Jump to content

Recommended Posts

Nevím z jakých dat vychází sledovanost, ale není nad praktický postřeh z vlastního okolí.

Bydlím na sídlišti, kde je spousta asijských obchůdků. Vesměs vietnamských. A z praxe vím, že všichni tam mají malou televizi, nebo PC a sledují vietnamskou TV. Na balkonech svých bytů měli a mají satelity a chytají asijské TV. Už dávno a dávno před tím, než s tím nápadem šíření vietnamské TV přišla UPC. Také, pokud mě paměť neklame, se už v té době zde ozývaly hlasy, že UPC s tím přišla pozdě a zcela zbytečně. S poukazem na to, co jsem napsal výše (což jsou vše postřehy z několikaleté praxe)

Co se týče ruských TV, tak ty filmové snad možná nějaký význam mají., ovšem ty politické-zpravodajské mají naprosto stejný cíl, jako měly ty z opačné strany ve 30-tých letech (tenkrát samozřejmě rozhlas). Není v nich žádný rozdíl (ideologie, demagogie, propaganda, ....). Populisté hýkají blahem a štěstím., stejně jako jejich předchůdci zde v Sudetech v 30-tých letech.

Inu, jak se říká: Kdo chce kam, pomozme mu tam.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov
Link to post
Share on other sites

... nedivte se, kolaborantů a zrádců tahle země vždycky hostila až příliš a za každého režimu, bude to patrně nějaká vada pevně zakotvená v národních genech ... genetika je věda doposud příliš neprobádaná. (Ostatně to srovnání se Sudetami trochu kulhá, tamější obyvatelé nepovažovali ČSR za svou zemi a měli k tomu i jisté důvody, ti dnešní se naopak ohánějí českým vlastenectvím na každém kroku a přitom vlastní zemi hanebně zrazují, zřejmě už zapomněli na ruské tanky a všechen komunistický hampejz, jenž s tím souvisel)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...