Jump to content

Po prihlaseni do Horizon GO zmizi 4 programy-nabidka Komplet

Recommended Posts

Zdravim, s UPC to uz resim 2 mesice, bohuzel stale bez vysledku. Ted mam Komplet, v TV je vse v poradku.

Ale - pokud pouziji Horizon GO (je jedno, jestli na PC, na Androidu, na tabletu, na mobilu...), tak po prihlaseni zmizi 4 kanaly - konkretne Arte HD, AutoMotoSport HD, FilmEurope HD a Crime&Investigation (proste v te nabidce nejsou).

Pokud si spustim uvodni stranku Horizon GO, a jsem neprihlasen, ty kanaly v tom seznamu jsou. V okamziku, kdy se zaloguji, tyto 4 zmiznou (jen a pouze tyto 4). Zkouseli jsme zrusit muj ucet a vytvorit novy - stale stejny stav. Zmena hesla, zrusit vsechny kanaly a jejich znovuobnoveni...proste nepomaha vubec nic. Ted je to ve fazi, ze by to melo byt nahlaseno primo v Holandsku. Setkal uz se nekdo s tim? Pokud ma nekdo nabidku Komplet, muze to u sebe overit? Drive jsem mel Komfort, a tam chybelo pouze Crime&Investigation. Po prechodu na nabidku Komplet (v domeni, ze tyto problemy zmizi) misto toho jednoho kanalu chybi ty 4.

• Jiná služba
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Ono je to cele zahadne - kdyz jsem mel Komfort, nefungovalo pouze C&I.

Kdyz jsem presel na Komplet, tak druhy den rano vse fungovalo, ale pouze 1 den. Pak ty 4 zase zmizely. A od te doby to resim a resim a resim... Jenom jsem chtel overit, jestli to nedela i nekomu jinemu.

Delam sitare a rekl bych to takhle po nasemu - jako by se nekde bily nejake politiky.

• Jiná služba
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Mám podobný problém, taky mám komplet nabídku , a po přihlášení na Horizon Go na mobilu mi tam chybí Nova Action, ne že by mě to vadilo ale zajímavý je že když se odhlásím tak v seznamu zase je. Zvláštní

• Internet 200
  • TV Komplet
  • CA modul, Modem Technicolor
  • Praha 10