Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@novcze - jasně, že ta aplikace, která není určena pro Android TV nejde ovládat pomocí DO. Je třeba použít myš, případně Air Mouse.

BTW - Pokud vím, tak České a Slovenské UPC jsou jedna organizace, takže žádné "naše" neschopné UPC neexistuje. To, že aplikace na Slovensku funguje a u nás ne, je nepochybně záměr, ne chyba.

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hour , namec napsal:

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

To tak byt nemuze, protoze @David - UPC myslim tvrdil, jak se az do odprodeje vubec nic nemeni, jak se jede dal jakoby se spolecnost neprodavala a nedelila.

Takze to by nam urcite kvuli tomuhle neudelali 😂

Nejspis cesky UPC neciti dostatecny zajem nebo nevim...

Never argue with idiots. They'll drag you down onto their level and beat you with experience.

• lokalitaPardubice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3925, CA modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami , namec napsal:

a na co že se čeká, až jim to schválí nějaký úřad? ... už aby to bylo, protože tahle univerzální výmluva je už trapná

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA moduly, modem CISCO EPC 3208

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ad schválení úřadem - ano, čeká na rozhodnutí příslušných orgánů EU. V létě by už snad mělo být jasno.
Ad aplikace na android TV. Stávající vlastník UPC se prostě rozhodl, že ji prvně spustí na Slovensku. Dříve jsme tu měli zase jiné věci dříve jak Slováci nebo třeba i Poláci, Maďaři a Rumuni. Prostě se tak rozhodli a my s tím nikdo nic nenaděláme.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po poslednej aktualizácii Horizon Go aplikácie pre windows 10 mám problém s nízkou kvalitou a nízkym rozlíšením obrazu pri HD programoch, pri spätnom zhliadnutí, aj pri prehrávaní videa z videotéky.

Je to ako keby aplikácia preferovala nízke rozlíšenie a až následne po niekoľkých minútach sa zvýši kvalita obrazu, avšak po pretočení obrazu (vpred, alebo vzad)sa kvalita znova zníži ale už sa nezvýši. Obraz je výrazne rozostrený a kvalita je snáď nižšia ako SD rozlíšenie. V predošlej verzii to bolo skôr naopak - preferované bolo vyššie rozlíšenie, a ak bolo internetové pripojenie vyťažené znížila sa kvalita obrazu.

Pri prehrávaní cez webový prehliadač tento problém nenastáva, takže v rýchlosti môjho pripojenia problém nieje.

Má tiež niekto takýto problém s aplikáciou Horizon Go na windows 10?

Verzia aplikácie je: 2.2.3.18037, UPC Slovensko, Internet mám cez iného providera ako UPC

• lokalitaSlovensko
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCH7465LG-LC ED3 WIFI

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě to dělá už delší dobu i ve Win7 při přehrávání v prohlížeči ( Chrome ). Chvílema je obraz úplně rozmazaný v nízkém rozlišení, pak to zase pomalu samo přejde do HD. Dělá to hlavně u pořadů přehrávaných ze záznamu, i při přeskakování. Jednoduše to nedrží HD kvalitu. 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníModem Compal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den! Mám jeden dotaz: mám nový Android TV box a nejde mi na něm spustit přehrávání v Horizon Go - "Video nyní nelze přehrát (412313)". Kde by mohla být chyba, je fakt, že TV box má root, ale ten který jsem používal doteď ho měl taky a normálně to jelo. Díky!

• lokalitaKroměříž, Slovan
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@kirasok: aký je to TV box (model, značka)? Skôr býva problém s CPU (napr. S905 má problém s Horizon Go -  S905X, S912 nie, niektoré Rockchip RKxxxx tiež), root väčšinou Horizonu nevadí....

• lokalitaSR LV
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, 2xCAM, Compal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kirasok> ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat. Tehdy me pomohlo nainstalovat starsi verzi a zakazat jeji aktualizace. Jestli jeste bude fungovat muzes vyzkouset. Nahral jsem ji na uloz.to.

https://uloz.to/!zFYYYePpc/horizongoandroid-apk

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zjistil jsem, že na TV boxu je přepínač Root, Unroot, ale na přehrávání Horizon Go to nemá bohužel žádný vliv. Ještě, že tu TV k životu moc nepotřebuji... 😉

• lokalitaKroměříž, Slovan
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
15 hours ago, homberg said:

ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat.

U me na telefonu jsem experimenty zjistil, ze Horizon Go se nelibi zapnuty Xposed Framework. Kdyz vypnu Xposed - a necham root - tak se Horizon Go rozjede.
Ovsem protoze Xposed je pro me zcela zasadni kvuli GravityBoxu, je tato cesta pro me neprijatelna ==> Horizon Go jsem prestal pouzivat. Takovou aplikaci necht si autor naboucha do trenek.
Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud je aplikace napsana hloupe, ani skutecna nepritomnost rootu nezmeni jeji presvedceni.
Viz napr. posledni aktualizace appky Tesco Clubcard, ktera spouste lidi prestala fungovat, protoze pry maji rootnuty telefon... i kdyz nikdy zadny root nemeli. A autori jen trapne na Google Play papouskovali nejake hloupe kecy, misto aby se chytli za nos a uznali, ze jejich detekci rootu zrejme psal nekdo z materske skoly.

20 minutes ago, Evzen said:

Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

Ted jsem zkusil tu verzi postnutou na UlozTo (je to verze 2.3.3) - appka se spusti, prihlasim se, programy ukazuje, ale pri pokusu o sledovani jakehokoliv poradu naskoci chyba "Video nyni nelze prehrat (4101)".

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

• Vytvořit...