Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Vážení uživatelé fóra,

rádi bychom vám představili UPC ZONE v novém kabátě a s vymazlenými funkcemi.

Příspěvky do diskuzí můžete zatím vkládat jako anonym/návštěvník, ale již brzy budete mít možnost se přihlásit a registrovat.

Fórum spouštíme ve dnech 28. a 29.6. na stávající adrese http://www.upczone.cz, ale pro nedočkavce zde máme již testovací

verzi na http://www.new-upczone.cz.

O svá data, stará vlákna a informace se nemusíte bát, najdete je všechny i na novém fóru.

Těšíme se na vás na novém UPC ZONE!

David - UPC

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou necenzurovány. Tak jak?

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Samozřejmně, že nejsou a nebudou. Jen nám to přišlo v komunikaci směrem k vám trochu zvláštní, proto jsme tohle vynechali. Pravidla zůstávají stále stejná, tedy můžete si o UPC psát cokoliv :) Já se vám následně pokusím pomoct nebo změnit váš názor :)

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Mám trochu obavy, aby se to nezvrtlo do podoby prastarého "oficiálního" fóra UPC. Tam to časem vyprofilovalo do odpadní stoky nadávek atd., ale především psaní všelijakých nesmyslů, které vůbec s UPC nesouvisely, až to prostě přestalo být použitelné.

Tady to sice občas taky sem tam mezi někým zajiskřilo, ale ale udrželo se to vždy nakonec v přijatelných mezích, popřípadě toho, kdo si ani po napomenutí nedal říct, Tomus (přistoupil k tomu jen vyjímečně) zablokoval.

Každopádně přeji novému UPCZONE i nám všem hodně štěstí a ať je to k užitku.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

no jinak tomus už na to teda definitivně dlabe? a čí byl nápad to předání - jeho nebo upc? :P všechny žhavý drby ze zákulisí sem :lol:

Já doufám, že definitivně ne :) Převzít UPC ZONE byl náš nápad a jsem rád, že se vše povedlo až k nové verzi. Velké díky za to patří hlavně Tomusovi, který nám to umožnil.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

... ale již brzy budete mít možnost se přihlásit a registrovat...

O svá data, stará vlákna a informace se nemusíte bát, najdete je všechny i na novém fóru.

Na nové fórum budou přeneseny současné loginy a hesla ze současného upczone ?

...aby se to nezvrtlo do podoby prastarého "oficiálního" fóra UPC. Tam to časem vyprofilovalo do odpadní stoky nadávek atd.,..

Taky se na to pamatuji. Tam na jednu rozumnou diskuzi bylo 100 dalších zcela mimo téma UPC s těma nejsprostějšíma nadávkama.

Zdejší fórum je na dobré úrovni, a bez zbytečných urážek a nadávek. A doufám, že takto to bude i na nové palubě. :D

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Ano, veškerá data, včetně všech témat zůstanou zachována na novém fóru.

Dle mého názoru dělá kvalitní fórum především kvalitní uživatel, kterých vás je tu nespočet. Pevně věřím, že se nám společně podaří posunout celý UPC ZONE o kus dál a bude o to větším přínosem pro vás, uživatele služeb UPC.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Musím říct, že nové fórum vypadá pěkně i na mobilu. Má otázka, když už bude oficiální fórum (konečně :-D) bude trošku UPC otevřenější k uživatelům a bude možné např. prodiskutovat / změnit názor v nějakých věcech?

Abych byl konkrétnejsi např. v tuto chvíli se jedna o DS-lite IPv6 / případně ETA, kdy bude možno použít Compal i bez ztrátovosti packetů?

Nějaký systém odměn pro aktivní / kvalitní uživatele se plánuje?

edit: Co vím, tak David má pod sebou pár lidí na FB a ty odepisuj na zpravy. David odepise jen na zdi. :)

K IPv6 DS-lite: https://www.root.cz/clanky/upc-zacne-br ... &icc=tip-1 a diskuze to je docela zajímavá.

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

Musím říct, že nové fórum vypadá pěkně i na mobilu. Má otázka, když už bude oficiální fórum (konečně :-D) bude trošku UPC otevřenější k uživatelům a bude možné např. prodiskutovat / změnit názor v nějakých věcech?

Abych byl konkrétnejsi např. v tuto chvíli se jedna o DS-lite IPv6 / případně ETA, kdy bude možno použít Compal i bez ztrátovosti packetů?

Nějaký systém odměn pro aktivní / kvalitní uživatele se plánuje?

edit: Co vím, tak David má pod sebou pár lidí na FB a ty odepisuj na zpravy. David odepise jen na zdi. :)

K IPv6 DS-lite: https://www.root.cz/clanky/upc-zacne-br ... &icc=tip-1 a diskuze to je docela zajímavá.

Přesně tak, zprávy bych už asi nestíhal :)

Na novém UPC ZONE se budeme snažit být otevřenější a pro vedení diskuzí jsme pořád. Co se například IPv6 týče a jejímu nastavení do budoucna, uričtě nekončíme.

Ano, nové fórum umožňuje bodování uživatelů, se kterými máme v plánu do budoucna více pracovat.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

A nedá mi to se nezeptatl. Na novém fóru z UPC vás bude víc?

Co vím, tak na prvním levelu technické podpory, tak z 50% nevěděli, co to vlastně upczone je, ale když jsem to potom řešil s jiným na vyšším levelu, tak operátor už věděl :)

Bude tam nějaký technický koutek pro nedočkavce, když by se zase něco připravovalo něco nového a nedotazeneho (někdo to může chápat i jako odflaknuteho), kde s námi budete víc komunikovat v případě testovaní SW , HW?

Chystá se nějaká úprava vzhledu při placení platebni kartou? Vypadá to zastarale a připsání platby na účet trvá den-dva.

Pak mám otázku k webhostingu, co poskytujete chystá se nějaká změna? Uvítal bych místo 5 účtu, které nepoužívám jenom (se stejným prostorem) jeden a kdyz by byla podpora i DB, PHP, tak bych se vůbec nezlobil

Kde si můžu zalobbovat o přidání podpory Horizon GO do Android TV? Podle rok staré zprávy od Nvidie jste na tom měli pracovat? Jde mi především o podporu dálkovým ovladačem případně herním ovladačem :)

Případně bych hodně uvítal podporu Horizon GO jako plugin do Kodi (jak to má třeba O2)

Neberte to nijak zle, ale nebylo by lepší zrušit rovnou ty věrnosti slevy? Přeci jenom, když člověk pak má doplatit 2-4k, tak pak akorát dá špatnou reklamu o UPC.

Když mě ještě něco napadne, tak napíšu..

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

1.,2. odstavec souvisí s novým fórem a zbytek je OT to přiznám, ale nikdo neřekl, že bych se nemohl zeptat na ten zbytek, když David napsal, že se snaží být v UPC otevřenější pro diskuze :lol:

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Ano je to přesně tak jak napsal v úvodu David-UPC, současná podoba tohoto fóra končí a nahradí nahradí nové fórum pod hlavičkou UPC.

Před časem mně vedení UPC oslovilo se zájmem odkoupit UPC fórum a udělat z něj oficiální fórum UPC, k čemuž nakonec došlo a nyní je UPC Zone již plně v majetku společnosti UPC.

Nějakou dobu se již testuje nová podoba fóra, která jak již napsal David UPC bude zanedlouho spuštěna a já po 13. letech skončím jako administrator.

Doufám tedy že to dobře dopadne a nové fórum se vám bude líbit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

vpa    6

Bude někde tady i na novém fóru téma na poděkování tomusovi za administrování a též za dlouholeté vedení fóra? Za mne děkuji.

A doufám, že nebude nutné zřízení dalšího fóra.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

A nedá mi to se nezeptatl. Na novém fóru z UPC vás bude víc?

Co vím, tak na prvním levelu technické podpory, tak z 50% nevěděli, co to vlastně upczone je, ale když jsem to potom řešil s jiným na vyšším levelu, tak operátor už věděl :)

Ano, postupem času bychom rádi, aby zde bylo více uživatelů z UPC. Především to ale bude o vás, uživatelých. O UPC ZONE v UPC by měl vědět snad každý, pokud ne, stát se to samozřejmně může.

Bude tam nějaký technický koutek pro nedočkavce, když by se zase něco připravovalo něco nového a nedotazeneho (někdo to může chápat i jako odflaknuteho), kde s námi budete víc komunikovat v případě testovaní SW , HW?

Testování, pokud bude, bude probíhat v podobném režimu, jako probíhalo testování nového prostředí na HD DVR Mediaboxech. Tedy na to bude speciální reportovací část, která bude sloužit pro tyto účely. Určitě ale nepřijdete o možnost zařadit se do testování, i k těmto informacím bude v budoucnu nové fórum sloužit.

Chystá se nějaká úprava vzhledu při placení platebni kartou? Vypadá to zastarale a připsání platby na účet trvá den-dva.

Pak mám otázku k webhostingu, co poskytujete chystá se nějaká změna? Uvítal bych místo 5 účtu, které nepoužívám jenom (se stejným prostorem) jeden a kdyz by byla podpora i DB, PHP, tak bych se vůbec nezlobil

Proběhlo nasazení nové verze MOJE UPC, jehož součastí je i nová platební bárna na adrese https://eshop.upc.cz/. Změny na webhosotingu v tuto chvíli nepřipravujeme.

Kde si můžu zalobbovat o přidání podpory Horizon GO do Android TV? Podle rok staré zprávy od Nvidie jste na tom měli pracovat? Jde mi především o podporu dálkovým ovladačem případně herním ovladačem :)

Případně bych hodně uvítal podporu Horizon GO jako plugin do Kodi (jak to má třeba O2)

Obávám se, že to moc nepůjde. V tomto směru máme korporátní řešení, které je stejné pro všechny země a přidávání funkcí pro konkrétní trh je velice obtížné.

Neberte to nijak zle, ale nebylo by lepší zrušit rovnou ty věrnosti slevy? Přeci jenom, když člověk pak má doplatit 2-4k, tak pak akorát dá špatnou reklamu o UPC.

Rušení věrnostních slev nemáme určitě v plánu.

Když mě ještě něco napadne, tak napíšu..

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

... uživatelých ... samozřejmně

Vidím, že co se gramatiky týče, jste si s tomusem blízcí, nejste nakonec jedna osoba? :lol: :lol: Ne, omlouvám se za porušení pravidel, ale když jsem to souvětí viděl, tak jsem nemohl odolat. Normálně píšete bez chyb, tohle byla výjimka. :D

... přidání podpory Horizon GO do Android TV? ... Případně ... podporu Horizon GO jako plugin do Kodi...

Obávám se, že to moc nepůjde. V tomto směru máme korporátní řešení, které je stejné pro všechny země a přidávání funkcí pro konkrétní trh je velice obtížné.

Takže tvrdíte, že Android TV nebo Kodi se používá jen v Čechách? (A na Moravě a ve Slezsku, musím dodat, aby na mě neskočili nacionalisti z jiného threadu.) Myslím, že tohle by se hodilo lidem úplně všude.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku