• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

budeš mít Telefon EU Business a basta :)
0

90 příspěvků

ADSL i VDSL jsem mel docela dlouho na nekolika mistech (3) a stabilni to opravdu je, kdyz clovek pouzije vlastni router. Problemove routery ma ted i UPC (vizte Compal), takze DSLku zustavaji dve zasadni nevyhody: velka zavislost na vzdalenosti od ustredny (castecne resi predsunute DSLAMy a to, co pise Dz., je presny popis stavu) a neschopna tarifni politika CETINu (protoze je to on, kdo urcuje rychlostni profily), ktery drzi pomer download:upload 1:10, i kdyz VDSL zvlada mnohem vyssi rychlosti uploadu.

Navic na DSL muzu uz davno mit IPv6, o tom si UPC nenechava dlouhe roky ani zdat.

Mit dnes k dispozici VDSL s 25 Mbps uplinkem, tak prechazim. (Jina vec je, ze DOCSIS 3.1 nabidne tarify se stomegabitovym uplinkem - tady je zase videt vyhoda kabelovky...)

Sdílet toto téma

Jestli máš v náplni práce žvanění takových technicky naprosto nereálných kravin, tak tě celkem lituju...

Už to fakt nehul, jsi tady opakovaně zcela mimo mísu.

Moc fantazie nemáš, že tady papouškuješ co napsal někdo jinej, ale v každým případě bys mohl pochopit, že zrovna na zdejším fóru nikoho nezajímá tvůj podělanej Kellner a celej jeho předraženej cirkus se šneko-netem. Tady mají lidi UPC a zjevně jsou vesměs spokojeni. Na diskuzích o O2 to vypadá krapet jinak, tam nadává úplně každej, snad kromě rektálních alpinistů jako seš ty sám :D

Sdílet toto téma

YABAKA: nevím co jsi viděl za smlouvu, ale v původním cenovém modelu při úvazku na dva roky to vycházelo tak, že po cca půl roku trvání slevy to pokrylo ev. pokutu při předčasné výpovědi. Teď je situace zásadně jiná.

Smlouvu s úvazkem na 2 roky, kde ceníková cena za business net+TV+tel. byla 2400, po slevě je to 1000. Při odchodu by se platilo za věrnostní období, takže 1400 za každej měsíc. To těch nových 700 kaček vychází podstatně líp.

Sdílet toto téma

Když se podívám na firemní vyúčtování, tak je tam jasně uvedena balíčková sleva a ta byla poskytnutá právě kvůli závazku. Bez něho by ta sleva nebyla, ale zase by bylo možný odejít kdykoliv.

Myslím, že si pleteš pojmy.. Balíčková sleva je za využívání balíčků, tzn. více služeb, pak máš ještě u toho balíčku případně slevu za závazek, což ti může udělat pár stovek dolů, ale to je celé.. Můžeš mít klidně balíček s balíčkovou slevou a bez závazku a to je právě náš případ.. Ano, máme balíček, ale máme jej bez závazků, takže platíme o nějako stovku víc, ale nejsme nijak vázáni :lol:

• Internet: Business 350
  • Televize: Exclusive

Sdílet toto téma

Jo, balíčková sleva je možná za balíčky, leč tady o čem píšu je sleva na každej produkt sólo, takže TV s cenou dle ceníku a následně poskytnutá sleva, to samý internet a to samý telefon. Všechno pěkně rozepsaný ve vyúčtování položka po položce. V každým případě je teď výhodnější ta pokuta 7 stovek a rok závazek, než dřív nutnost doplácení věrnostní slevy a závazek roky dva.

Sdílet toto téma

Tak jenom zajímavost, dle tvrzení operátora se zvedla doba odezvy retencí ze 2 dní na 10 dní, protože údajně spousta klientů se změnami nesouhlasí.

• Internet: Business 350
  • Televize: Exclusive

Sdílet toto téma

Takže zítra je poslední den provozu naší vypovězené služby...V mezidobí hovor z retenčního oddělení s nabídkou slevy ale nikoliv zrušení pokuty 700 Kč, takže výpověď běžela dále. Dále v průběhu další pokus z naší strany v podobě dotazu emailem zda se jejich názor nemění a opravdu nechtějí i nadále naše peníze, odpověď že nemění a nechtějí. Dnes 30.1.2017 další telefonát ze strany UPC s tím, že si tam prý "znovu sedli a dali hlavy dohromady" a rozhodli se, že situaci jako naše v rámci dlouhodobých vztahů se bude řešit výjimkou z platných podmínek a nebude na nás aplikována pokuta 700 Kč. K tomu zaslali potvrzení.

Sdílet toto téma

Takže zítra je poslední den provozu naší vypovězené služby...V mezidobí hovor z retenčního oddělení s nabídkou slevy ale nikoliv zrušení pokuty 700 Kč, takže výpověď běžela dále. Dále v průběhu další pokus z naší strany v podobě dotazu emailem zda se jejich názor nemění a opravdu nechtějí i nadále naše peníze, odpověď že nemění a nechtějí. Dnes 30.1.2017 další telefonát ze strany UPC s tím, že si tam prý "znovu sedli a dali hlavy dohromady" a rozhodli se, že situaci jako naše v rámci dlouhodobých vztahů se bude řešit výjimkou z platných podmínek a nebude na nás aplikována pokuta 700 Kč. K tomu zaslali potvrzení.

Ty woe "InteLigentní Danieli, jseš fakt borec :shock: Ty musíš mít teda bab :) Předpokládám že na to "sezení" a "dávání hlav dohromady" přijel i ten "nejvyšší" z centrály UPC. A s kým konkrétně máš ty dlouhodobé vztahy :?: Já jsem u této kabelovky přes 20let a zatím jsem žádný dlouhodobý vztah nenavázal. Ale je možné že mi v tom bránilo to, že jsem už 36 let šťastně ženatý :)

Sdílet toto téma

Mame tu jejich "sluzbu" jako zalohu tak mi to bylo jedno a vysedel jsem to az uplne do konce. Ze to takto nakonec dopadne jsem uz tak nejak tusil, ale cekal jsem to drive. Dnes rano uz jsem vazne veril, ze to zitra vypnou, ale pak se to stalo a zazvonil telefon :-) Tak tu hru s nimi budem hrat zase dal.

Je to skoda, maji v rukou uzasnou technologii, ale diky forme prodeje se vice mluvi o jejich pokutach a podminkach nez o unikatnich parametrech sluzeb.

Sdílet toto téma

Ale prdlajs se mluví, v celkovým počtu klientů se to řeší tady na spešl fóru o UPC (což je počet lidí spočítatelných tak na prstech jedný ruky) a občas si někdo někde postěžuje. Jinak nic, ty statisíce lidí a tisíce firem to vůbec neřeší. Už proto, že všemožný pokuty, závazky a další má dneska každej, od mobilních operátorů, přes kabelovky, po dodavatele energií a vlastně všichni, co poskytují nějakou obdobnou službu.

Sdílet toto téma

Tak koukam, ze jsem asi vymeknul zbytecne brzo - sice nabidnuta sleva + navyseni rychlosti, ale s novymi podminkami. V pondeli to bude mesic od telefonatu s retencnim a stale se nic nedeje (ac slibeno, ze to stihnou nastavit do konce ledna). Tak holt si telefonat asi zopakuju

Sdílet toto téma

Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte účet, přihlašte se.
Vložit příspěvěk

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

0