Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Radia na DVB-C. Má to smysl?

Recommended Posts

Návštěvník

Karneval dnes má na DVB-C asi tucet roxhlasovych programu. Myslite, ze to ma pro vas nejaky vyznam?

Sdílet toto téma

No, význam to bude mít určitě pro toho, komu rozhlasové stanice v analogovém vysílání připadaly dosti nekvalitní, ale i přesto je využíval. DVB-C v tomhle bude jiná muzika, avšak je jasné, že by bylo lepší pracovat na pořádném televizním balíčku, který by vyhovoval co nejvíce lidem, než jim davat tucet zpěvu :)

Sdílet toto téma

Smysl to určitě má. Tohle je jen další postupný krůček, i když zatím nedokonalý, k tomu, že dřív nebo později bude na většinu věcí stačit prostě jen jedna bedýnka - jakési počítačověmultimediální centrum, s jedním kabelem nebo i bez něj. Už dnes má kupa lidí televizi i hudební věž napojenou na domácí kino a pro mě už je také jednodušíí přepnout jen jeden knoflík na ovládači a místo televize mi hraje rádio nebo naopak.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Proc by to nemelo smysl, muzu poslouchat radia, ktera nikde jinde bezne nechytnu, napr. CRo Leonardo, to vysila pouze pres internet.

Souhlasím. U nás v Sokolově chytnu jenom z českých rozhlasů ČRo 1., 2. a 3. Slovenskej rozhlas vůbec.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Musis dat "factory reset" a nacist vsechny programy znova. Potom uz jsou radia tam, kde maji byt.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tal jsi nedal factory reset, ale jen "vymazat vsechny programy". To je rozdil! Zkus to znovu a tentokrat:

Menu-systemove info-tovarni nastaveni-resetovat-spustit...

a potom zopakovat instalaci jako u noveho STB

Sdílet toto téma

Ahoj, chci zeptat, zda-li to máte taky tak.

U rádií, která jsou dostupná prostřednictvím DVB-C mi na více stanicích hraje úplně to samé.

Např. Radio Regina Kosice, Radio Regina B. Bystrica, Radio Regina Bratislava - tam hraje všechno úplně stejné.

Pak tam je Radio Patria vicejazycna, kde hrajou najednou dvě rádia, a to některé z Radio Regina a Radio Patria madarska.

Nevíte někdo, proč tam tyto rádia jsou, když na nich hraje úplně to samé? Nestačilo by náhodou jen jedno Radio Regina a jedno Radio Patria?

Ale jinak jsem koukal, že už je u některých rádií dostupný EPG. Původně ze záčatku nebyl.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku