Jump to content

Recommended Posts

Na webu Samsungu je dostupná aktualizace T-HKMDEAUC 1490.3, pro USB. Na síti zatím nic... Na rozdíl od všech předchozích je tahle aktualizace zábavná, zcela náhodně znepřístupnila celou řadu stanic. Naštěstí, než jsem se odhodlal k nějaké neuvážené akci, televizor přijal obnovovací signál a vše se srovnalo do obvyklých mezí...

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Od té doby, co Samsung zaříznul: http://www.zatznotfunny.com/wp-content/ ... 80x341.jpg

tak už moc neaktualizuji. Jednou se jim povedlo, aby se televize vypínala 3 minuty :-D

Vždy jsem měl za to, že aktualizace na bedně přinesou jen to dobré, ale zvykl jsem si, což o to.

Downgrade firmwaru nebyl možný, což mě mrzí a ani když jsem psal na podporu, jediná rada byla odnést to do servisu.

Mohli opravit třeba přehrávání filmů s titulky (vždy bylo potřebné mít titulky externě) ve formátu .srt.

Nyní už to přehrávám vše přes Odroid C2 / PC

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov
Na webu Samsungu je dostupná aktualizace T-HKMDEAUC 1490.3, pro USB. Na síti zatím nic... Na rozdíl od všech předchozích je tahle aktualizace zábavná, zcela náhodně znepřístupnila celou řadu stanic. Naštěstí, než jsem se odhodlal k nějaké neuvážené akci, televizor přijal obnovovací signál a vše se srovnalo do obvyklých mezí...

nainstalováno bez problému. Normálně dekódováno všechno hned. Ne jak píšeš ty.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Prakticky sleduju živě jen CT24, zájmové pořady ze záznamu, takže nemám zažité ani Menu, ani některá tlačítka na DO.

Bloudil jsem v Menu, hledaje CI rozhraní a jiné nabídky, takže až za cca 10 až 20 minut trvalo, než se obnovilo nastavení předplaceného tarifu. Jaký je cyklus vysílání obnovovacího signálu netuším, ale desítky minut to asi budou...

Na DO, na tlačítko EXTRA, nevím, zda nově (???), mi vnutili cosi souvisejícího s Xichtoknihou :bom:

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice