Jump to content

Dokončení spojení s Vodafonem

Recommended Posts

@marek-81 když používám psanou formu ke komunikaci, měl bych se aspoň trošku snažit. Aby mi vůbec bylo rozumět. Aby mi někdo mohl odpovědět. Nemusím psát jako národní buditel, ale troška citlivějšího přístupu k mateřskému jazyku neškodí:) Chápu, že do toho mohou vstoupit i různá "dis" a pak je všechno marné. Z jiného fóra znám jiného dopisovatele. Myšlenky má vytříbené, ale jeho psaní je skutečně hardcore. 

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

@cvancara Protože nemají přístupy, nejsou na to vyškoleni atd. 99,9% lidí ve společnosti se na stav serverů nepodívá. 95% se nepodívá ani přímo na modem. Když mám technický problém, obracím se na technickou podporu, ti alespoň do něčeho vidí a mohou něco ověřit (ale stav např. mailserveru nevidí). A zaplať za to, že UPC mělo vlastní síť a vlastní systémy. U xDSL jsem se dovolal, řekli mi, že to musí dát na prověření (zřejmě Cetinu) a až poté, co mi internet začal fungovat (občas s denním zpožděním) mi volali, že už by to mělo jet, ale proč to nejelo jsem se nedozvěděl. Když jsem před 10 lety potřeboval opravdu internet k práci atp., tak jsem měl doma 3 poskytovatele a xDSL bylo první, co jsem vypověděl, jelikož ani jako záloha se to použít nedalo (navíc na jejich optické páteři jel druhý záložní net, takže při fibercutu nešel ani jeden). U UPC resp. Vodafone je to snazší, operátor technické podpory se může podívat, zda se modem hlásí, jaké má hodnoty, ztrátovost, ping ...

@Sparrow A to ještě těch systémů bylo málo. Například před cca 10 lety přecházelo UPC na nový systém (korporátní) také a to byl porod. 

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha