Jump to content

Recommended Posts

Neviem aký to je tv ale ja mám Sony a tam v nadstaveniach CI modulu da dajú povypínať správy od poskytovateľa, upozornenia atď. Pohrabal by som sa v menu telky. 

• lokalitaŽilina
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón 120
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG-LC, CA modul SMIT SM1660

To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení...

V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka?

Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit?  Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej? 

Edited by Patri.k
  • lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Pokud je mi známo, v síti UPC se používají CAM od TechniSatu (staré, CA) a novější od SMiT (CA, CA+) s nepřehledným množstvím různých verzí firmwaru. Občas se vloudí chybička do vysílaných dat a i ta data (informace o způsobu kódování, informace o předplatném, ..)nejsou vysílána zcela pravidelně.

Neukvapuj se s nákupem nového CAM a zkus to po nějakou dobu přežít....

Já bývám občas zaskočen, když někdy v polovině měsíce přepnu na kódovaný kanál a vidím stejnou nebo podobnou hlášku (nebo taky ne a pak se divím nebo kleju) :(

Jednou (pouze jednou) jsem dokonce prostřednictvím CAM dostal Zprávu, už si nevzpomenu, o čem. UPC tuto službu CAM z nějakých důvodů nevyužívá

Edited by Retiree

exKarneval

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych. :D

Edited by Patri.k
  • lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Svého času jsem měl 2 CAM ve skříni několik měsíců. Po jejich opětném nasazení do služby jsem čekal desítky hodin (do druhého dne), než oba přijaly všechna data o předplatném...

Ta potřebná změna může přijít (pokud) i za několik dnů, možná se i ozve někdo další...

exKarneval

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

V 17. 8. 2017 at 10:54, David - UPC napsal:

Uzavřu tuto debatu o CA Modulech. V případě, že byl CA Modul zakoupen v  přes Lycu, tak Vám zařízení spárujeme. Nové objednávky nejsou již možné. Prodej CA Modulů UPC ukončilo a zatím se k němu vracet nebude. Aktuálně nabízíme dva set - top boxy, kde klient může využívat služeb videotéky My Prime,  zpětného zhléndutí a dalších aplikací. 

Jediná cesta, jak si zakoupit CA Modul je přes bývalého klienta, který služeb již nevyužívá. V případě pronájmu CA Modulu je stále možnost přes UPC. 

Zeptám se, když jsem sehnal CA moduly bývalého klienta, ale bez karty, poskytne mi UPC tyto karty?

UPC Light + Booster, Starter + Sport, Basic telefon

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWifi router, CA modul

Super, díky moc.
A víte jak je to cenově? Poskytne mi karty UPC zdarma, či za jednorázový poplatek nebo paušál? Vím, že si to mohu zjistit na infolince, ale raději bych byl informovaný dopředu :).

UPC Light + Booster, Starter + Sport, Basic telefon

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWifi router, CA modul

Mám CA modul a jsem se službami max. spokojený, ale teď jsem chtěl druhý CAM do televize v dětském pokoji a na infolince mi řekli, že už nejsou v nabídce. Koncem roku mi končí smlouva a jestli se něco nezmění,  budu ji muset ukončit. Nepotřebuji zpětné shlédnutí, nahrávání a videotéku. Opravdu nechápu obchodní politiku UPC. To radši žádný zákazník, než normálně nabízet CAM? Vyřešit by to mohl budoucí nový majitel Vodafone, ale to je ještě otázka dlouhodobá.

• lokalitaPísek
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

On 8/2/2017 at 8:39 AM, David - UPC napsal:

Píšu to znovu, strategie UPC jde cestou vlastních set - top boxů a to především kvůli službám Horizon. CA Moduly aktivně nenabízíme, protože nepodporují funkce Horizonu. Pokud si jej klient chce zakoupit, má na to plné právo a nikdo mu v tom nebude bránit. To samé v jeho užívání. 

Davide, pokud si chci koupit modul, tak nový a ne přes Aukro nějakej šmejd. Oficiálním prodejcem byla LICA, ale tam jste prodej zarazili. Prosím o jedinou odpověď, která zajímá i ostatní zájemce. KDE SI HO MOHU KOUPIT? Je Vám jasná otázka? Václav

• lokalitaPraha 9 - Prosek
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • zařízeníHD DVR Mediabox, CA modul

Otázka je jasná, jen vy odpověď, která se vám nelíbí, neberete za odpověď. Oficiálně si nový CA modul nemůžete koupit nikde. Se společností Lica společnost UPC rozvázala spolupráci před několika lety a od té doby ani spol. Lica neprodává pro zákazníky UPC zařízení.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Zdravím, nechci zakládat nové téma, zkusím se zeptat zde. Mám aktuálně TV s duálním tunerem DVB-T2 a od UPC CAmodul. Jestli jsem správně pochopil, nelze s CAmodulem  sledovat jeden z kódovaných kanálů a zároveň nahrávat jiný kódovaný kanál (např.sledovat Novu a nahrávat pořad na Primě; kombinace např. sledování Novy a nahrávání ČT lze - jeden kanál je kódovaný, druhý ne). Lze toto nějak vyřešit (sledování a nahrávaní dvou různých kódovaných kanálů ve stejný čas) jen s CAmodulem (bez nutnosti mít STB od UPC)? (ideálně - existuje pro UPC TV nějaký modul, který by uměl dekódovat dva kanály najednou?). Díky za info

Edited by Fucik
  • lokalitaOstrava - Muglinov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • zařízenímodem CBN CH7465LG, CA modul

Neda - Conax CAS 7 system zakazuje v CA module viacnasobne dekodovanie (to je specifikacia Conaxu).. musel by si mat certifikovanu Conax citacku priamo v TV (t.j. na smartkartu, nie CA modul), ktora je sparovana so smartkartou, tak to mal Kaon B3000, iba jednu smartkartu, ale vedel nahravat a dekodovat dva nezavisle programy (mal dva tunery)

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníTC7200 v2 (bridge mode), CA moduly

Díky za info, takže jestli tomu dobře rozumím, neexistuje CA modul (nebo podobné zařízení do CI+ slotu v TV) - a pokud ano, uměl by mi někdo poradit, kde sehnat. A ještě pro upřesnění - TV má tuner s označením DVB-T2CS2 duální, takže předpokládám, že má T2, C a S2 tuner a to vše 2x.

Edited by Fucik
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Jak už uvedl quadra2030 Žádné takové zařízení neexistuje,

co presne máš za typ televizoru?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

O.K., díky, jen jsem chtěl mít jistotu. Jinak TV je Samsung QE65Q6FNATXXH

• internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Na webových stránkách Samsungu Je opravdu uvedeno že tento televizor má dva tunery Nicméně pro současné sledování a nahrávání kódovaných kanálů by bylo potřeba aby měl televizor 2 sloty na dekódovací CA moduly jako to mají některé set-top boxy televizor má ale pouze jeden,

ovšem teoreticky pokud budeš sledovat jeden nekódovaný kanál a druhý kódovaný budeš nahrávat, nebo jeden kódovaný kanál budeš sledovat a druhý nekódovaný nahrávat, Tak by to snad mělo fungovat alespoň takto, teoreticky.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox