Jump to content

Plány Vodafone pro nejbližší období

Recommended Posts

Jestli jsem pochopil co se psalo, tak do DVB-C chtějí zařadit i ty 4K kanály. Takže po uvolnění místa vyřazením duplicit a nasazení 4K zas žádné volné místo nebude 😄 Navíc co si budeme povídat, kapacita sítě by dost utrpěla, kdyby se v současné chvíli vše překlopilo z DVB-C (Ulice, zprávy a Růžovka - smrtelná kombinace pro používání internetu v podvečer 😄 )

• Haha 1
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

Dobrý já mám jenom strach že když ty pecky co jsi nazval správně smrtelnou kombinací, pustím v TV přes net tak se z ní zakouří protože s tím ani u SONY nepočítali, takovou nálož superprogramů to nesnese 🤣😂🤣

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec

To by bylo fakt super - část nabídky v IP a část v DVB-C. Už teď mě štve, že když sedím u PC, na druhém monitoru mi jede Horizon, tak tam stejně nejsou všechny kanály.

Edited by cvancara
  • Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA

V případě ukončení DVB-C s CA modulem si vykope VF hrob. Dle mého názoru a v mém případě. Pokud budu nucen pořídit krabičku k TV, tak mám jenom u nás v domě kromě všech možných xDSL (O2, Tmobil) ještě Podu (optika), NEJ.cz (optika). Všichni jsou v určité kombinaci levnější než bývalé UPC, kromě toho dávají permanentní slevy při přechodu od UPC/VF. A vždy musí být krabička, čemuž se stále bráním. Jediné co mě drží zde je CA modul. Ani Android TV není výhra, viz. třeba teď NF na Phillips televizorech pouze v SD, po novém firmware v HD. 4K smůla, chyba v čipsetech TV. Holt Google a jeho widevine se může i u nové televize stát problém a veškeré služby co využívají jakékoli DRM půjdou do kytek. Klasické lineární sledování TV nic nenahradí.

• Agree 6
  • Like it 1
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava

Na TV archiv (spatne zhliadnutie) bude treba vzdy nejaku krabicu/mobilne zariadenie alebo aplikaciu v TV.. pricom pre operatora je ovela menej problematicke (a nakladne) to prve.

Edited by quadra2030
  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava
před 16 hodinami, mpetr napsal:

V případě ukončení DVB-C s CA modulem si vykope VF hrob. Dle mého názoru a v mém případě. Pokud budu nucen pořídit krabičku k TV, tak mám jenom u nás v domě kromě všech možných xDSL (O2, Tmobil) ještě Podu (optika), NEJ.cz (optika). Všichni jsou v určité kombinaci levnější než bývalé UPC, kromě toho dávají permanentní slevy při přechodu od UPC/VF. A vždy musí být krabička, čemuž se stále bráním. Jediné co mě drží zde je CA modul. Ani Android TV není výhra, viz. třeba teď NF na Phillips televizorech pouze v SD, po novém firmware v HD. 4K smůla, chyba v čipsetech TV. Holt Google a jeho widevine se může i u nové televize stát problém a veškeré služby co využívají jakékoli DRM půjdou do kytek. Klasické lineární sledování TV nic nenahradí.

Mám stejný pohled a názor. UPC tv mám jen proto, že mi umožnila používat CA modul. Pokud to v budoucnu možné nebude, přejdu na T2. Zase o tolik nepřijdu, stejně mám nabídku Klasik. Internetovou televizi nechci, je nespolehlivá a kvalita nikdy nebude taková jako v kabelu nebo satelitu. 

• Agree 3
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CI+
  • Brno