Přejít na obsah
Fabiak

Lupa: Marcel Procházka: rozhovor

Recommended Posts

Pokud nenastane nejaka zmena, tak by sme se ja a Dmnc mely zacatkem pristiho tydne sejit s panem M. Prochazkou, takze jestli nanej mate nejake otazky, tak je sem napiste a my mu je budeme tlumocit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Tam mu vyřiďte že já jsem jednen z těch, který limyt nepřekročí právě z toho důvodu že je moc nízkej. Zdá se to možná nelogické, ale vlastně to funguje tak, že mám prostě jen 2GB, které vydělím počtem dní - tedy děleno 31 - a mám na den pouhých 66MB a to jaksi na normální prohlížení stránek skoro nestačí. Zvláště když je doma celá rodina a každý navštíví své oblíbené stránky a postahuje svojí poštu.

Kdyby byl limit třeba 5GB tak by to bylo pro to TURBO 1M tak akorát. Nemuseli by jsme se tak trapně hlídat.

No a o tom to je.

Sdílet toto téma

"Vzhledem k tomu, že procento klientů dosahujících datového limitu je nízké, neuvažujeme nyní o navýšení těchto limitů."

Ale vždyť tahle věta odporuje sama sobě. Jestliže je skutečně málo klientů, co překračují limit, tak proč ho nenavýšit nebo nezrušit? Vždyť jim to neublíží a zákazníci budou spokojenější. Buď lžou nebo se snad bojí že by všichni začali stahovat jako o žovot a jejich síť by to neutáhla? Asi se snaží (blbě) vyždímat ze zákazníku za každou cenu co nejvíc peněz. Nějak zapomínají že nejlepší zákazník je spokojený zákazník.

Ať tohle nějak rozumně vyvrátí,dík.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Tam mu vyřiďte že já jsem jednen z těch, který limyt nepřekročí právě z toho důvodu že je moc nízkej. Zdá se to možná nelogické, ale vlastně to funguje tak, že mám prostě jen 2GB, které vydělím počtem dní - tedy děleno 31 - a mám na den pouhých 66MB a to jaksi na normální prohlížení stránek skoro nestačí. Zvláště když je doma celá rodina a každý navštíví své oblíbené stránky a postahuje svojí poštu.

Kdyby byl limit třeba 5GB tak by to bylo pro to TURBO 1M tak akorát. Nemuseli by jsme se tak trapně hlídat.

No a o tom to je.

Tak, tak 2GB bylo malo uz na Turbo 250, kdy jsem limit prekracoval vzdy tesne pred koncem mesice. S Turbo 1M to vypada uz tak na polovinu mesice. Primlouvam se taky aspon za 5 GB...

Sdílet toto téma

Návštěvník

No a o tom to je.

Také patřím k šetřílkům, ale docela by jsem si poslouchal internetová rádia a tak dále.

Ladinecek

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zkuste se zeptat, proč nemohou alespoň trochu navýšit upload ? Mít 3 Mb download a 300 Kb upload mě připadá "hodně nesymetrické". Co takhle 500 Kb ?

Osobně si myslím, že když "většina klientů limit nepřekračuje", tak bylo možné limity trošku zvednout - co takhle 1 Mb = 4 GB, 3 Mb = 15, 5 Mb = 30, 7 Mb = 50 ?.

Obávám se ale, že naše názory moc Karneval zajímat nebudou - tipoval bych na reakci ve stylu "změna by přinesla pouze větší vytížení sítě, ale ne větší počet zákazníků", nebo něco v tomhle smyslu.

Abych jenom nekritizoval - za zrychlení děkuji (přece jenom si Karneval pochvalu za zrychlení zaslouží).

Sdílet toto téma

Návštěvník

No jo ale ta rychlost je nějaká divná , mám 7M ale jakž takž garance je 4 M , takže to zůstalo vlastně při starém. Dále ve směru odemne je jen 500 tož to je fakt terno 7M / 500 K opravdu vyvážená nabídka :x a limit 40 GB na 7 Megu ( ikdyž ve skutečnosti 4 M) to je sílá .

Naschvál se pána zeptejte co má za připojení a jakej limit :lol:

Sdílet toto téma

Tomus:

tak já ti nějak nevím a zeptám se naopak takhle. Má vůbec cenu se ještě na něco ptát? Však na té LUPĚ to shrnuli dostatečně a stejně z nich (něho) sebelepší odpověď jejich žurnalista nedostal, tak ani nedoufejte, že se s něčím palčivějším svěří vám. Zázrak už je samotná realizace takového setkání a jsem rád, ž se vám to na jistě xtý pokus podařilo.

Já bych naopak byl i za VÁS rád, kdyby fórum milý Karneval adoptoval a přihlásil se mu za otce a to se vším všudy. Jednak žádné své fórum nemá a to vaše už je dost oblíbené a zajeté. Tímhle směrem zkuste tlačit. :wink: Ostatní je totiž naprosto zbytečné....

Sdílet toto téma

Návštěvník

S člověkem, který z necností udělá ctnost se ani nemá cenu setkavat... Vše podstatné zařídí konkurence.

Jen mu vyřiďte, že pro takovou asymetrii jakou má Karneval opravdu ještě žádné aplikace nejsou. :-)

Sdílet toto téma

Návštěvník
"Vzhledem k tomu, že procento klientů dosahujících datového limitu je nízké, neuvažujeme nyní o navýšení těchto limitů."

Ale vždyť tahle věta odporuje sama sobě. Jestliže je skutečně málo klientů, co překračují limit, tak proč ho nenavýšit nebo nezrušit? Vždyť jim to neublíží a zákazníci budou spokojenější. Buď lžou nebo se snad bojí že by všichni začali stahovat jako o žovot a jejich síť by to neutáhla? Asi se snaží (blbě) vyždímat ze zákazníku za každou cenu co nejvíc peněz. Nějak zapomínají že nejlepší zákazník je spokojený zákazník.

Ať tohle nějak rozumně vyvrátí,dík.

85% uživatelů ty limity překračuje, jinak by byl Karneval mezi prvními, který bude hlásat do reklam, že je jako jediný v čr bez datových limitů, takže asi takhle. :-)

Sdílet toto téma

Návštěvník

No tak ten pan je ko*** nebo slusne receno "panak". Samozrejme tam tlaci jen nake marketingove kecy beze smyslu - no nei divu, kdyz je to s prominutim nakej blbej technik se "zaměřením na provoz a kontrolu televizních a rozhlasových vysílačů" z keryho v ramci setreni udelali reditele v uplne jine branzi. Tolik plivani spiny...

Btw. pokud chcete tomuto panovi nebo komukoliv z Karnevalu tlumocit mineni casti "siroke obce uzivatelu Kabelovho pripojeni jejich velectene spolecnosti", tak to chce naka fakta, nake statistiky - rozjedte tady nebo reknete jim at rozjedou hlasovani - jste spokojeni s cenou, rychlosti, limitem, pingy apod. Mno i kdyz je chaba nadeje, ze je to zvikla (inu zabednencum argumentovat je ztrata casu), nicmene mohlo by to mit alespon naky efekt - pokud by to bylo treba tady nebo nekde na "nestrannem" webu viditelne umisteno, tak by se na to moh kazdy podivat a videl by hmm uzivatele Karnevalu si v hlasovani stezuji na velikost limitu apod...kurna nebo to sici odhlasime a pudem k CRa :roll:

Sdílet toto téma

Návštěvník
85% uživatelů ty limity překračuje, jinak by byl Karneval mezi prvními, který bude hlásat do reklam, že je jako jediný v čr bez datových limitů, takže asi takhle. :-)

Musím tě zklamat, opravdu to jsou jednotky procent (t.j do 9%)

Sdílet toto téma

Musím tě zklamat, opravdu to jsou jednotky procent (t.j do 9%)

tak proc je teda trochu nezvysit, ti kteri je nedosahuji budou moct rikat jaky maji bezva net a ti co je prekracuji kdyz jich je tak malo toho zas tolik vic nestahnou, i kdyby se limity zdvojnasobily tak pokud je prekracuje opravdu pouze nekolik procent uzivatelu tak to karneval zas tolik nezatizi, aspon nebudou moct remcat jaky sou nizky limity

treba ja jsem na dvoumegu limit pretahl asi jednou, ale jakmile to zrychlili na pet tak mi vydrzel dva dny, a to nejsem zadnej velkej sosac, jen nejsem zvyklej pocitat kolik toho stahnu

mohem vic nez nizkej limit mi vadi ze musim pocitat kolik toho stahuju :-(

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zvednout datove limity by urcite melo smysl.Od ledna mame u nas Internet ale bohuzel uz tri tydny cekam az me zapoji ADSL od Čr Bluetone. A jakmile pujde digitalne aspon PRIMA ahoj Karnevale.

Jo a co tech lidi jede radsi na Wifi ,no urcite to ma nejak karneval spocitane a vyplaci se to

Sdílet toto téma

Návštěvník

Za ty 2 roky, co mám Karneval, jsem limit přetáhl jenom 2x a fakt nechápu, co lidi tak nutně potřebují sosat... - jestli filmy, tak to je ztráta času (rychlejší je půjčovna a přepálit), u muziky už člověk musí být sakra audiofil, aby to přešvihl taky, čili zbývá jenom ta sorta userů, kteří stahují cokoliv jim přijde pod ruku a vlastně ani neví, k čemu jim to bude :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník

Kulichu to mas jednoduche.

Vem si 4 clenou rodinu kazdy si stahne sve.Napriklad existuje internetova TV ,ted decka koukaji na ITV JOJ bezi tam slovensti vyvoleni 2.

A nejaky film proc by si clovek nemohl stahnout.Proto je to vysokorychlostni internet

To muzou rovnou nabizet 128 a je pokoj.

Ale dodhle uz tu bylo mockrat popsano.

Sdílet toto téma

tak proc je teda trochu nezvysit, ti kteri je nedosahuji budou moct rikat jaky maji bezva net a ti co je prekracuji kdyz jich je tak malo toho zas tolik vic nestahnou...

Problém je v tom, že spousta lidí stáhne třeba 19,5 GB, protože ví, že po 20 GB jim klesne rychlost. Proto ty jednotky procent. Kdyby limity třeba úplně zrušily, tak by těch 20 GB (u Turba 5000) překračovalo určitě znatelně víc lidí (třeba by stáhli jenom 23 GB, ale limit by překročili).

Takové ty výroky, že limit překročí jenom 5% uživatelů, používá i Telecom. Ale zapomíná už dodávat, že je to právě kvůli těm limitům (zakáznici se snaží stahovat méně kvůli možnému snížení rychlosti)...

Sdílet toto téma

....zakáznici se snaží stahovat méně kvůli možnému snížení rychlosti...

a to je mozna chyba, asi by se zakaznici meli zacit chovat jako zakaznici a ne nejaka luza ktera milostive od mocne firmy dostane neco nadrobeno :))))

zruseni limitu by se karnevalu asi prodrazilo, ale treba pri dvojnasobnem zvyseni by to nemuselo byt tak hrozne

ostatne by mozna jen stacilo zlevnit data ktera by se dokupovala nad limit

protoze za 10GB dat navic platit 450 Kč je trochu moc

Sdílet toto téma

Návštěvník
a kolik dat se vlastně dá přenést po tom omezeni na 250 kbps ?
naprosto neomezeně :)

A to je kolik ?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku