten text nahoře, jak celej obsah odsouvá dolu - podle kódu to vypadá jenom na nějakej widget a ten by časem mohli odstranit, takže v tom bych zásadní problém neviděl :) ze začátku bych ho tam asi nechal, protože se sem nahrne určitý množství novejch lidí, tak aby se o tom fóru něco dozvěděli

ale co by se dalo vylepšit - posunout ten nadpis na úroveň tlačítka pro založení tématu - pokud tam bude jenom zobrazení počtu témat, tak se to na desktop v klidu vejde, zároveň se tim vyřeší ta velká mezera mezi tlačítkem na založení novýho tématu a řazení

tuning.png.afb66f8e545221d2a8058fe6a236ce0d.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Ty to nevidis ten rozdil?

upcfzf.jpg

Na starem se podivam a vidim to prehledne. Na tom novem je to zase jak pro slepce (nesmyslny styl ala W10).

presne, tady je videt ten propastny rozdil, naprosty souhlas GUI ala W10 :puker::puker::puker:

• lokalitabrno
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku