• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Připojení TV
0

7 příspěvků

Dobrý den,

rád bych se zeptal, kde je možné sehnat kabel k připojení TV. Jsem uživatelem standartního balíčku Internet 100 + start TV a nedávno jsem si koupil televizi.

Doma mám UPC zásuvku typu 1.

Je možné do ni zapojit klasický koaxiální kabel (typ Male/Female?) bez redukce?

Popřípadě dá se koupit nějaký kabel přímo u UPC? Předem díky za odpověď

Sdílet toto téma

UPC zásuvka typu 1 má zřejmě všechny tři konektory typu F. Běžná účastnická šňůra mívá oba konektory typu IEC. Televizor mívá VF (anténní) konektor typu DIN (female), ale může mít i F konektor. Účastnická šňůra kombinovaná s F/IEC male konektorem nebývá běžná, takže lze použít šňůru s oběma F konektory a redukcí F/DIN ma straně tv... Nepochybně poradí v téměř každém obchodě s televizory.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Takový kabel se málo prodává, většina se dělají ručně s konektory F a IEC samec, ale když už doma máte anténní kabel samec-samice, stačí k zásuvce UPC tohle https://www.alza.cz/f-iec-prechod-ff-16 ... d=18856869, anebo tu samici odstříhat a místo toho (je potřeba znát průměr tohoto kabelu) např. https://www.alza.cz/f-konektor-ff-2-5ks ... d=18856869

Sdílet toto téma

Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte účet, přihlašte se.
Vložit příspěvěk

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

0