Jump to content

Counter Strike a neverejna IP

Guest tomus

Chtěli byste aby Karneval poskytoval k paušálu TURBO plus jednu veřejnou a jednu neveřejnou IP adresu?  

20 members have voted

1. 1. Chtěli byste aby Karneval poskytoval k paušálu TURBO plus jednu veřejnou a jednu neveřejnou IP adresu?

• Ano
      18
    • Ne
      0
    • Je mi to jedno
      2

Recommended Posts

Nevíte si někdo rady s tím jak rozběhat hru Counter strike mezi dvěma počítačema co jsou v síti karnevalu ve stejném městě aby mohli hrát jakoby "v síti" ??? Oba máme neveřejnou IP....Díky

Nevíte si někdo rady s tím jak rozběhat hru Counter strike mezi dvěma počítačema co jsou v síti karnevalu ve stejném městě aby mohli hrát jakoby "v síti" ??? Oba máme neveřejnou IP....Díky

normalne, pokud vis jeho neverejnou adresu a jste ve stejnem segmentu (napr ve stejne castri mesta).

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • TC 7200, HD MediaBox, 2x CA
  • Neratovice

Karneval ma na jeho siti nejaky herni servery, tak co zkusit to.

Jinak jestli jste ve stejnym segmentu mesta poznas podle vasich IP adres - pokud obe zacinaji napr. na 10.69.xx.xx a nebo podle prikazu tracert .

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

myslim si ze kdo chce vic nez je zaklad tak at si pekne tu 100,- mesicne priplati. Zase takova polozka to neni. Za verejnou IP se plati normalne a nikdo to neresi.

Zajímala by mě adresa na Karnevalskej Server na CS... mylsím že jednu dobu to bylo někde na Webu ale at jsem prolezl co jsem moh, tak jsem to nikde nenašel.. teda jeslti je ještě v provozu....

jsem si koupil tu vetrejnou IPnu ...

akorat mi to nerekli a kdybych se nepodival na nastaveni na te strance karnevalu tak ani nevim ze ji mam :)

Tak to me poslali mail, ve kterym bylo napsano veskery nastaveni.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno