Jump to content

UPC Zone v novém

Recommended Posts

Vážení uživatelé fóra,

rádi bychom vám představili UPC ZONE v novém kabátě a s vymazlenými funkcemi.

Příspěvky do diskuzí můžete zatím vkládat jako anonym/návštěvník, ale již brzy budete mít možnost se přihlásit a registrovat.

Fórum spouštíme ve dnech 28. a 29.6. na stávající adrese http://www.upczone.cz, ale pro nedočkavce zde máme již testovací

verzi na http://www.new-upczone.cz.

O svá data, stará vlákna a informace se nemusíte bát, najdete je všechny i na novém fóru.

Těšíme se na vás na novém UPC ZONE!

David - UPC

• Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Samozřejmně, že nejsou a nebudou. Jen nám to přišlo v komunikaci směrem k vám trochu zvláštní, proto jsme tohle vynechali. Pravidla zůstávají stále stejná, tedy můžete si o UPC psát cokoliv :) Já se vám následně pokusím pomoct nebo změnit váš názor :)

• Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Mám trochu obavy, aby se to nezvrtlo do podoby prastarého "oficiálního" fóra UPC. Tam to časem vyprofilovalo do odpadní stoky nadávek atd., ale především psaní všelijakých nesmyslů, které vůbec s UPC nesouvisely, až to prostě přestalo být použitelné.

Tady to sice občas taky sem tam mezi někým zajiskřilo, ale ale udrželo se to vždy nakonec v přijatelných mezích, popřípadě toho, kdo si ani po napomenutí nedal říct, Tomus (přistoupil k tomu jen vyjímečně) zablokoval.

Každopádně přeji novému UPCZONE i nám všem hodně štěstí a ať je to k užitku.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou
no jinak tomus už na to teda definitivně dlabe? a čí byl nápad to předání - jeho nebo upc? :P všechny žhavý drby ze zákulisí sem :lol:

Já doufám, že definitivně ne :) Převzít UPC ZONE byl náš nápad a jsem rád, že se vše povedlo až k nové verzi. Velké díky za to patří hlavně Tomusovi, který nám to umožnil.

• Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha
  • Slamb changed the title to UPC Zone v novém
  • Slamb unpinned this topic
  • Slamb featured this topic
  • Slamb locked this topic
  • Slamb unlocked this topic