Jump to content

Recommended Posts

S celou tou službou Horizon Go se může jít UPC vycpat. Mám to nainstalované na třech zařízeních a je to jen sázka do loterie. Někdy to běží bezvadně (např včera), a jindy, spíše většinou to jen ukáže hlášku "video nelze přehrát, odezva serveru je příliš dlouhá". Takže to oslavování této služby je pro mne totéž, jako když se pan premiér chvástá svými úspěchy.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
  • Teplice

A evidentne jeste trva. Zkouseno ve 2 ruznych lokalitach u dvou ruznych poskytovatelu internetu, kde to drive bez problemu fungovalo. Kdyz k tomu jeste pripoctu uz vice nez 2 tydny nefunkcni zpetne shlednuti doma na settopboxu (chyba Vodo33), tak jsem pekne nasranej.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem Cisco, HD Mediabox
  • Brno

Bohužel i já se musím (nerad) připojit do řady nespokojených klientů....

Kolem desátého t.m. jsem se telefonicky dotazoval proč je rozhozený zvuk, při zpětném zhlédnutí. Chlapík, co jsem s ním mluvil, mi vysvětlil, že je to prostě špatný záznam a to se může stát. Opravit to nejde. Choval se velmi profesionálně a s jeho omluvou jsme hovor ukončili.

Nyní je opět problém a nejenom u mne. Kdy se UPC dostane k tomu, že bude zodpovědně reagovat na nefunkčnost (podle reakcí tady na fóru), dlouhodobou nefunkčnost svých služeb?

Mrzí mne to. Milé UPC co už konečně uděláš, aby služba HORIZON GO správně a trvale fungovala?

• -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy