Přejít na obsah

Recommended Posts

V 17. 8. 2017 at 10:54, David - UPC napsal:

Uzavřu tuto debatu o CA Modulech. V případě, že byl CA Modul zakoupen v  přes Lycu, tak Vám zařízení spárujeme. Nové objednávky nejsou již možné. Prodej CA Modulů UPC ukončilo a zatím se k němu vracet nebude. Aktuálně nabízíme dva set - top boxy, kde klient může využívat služeb videotéky My Prime,  zpětného zhléndutí a dalších aplikací. 

Jediná cesta, jak si zakoupit CA Modul je přes bývalého klienta, který služeb již nevyužívá. V případě pronájmu CA Modulu je stále možnost přes UPC. 

Zeptám se, když jsem sehnal CA moduly bývalého klienta, ale bez karty, poskytne mi UPC tyto karty?

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWifi router, CA modul

Sdílet toto téma

Super, díky moc.
A víte jak je to cenově? Poskytne mi karty UPC zdarma, či za jednorázový poplatek nebo paušál? Vím, že si to mohu zjistit na infolince, ale raději bych byl informovaný dopředu :).

• lokalitaDěčín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníWifi router, CA modul

Sdílet toto téma

Mám CA modul a jsem se službami max. spokojený, ale teď jsem chtěl druhý CAM do televize v dětském pokoji a na infolince mi řekli, že už nejsou v nabídce. Koncem roku mi končí smlouva a jestli se něco nezmění,  budu ji muset ukončit. Nepotřebuji zpětné shlédnutí, nahrávání a videotéku. Opravdu nechápu obchodní politiku UPC. To radši žádný zákazník, než normálně nabízet CAM? Vyřešit by to mohl budoucí nový majitel Vodafone, ale to je ještě otázka dlouhodobá.

• lokalitaPísek
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

On 8/2/2017 at 8:39 AM, David - UPC napsal:

Píšu to znovu, strategie UPC jde cestou vlastních set - top boxů a to především kvůli službám Horizon. CA Moduly aktivně nenabízíme, protože nepodporují funkce Horizonu. Pokud si jej klient chce zakoupit, má na to plné právo a nikdo mu v tom nebude bránit. To samé v jeho užívání. 

Davide, pokud si chci koupit modul, tak nový a ne přes Aukro nějakej šmejd. Oficiálním prodejcem byla LICA, ale tam jste prodej zarazili. Prosím o jedinou odpověď, která zajímá i ostatní zájemce. KDE SI HO MOHU KOUPIT? Je Vám jasná otázka? Václav

• lokalitaPraha 9 - Prosek
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Otázka je jasná, jen vy odpověď, která se vám nelíbí, neberete za odpověď. Oficiálně si nový CA modul nemůžete koupit nikde. Se společností Lica společnost UPC rozvázala spolupráci před několika lety a od té doby ani spol. Lica neprodává pro zákazníky UPC zařízení.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku