Přejít na obsah

Recommended Posts

Ano na set-top boxu máš prakticky to samé jak zpětné zhlédnutí tak videotéku a navíc HD kanály běží v full HD 1080  rozlišení narozdíl od Horizon Go/ TV kde to běží pouze v HD 720. A A navíc Horizon Go TV nejsou úplně všechny kanály jako na setoboxu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Set-top box má jednu zásadní nevýhodu - je to další škatule s ovladačem navíc, zatímco mám jinak buď telku přímo s AndroidTV, popřípadě už mám jinou škatuli s AndroidTV kvůli dalším appkám. Vychází mi tak nejlíp Internet od UPC, ale televize skrze jinou službu. Ta je zpravidla i o pár kaček levnější, takže směle do toho. Kdo chce kam...

• lokalitaPraha 9
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, CH7465LG

Sdílet toto téma

Mám Internet 300+ kde je v ceně i TV Start a jestli dobře chápu ceník a web UPC, u tarifů 300 a 500 by tato základní nabídka měla být přístupná i přes Horizon Go. Nicméně v prohlížeči na Horizon webu to v sekci TV píše, že nemám žádné programy, v Nastavení - Moje programy to pak píše Technická chyba. V Android aplikaci to pak v sekci TV rovnou píše, že chybí oprávnění a že potřebuji předplatné. Jak má tohle fungovat? Je potřeba to někde aktivovat?

Upraveno uživatelem xtonda
  • lokalitaPraha - Letňany
  • internetInternet 300
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal CH7465LG-LC

Sdílet toto téma

Ahoj, má služba Horizon Go, nějaké omezení? Jde mi o to, že u některých programů (které normálně mám předplacené) mohu v Horizon Go využívat zpětné shlédnutí a u některých ne...

• lokalitašumperk
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Mám dotaz: jak rozchodit na této televizi od UPC Horizon Go? Nebo jinak zpětné spouštění pořadů?
Dnes jsem si nechal odvézt od UPC SetopBox a přivézt do slotu CA modul v domnění, že bez problémů dostanu do TV tu jejich aplikaci Horizon Go, když mám TV s Androidem - no, jenže já na TV přes Google Play prostě tuto aplikaci nenajdu, takže nemám co instalovat. Na mobilu a na PC ji najdu bez problémů. Jestli tohle nebude nějak možno rozchodit, tak to bych snad i raději přežil ty dva ovladače muset používat kvůli SetoBoxu.

Večer tedy trávím hledáním na netu a zdá se, že na Android TV to u nás není  podporováno (na Slovensku nově ano). Pak jsem někde našel, že někdo to tam nějak dostal, ale je ějaký problém s přetočenou úvodní obrazovkou ....  už mne to nebaví. Tohle vědět, tak jsem si fakt nechal ten box s ovladačem dalším 😞

Máte někdo nějaké fuknční řešení, odkaz na jasný postup?  Mám Sony KD-55XF9005 s Android TV.

• lokalitaPraha 4 - Nusle
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCA, modem

Sdílet toto téma

Klasicka appka na Android TV viz par stranek zpatky:

nebo to hodinovy video nad tvym prispevkem asi taky, ale kdo by na to koukal... 😅

• lokalitaPraha Žižkov oHRADA
  • internetInternet 300
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal CBN CH7465LG

Sdílet toto téma

appka je v GooglePlay obchodu pro AndroidTV normálně dostupná, lze i nainstalovat, ale výběr země je pouze Slovakia, takže jde o přístupy nikoliv o dostupnost aplikace samotné

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 3x CA modul

Sdílet toto téma

On 1/3/2019 at 9:55 PM, Ofer1790 napsal:

Klasicka appka na Android TV viz par stranek zpatky:

nebo to hodinovy video nad tvym prispevkem asi taky, ale kdo by na to koukal... 😅

Dik.

Tak jsem to rozchodil, ale celkove je to takto dosti uzivatelsky neprivetive, neda se to ovladat ovladacem, ovladani mysi je v urcitych castech dosti krkolomne, pri hledani programu mi nejde plne diakritika = oproti setopboxu je to dosti ... tohle asi vedet, nz jsem ho vratil, tak bych si ho nechal.

• lokalitaPraha 4 - Nusle
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCA, modem

Sdílet toto téma

před 1 hour , retron napsal:

appka je v GooglePlay obchodu pro AndroidTV normálně dostupná, lze i nainstalovat, ale výběr země je pouze Slovakia, takže jde o přístupy nikoliv o dostupnost aplikace samotné

No nevim, ja ji tam nemam. Instaloval jsem podle navodu vyse a kdyz pominu problem s uvodni obrazovkou nalezato as tim souvisejici krkolomne ovladani mysi, vse jde potom ok. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

Dobrý den,

mám dotaz ohledně služby Horizon Go, na android zařízení. Když dám vyhledávat nějaký televizní pořad, tak strašně dlouho čekám na výsledky k přehrání. Například dám NHL, a čekám 3 minuty než mi naskočí seznam (několik dní) zpětného přehrátí ... zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci a nic. Dříve to fungovalo okamžitě.
Je to problém UPC serverů, než daný pořad vyhledají a zobrazí? Nebo zas nějaká fičurinka aplikace, tak jako při každém updatu 😞

• lokalitašumperk
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku