Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Možná Lica ještě neví, že UPC změnilo názor a nebo nemá momentálně nikoho, kdo by upravil několik let starou webovou stránku... :-x 

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

V 2. 8. 2017 at 8:39, David - UPC napsal:

CA Moduly aktivně nenabízíme, protože nepodporují funkce Horizonu. Pokud si jej klient chce zakoupit, má na to plné právo a nikdo mu v tom nebude bránit. To samé v jeho užívání. 

Ja bych se jeste vratil k tomu zakoupeni "jakehokoliv" CAMu a zaregistrovani u UPC...
Jak uz tady jini psali, skutecnost je zrejme ponekud jina, nez psal David, a pres LICU se jim CAM koupit nepodarilo (prinejmensim ne pres e-shop; mozna nejak po telefonu ci osobne to s patricnym vysvetlenim situace nakonec jde...)

Davide, znamena to, ze kdyz si koupim CAM treba od zname firmy TBS (https://shop.tbsdtv.com/smit-conax-cam-ci-module-p-29.html), ze mi k nemu UPC da kartu a vse korektne zaregistruje?
Anebo je to precijen tak, jak psali dalsi, ze UPC ve skutecnosti nezaregistruje moduly, ktere nema v databazi uz "z drivejska"?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízenímodem Cisco EPC3208, CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Evžene, nemůže zaregistrovat zařízení, které nemá v databázi, nemá pro něj koupené párovací klíče atd.

Už se k tomu nevracej, UPC dříve neprodávalo žádné zařízení, pak některé prodávali, jiné ne, u některých prodej ukončili (ne jen u CA modulu). Prostě to tak je. UPC je soukromá společnost, není to nějaká veřejnoprávní služba či nějaké družstvo.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

před 5 minutami, Marek-26 napsal:

Evžene, nemůže zaregistrovat zařízení, které nemá v databázi, nemá pro něj koupené párovací klíče atd.

Já se chci jen dopátrat pravdy od zdejšího oficiálního představitele UPC (který může mít zcela jiné informace než nějaká kikina na infolince).

A když tak přesvědčeně tvrdil, že to není žádný problém... 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Návštěvník CA Modul   
Návštěvník CA Modul

Je potřeba se k tomu tak dlouho vracet dokud to někdo z UPC (třeba David-UPC) jasně nevysvětlí. 

1) Kde je možno opravdu LEGÁLNĚ koupit NOVÝ modul CA ???
       2) Jakým způsobem tento koupený modul "zprovoznit" v kabelové síti UPC ???
       Dnes je 16.8.2017 tak uvidíme kdy se od UPC dozvíme nějakou závaznou informaci. Díky PETR

Sdílet toto téma

Milý Petře, UPC se 1. rozhodli ukončit prodej CA modulů, takže nikde a tím se dostáváme k 2. odpovědi - nijak. Tento stav trvá od začátku roku 2015.

Co na tom ještě nechápeš a chceš vysvětlovat? Už se to tu na fóru psalo o pár příspěvků výše.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Mily Marku, tys nevidel Daviduv prispevek v tomto threadu, kde tvrdi, ze modul od Licy udajne koupit jde? A jiny, kde tvrdi, ze zakaznikuv jinde zakoupeny modul "klidne zaregistruji"?

O tom tady jde rec. Jestli nemas nic jineho k veci nez omilani marketingove mantry, radeji nic nepis.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

před 16 hodinami, Evzen napsal:

Mily Marku, tys nevidel Daviduv prispevek v tomto threadu, kde tvrdi, ze modul od Licy udajne koupit jde? A jiny, kde tvrdi, ze zakaznikuv jinde zakoupeny modul "klidne zaregistruji"?

O tom tady jde rec. Jestli nemas nic jineho k veci nez omilani marketingove mantry, radeji nic nepis.

No on to David napsal trochu jinak:
"Ano, pokud si ho koupíte přes Licu, tak Vám ho samozřejmně uznáme. To samé přes Aukro atd. Proto jsem psal, že nikomu nebráníme ve využívání služeb, jak chce. Strategie UPC jde ale jinou cestou."

Je tam to slovíčko "pokud", není tam tvrzení, že vám jej Lica prodá.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

před 17 minutami, Katoda napsal:

No on to David napsal trochu jinak:
"Ano, pokud si ho koupíte přes Licu, tak Vám ho samozřejmně uznáme. To samé přes Aukro atd. Proto jsem psal, že nikomu nebráníme ve využívání služeb, jak chce. Strategie UPC jde ale jinou cestou."

Je tam to slovíčko "pokud", není tam tvrzení, že vám jej Lica prodá.

No pardon,  ale takové slovíčkaření by bylo naprosto nedůstojné ve stanovisku oficiálního zástupce společnosti.

Když už, tak tam mělo být Ano, pokud byl modul v minulosti zakoupen přes Licu, tak vám ho uznáme. Protože budoucí čas (koupíte si ho) navozuje dojem, že  možnost zakoupení přes Licu (stejně jako Aukro) stále platí.

Upraveno uživatelem renca
  • lokalitaOstrava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul, modem Cisco 3208

Sdílet toto téma

Uzavřu tuto debatu o CA Modulech. V případě, že byl CA Modul zakoupen v  přes Lycu, tak Vám zařízení spárujeme. Nové objednávky nejsou již možné. Prodej CA Modulů UPC ukončilo a zatím se k němu vracet nebude. Aktuálně nabízíme dva set - top boxy, kde klient může využívat služeb videotéky My Prime,  zpětného zhléndutí a dalších aplikací. 

Jediná cesta, jak si zakoupit CA Modul je přes bývalého klienta, který služeb již nevyužívá. V případě pronájmu CA Modulu je stále možnost přes UPC. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník Petr   
Návštěvník Petr

No vida a teďuž víme všichni jak to je  ------  i když mne zaujalo slovíčko "zatím" ve vyjádření Davida. :D

Neodpustím si ale ještě svůj zcela subjektivní komentář:   UPC je nadnárodní firma působící v mnoha zemích Evropy. Ve všech těchto zemích se dá CA Modul koupit. V České republice NE. Trochu mi to zavání jako diskriminace.
Takže musím  jen smutně konstatovat , že jsem si CA Modul pronajmul a platím 70 Kč/měsíčně (za 5 let 4200,- atd.....) a "zatim" s tím asi nic neuděláme.   (:DNebo že bychom je žalovali u Evropského soudu:D)

Sdílet toto téma

Návštěvník Erb   
Návštěvník Erb

Řekl bych, že je čas se začít ve velkém obracet na UPC a žádat prodej CA modulu. Jinak se o našich požadavcích a pocitu diskriminace nedozví, David za nás evidentně nijak bojovat nebude :(

Mimochodem evidentně nikoho z nás, co tento modul chceme vlastnit, nijak netrápí, že nebudou dostupné novější služby, takže problém bude jinde než v proklamovaném orientování na další služby.

Ono je totiž jasné, že pronájem UPC vydělá MNOHEM víc než prodej a to přece nemůže žádný podnikatel přenést přes srdce a proto byl prodej zastaven .

Sdílet toto téma

před 2 minutami, Erb napsal:

Řekl bych, že je čas se začít ve velkém obracet na UPC a žádat prodej CA modulu. Jinak se o našich požadavcích a pocitu diskriminace nedozví, David za nás evidentně nijak bojovat nebude :(

To se nedozvi ani tak... kikina na infolince (nebo nekde na stanku UPC, popr. obchodni zastupce) te vyfakuje, ze se neprodavaji a tim to hasne...
"Mohu pro vas jeste neco udelat? Ne? Tak preji hezky den, nashledanou..."

před 2 minutami, Erb napsal:

Ono je totiž jasné, že pronájem UPC vydělá MNOHEM víc než prodej a to přece nemůže žádný podnikatel přenést přes srdce a proto byl prodej zastaven .

...a pronajem zdrazen.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Návštěvník Erb   
Návštěvník Erb
před 1 minutou, Evzen napsal:

To se nedozvi ani tak... kikina na infolince (nebo nekde na stanku UPC, popr. obchodni zastupce) te vyfakuje, ze se neprodavaji a tim to hasne...

Nemyslel jsem kikinu na infolince, ale nějakého obchodního zástupce a výš. Určitě by se tu našel někdo zevnitř, kdo by poskytl emailové adresy :)

Sdílet toto téma

V UPC o tom žeje velká poptávka po prodeji CA modulů určitě moc dobře vědí, jenže jak psal David , UPCse snaží protlačit své setoboxy s funkcemi jako je videoteka a zpětné shlédnutí.

Buďme rádi že moduly alespoň pronajímají, i když informaci o tom naleznete jen v ceniku.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník Erb   
Návštěvník Erb
před 2 hodinami, tomus napsal:

V UPC o tom žeje velká poptávka po prodeji CA modulů určitě moc dobře vědí, jenže jak psal David , UPCse snaží protlačit své setoboxy s funkcemi jako je videoteka a zpětné shlédnutí.

Buďme rádi že moduly alespoň pronajímají, i když informaci o tom naleznete jen v ceniku.

Jedna věc je "vědět" a druhá "muset to číst denně několikrát v mailech" :)

Sdílet toto téma

Mám menší technický problém. Když zapnu televizi, tak normálně vyskočí okýnko s ověřením. Vše funguje dobře. Ale po nějaké době, když už televize běží, mi vždycky vyskočí tohle a musí to furt dokola zavírat. Chtěl bych se zeptat čím to může být? 

CA modul.jpg

• lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Neviem aký to je tv ale ja mám Sony a tam v nadstaveniach CI modulu da dajú povypínať správy od poskytovateľa, upozornenia atď. Pohrabal by som sa v menu telky. 

• lokalitaŽilina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón 120
  • zařízeníCISCO EPC3208, CA modul SMIT SM1660

Sdílet toto téma

To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení...

V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka?

Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit?  Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej? 

Upraveno uživatelem Patri.k
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud je mi známo, v síti UPC se používají CAM od TechniSatu (staré, CA) a novější od SMiT (CA, CA+) s nepřehledným množstvím různých verzí firmwaru. Občas se vloudí chybička do vysílaných dat a i ta data (informace o způsobu kódování, informace o předplatném, ..)nejsou vysílána zcela pravidelně.

Neukvapuj se s nákupem nového CAM a zkus to po nějakou dobu přežít....

Já bývám občas zaskočen, když někdy v polovině měsíce přepnu na kódovaný kanál a vidím stejnou nebo podobnou hlášku (nebo taky ne a pak se divím nebo kleju) :(

Jednou (pouze jednou) jsem dokonce prostřednictvím CAM dostal Zprávu, už si nevzpomenu, o čem. UPC tuto službu CAM z nějakých důvodů nevyužívá

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych. :D

Upraveno uživatelem Patri.k
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Svého času jsem měl 2 CAM ve skříni několik měsíců. Po jejich opětném nasazení do služby jsem čekal desítky hodin (do druhého dne), než oba přijaly všechna data o předplatném...

Ta potřebná změna může přijít (pokud) i za několik dnů, možná se i ozve někdo další...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku