• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Horizon HD Media Box tv nenájde
1 1

26 příspěvků

Horizon HD Media Box mám pripojený k telke cez HDMI ,ako náhle vídem von z kanálu na tv na ktorom mám všetky kanály od upc a vrátim sa späť viac mi settobox nenájde.Musím ho vypnúť a zapnúť a potom to naskočí.Robilo mi to aj na inom staršom settoboxe typ teraz neviem,viete prečo?

Sdílet toto téma

Moment, mrknu se do vetecke koule...

Hodi se napsat co mas za tv a zdali jsi zkousel nahrat nejnovejsi firmware do televize. Vypada to.na.chybu v tv nez v stb.

• Internet: 200+
  • Televize: Komfort+hbo

Sdílet toto téma

to je jak kdyby se tě člověk zeptal co máš za auto a ty bys řekl peugeota....

tady http://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs. ... ateLang=cz zkus pak najít svůj typ televize a samozřejmě si zjistit jak se provádí update (u mě stačí vložit flasku se souborem do usb a vyvolat přes menu update). Jestli si tam nahraješ jinou verz fw než je podporovaná tebou, tak si u mě nestěžuj ;)

• Televize: Komfort+hbo

Sdílet toto téma

Horizon HD Media Box mám pripojený k telke cez HDMI ,ako náhle vídem von z kanálu na tv na ktorom mám všetky kanály od upc a vrátim sa späť viac mi settobox nenájde.Musím ho vypnúť a zapnúť a potom to naskočí.Robilo mi to aj na inom staršom settoboxe typ teraz neviem,viete prečo?

Nějak nerozumím "videm von z kanálu na, na ktorom mám vsetky kanály od UPC"

Tím kanálem myslíš HDMI vstup?

Zkoušíš se na tento vstup pak dostat pomocí tlačítka "input" na DO?

odesláno z MT

• Internet: 300/30
  • Televize: Komplet
  • Telefon: ano

Sdílet toto téma

Promiň, představám resit, domyslet si co znamená s.b. a podobně. Chtěl jsem pomocí.

Máš doma i něco jiného s HDMI?

odesláno z MT

Sdílet toto téma

Je zajímavé že všichni krom tebe používají STB místo tvého s.b, místo předvolby HDMI vstup, ale blbej jsem já. Beru a promiň, že jsem ti odpovidal

odesláno z MT

Sdílet toto téma

igis příští týden jedu do Slovenská republika, můžu se u tebe zastavit a zprovoznit ti to???

Jako sorry ale trošku sebereflexe by neškodilo, popíšeš problém jako ichtil stejně se ti snaží někdo s tím minimem blbých informací co si napsal pomoct a ty mu nakonec vynadáš, že ti tu spamuje????

Doufám, že se pomoci nedočkáš.

• Televize: Komfort+

Sdílet toto téma

minimum blbých informáci to môže napísať,len sám blbý ktorý nepochopý vísť z kanála von ,alebo proste prepať kanál a vrátiť sa späť a nenájsť stb,problém bol popísaný polopatisticky,ale za to ja nemôžem ,že máte krátke vedenie.od úvodu ,len blbá poznámka o vešteckej guli a pod.pýtať sa dá aj slušne.no a radiť mi ,kde mám hdmi vstup na ovládači no tak to by som už fakt musel byť na tom zle ,aby som to nevedel.vždy mám malú dušičku z fór ,kde žiadam o radu ,lebo v 80% sa ozve ironik,urážač,alebo týpek ,ktorý jasne položenej otázke nerozumie,ale radì.tak za to som fakt vďačný.

tieto fóra su ,aby sa tu človek na problém popýtal a ,že ideš na slovensko?no keď tomu rozumieš,ako radíš tak neviem či by si spustil aj ten ovládač,savana.

Sdílet toto téma

Neradte tomu drzému slovenskemu kretenovi, at si poradi sam, když je schopny si vymyslet debilni zkratky a ještě drzkovat. At si to necha opravit v servisu a pekne zaplatit. Drzym cobolskym smejdum zadarmo nikdo radit nebude.

Sdílet toto téma

Jedno jestli čobol, tatar nebo čech, já když vidím, že tazatel je natolik tupý, že nedokáže ani srozumitelně zformulovat dotaz, poskytnout relevantní informace, zařadit ho do správné sekce, správně napsat název služby nebo pojem set top box, tak nereaguji, protože je jasné, že to nemá cenu.

Sdílet toto téma

@igis byt na mieste admina fora, rak uz davno mas ban za taky styl vyjadrovania, niekto sa ti snazi pomoct a miesto podakovania ci dodatocneho doplnenia info (tvoje skratky a pos.) sa docka arogantnej odpovede.

Bud potrebujes radu a v tom priapade popis problem co najpresnejsie (vratane typu, modelu zariadenia, resp. ak nevies tak aj foto pomoze) alebo si najdi ine forum kde sa clenovia vyjadruju podobnym tonom....

Sdílet toto téma

Neradte tomu drzému slovenskemu kretenovi, at si poradi sam, když je schopny si vymyslet debilni zkratky a ještě drzkovat. At si to necha opravit v servisu a pekne zaplatit. Drzym cobolskym smejdum zadarmo nikdo radit nebude.

Kretenizmus je bezhranicny.terari by mohol rozpravat z vlastnych,nie moc priaznivých skusenosti,s vyhliadkou takmer nulovou na zlepsenie dusevneho stavu.

• Internet: 150/10
  • Televize: Komfort,HBO,3xCA
  • Telefon: zbytocnost

Sdílet toto téma

Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.
1 1