Přejít na obsah

Recommended Posts

Tak potvrzuji funkci výše uvedeného návodu. Ovládat lze však pouze pomocí myši a ovládání je dost těžkopádné ... Nechápu co je tolik složitého do aplikace přidat podporu android TV...

• lokalitaČR
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA Modul, modem Compal CH7465

Sdílet toto téma

Ahoj,

Mám problém u aplikace horizon go na iPhonu X. Samozřejmě přehrává bez problémů, ale když chci zapnout nahrávání obrazovky už i přes fotoaparát, tak video a zvuk se vypne a objeví bílá obrazovka. Nahrávání obrazovky ( fotoaparát /program) používám na screnovani iPhonu s TV přes super placený program.

Nějaká rada jak to rozchodit? Jak už psal, dělá to hned i při zapnutí přes kameru v mobilu. Foto 2. tím pádem Placeným programem to není.

9E1E384A-F523-4695-8C89-6E4B735E77B9.png

966F590F-4501-48F1-9A7B-624675EC55DE.png

Upraveno uživatelem Luky_Kuky
  • lokalitaOstrava Hrabůvka
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG, CA modul

Sdílet toto téma

Jen pro info...

Dobrý den, z příslušného oddělení jsme dostali zprávu, že Horizon Go pro Aplle TV a Android TV bylo pozastaveno. Rád bych Vám napsal, kdy bude služba dostupná ale tuto informaci k dispozici nemáme.  Ivan - UPC Facebook tým

• lokalitaBrno
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

35 minutes ago, David - UPC said:

@Luky_Kuky je to spíše kvůli autorským právům. Z HDD, který je v set - top boxu vydolujete ten film hůře

Mozna z toho hloupeho UPC boxu, kde se pri vyvoji venuje vic usili tomu, jak uzivatelum neco znemoznit, nez jak jim neco usnadnit...
Z HDD pripojeneho k TV je to jednoduchy jako facka.

To jen soudruzi manazeri jsou mimo misu v te svoji bubline a netusi, jak to v realnem zivote chodi.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet toto téma

@Evzen - ty nadávky směřuj na všemožné svazy na ochranu autorských práv, ne na UPC. Záznam na HDD z Tv je běžně možné přehrávat taky jen na té Tv. To, že pro PC možná existují programy, které tuhle ochranu obcházejí, je jiná věc.

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

2 hours ago, MacLuke said:

Jen pro info...

Dobrý den, z příslušného oddělení jsme dostali zprávu, že Horizon Go pro Aplle TV a Android TV bylo pozastaveno. Rád bych Vám napsal, kdy bude služba dostupná ale tuto informaci k dispozici nemáme.  Ivan - UPC Facebook tým

no tak to je "bezva" zpráva tohle, hlavně, že se tu tvrdilo, že nejdřív na podzim a pak do konce roku služba bude

Sledovanitv AppleTV podporuje špičkově, O2TV se chystá a pro UPC to je problém

ale ono není divu, když poslední dobou samotný Horizon GO více nefunguje než funguje

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Davide, díky za snahu, já jsem zde konkrétní problémy na fóru uváděl vč. časů a konkrétních kanálů, buď v tomto nebo ZZ vlákně.

Obecně, vyberu pořad např. přenos Moto GP anebo F1 a v databázi prostě není, ani se tam nedoplní později. Neříkám, že se to děje pořád anebo na to mám smůlu, ovšem za poslední dva měsíce to bylo cca v 70% případů, tzn. na odložené sledování se nelze spolehnout.

Jak to tedy s aplikací na Apple TV vypadá, je v plánu anebo jste ji definitivně zařízli? Diskutuje se tu o ní minimálně od léta, portace na tvOS nemůže být nijak složitá, když apka na iOS existuje. Streamovat přes Airplay je dlouhodobě nepohodlné.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-

Sdílet toto téma

Problém je ten, že vývoj jde mimo UPC CZ a SK. Takže na spuštění aplikace pro Android a Apple TV jsme odkázáni na to, co udělají / rozhodnou jinde.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Dobrý den. Chci se zeptat kdy nebo zda vůbec bude něco dělat UPC s každonočními výpadky služby Horizon Go.

K výpadkům dochází každou noc mezi 2-5 hodinou. Často nefunguje služba po celou dobu. Někdy i do 7 do rána nebo už od 23 od pozdního večera. Původně jsem myslel, že to bude jen občas tak jsem nepsal ale ty výpadky se začali prodlužobvat. Před rokem to bylo maximálně hodinu. Dnes je to už skoro celá noc.

Výpadek se projevuje tak, že nejde přehrát video. Jde se přihlásit k účtu. Jde načíst seznam pořadů ale problém je vždy v tom, že nelze načíst jakékoliv video a zasekne se na tom kruhovém statusu, který je před načítáním videa a točí se i 15 minut. Pak to buď skončí s politováním, že se video nepodařilo načíst nebo se točí stále.

Problém se týká pořadů pro zpětné zhlédnutí.

Zkoušel jsem více prohlížečů a ve všech to dělá to samé. Na mobilní aplikaci k těmto symptomům dochází v té době také ale nejsou tak časté jako u verze pro webový prohlížeč. Dříve (asi před rokem) v takové situaci pomáhalo obnovit několikrát stránku a ankonec se video načetlo. Teď už dlouhodobě nefunguje ani tento způsob řešení.

Co dalšího mohu udělat pro to, abych mohl v noci načítat videa? Vše ostatní funguje. Internet i služba v TV (opět mimo načítání zpětného zhlédnutí).

• lokalita-
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízení-

Sdílet toto téma

před 22 hodinami , David - UPC napsal:

@retron Jaké přesně problémy s HGO máte? Rád Vám se vším pomohu.

Každou noc má HGO výpadky zpětného zhlédnutí včetně EPG (načítání jmen pořadů na timeline, pokud nejsou nacachovaná). Vše funguje, web, přihlášení, apod.. ale nenačtou se videa. Uvízne to na kulatém stavu načítání videa. Před rokem byli tyto výpadky maximálně hodinu a dalo se to řešit několikrát obnovením stránky. Dnes je to každou noc mezi 2-5 hodinou v noci. Někdy už od 23 hodin do 7 hodin. Problém je na webových prohlížečích i mobilní aplikaci. Na více prohlížečích. Několikrát obnovení stránky už nezabírá taky. Přes den funguje HGO bez problémů ale občas se taky zasekne, ale lze to řešit znovunačtením stránky.

• lokalita-
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Zvláštní je, že to nefunguje uprostřed noci, kdy je nejnižší vytížení, není třeba možné, že na serverech Horizon Go probíhá nějaká technická údržba, nebo upgrade? Jak dlouho už to trvá? 

Zkoušel jsi nějaké alternativní připojení k internetu, třeba LTE aby jsi vyloučil případnou chybu v připojení přes UPC?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Za sebe můžu říci, že Horizon GO aplikace ani webová stránka - zpětné zhlédnutí mi nefunguje vůbec, jen se točí kolečko, u aplikace už na začátku, u webu při pořad začne za chvíli.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Vím, kolečko tam bývá i přes den i přes noc. Když to funguje tak se video načte do 5ti vteřin (kolečko tam je jen tu dobu). Ale ty výpadky se projevují tak, že to kolečko je tam i přes 15 minut do asi nekonečna dokud se znovu nenačte stránka (a je tam zas) nebo zavře prohlížeč (a kašlu na to). Nebo skončí omluvou, že "Je nám líto... (kterou píše web Horizonu a ne prohlížeč). Občas napíše i text, že probíhá údržba nebo je výpadek a to do těchto výpadků nepočítám (je to sice také často, ale to trvá maximálně 2-3minuty). V čem problém je netuším.

Napadá mě třeba přetížení v jiné části světa (protože službu Horizon jako takovou využívá více společností po celém světě jen s jiným logem ale stejným webovým rozhranním, možná i úložištěm, apod. Což by mohlo způsobovat přetížení zase v jiné části zeměkoule, tam kde je v tu dobu den a u nás noc). Ale to by snad napsalo že je přetížené, nebo je výpadek, apod.

Pod čarou:

Alternativní připojení využít nemůžu, protože v porovnání s připojením od UPC se dostanu k jiným připojením k internetu, kde nerozběhnu přehrání Horizon Go už jen kvůli technickému stavu těch sítí. 

Upraveno uživatelem user303
  • lokalita-
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízení-

Sdílet toto téma

@user303: Pres RSS jsem dostal CELY tvuj PUVODNI prispevek a bylo to hodne zajimave. Skoda, zes to pak odmazal. Ale asi to chapu, zdejsi slunickari by to nepobrali a dostal bys akorat pres prsty... 😕

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet toto téma

ohledne nepodpory androidtv a appletv me to vůbec netrapi. Na Horizon pouzivam kombinaci chromecast+ios a jsem s tim naprosto ok, samozrejme není to dokonale, občas se stane ze se objevi neocekavana chyba apod, me by spis zajímala vase zkušenost s castovanim ze iOS na appletv, zda někdo ma nebo mel oboji a muze to porovnat, rikam si ze castovat z ios na appletv musí ještě odstranit ty drobne chyby co s tim aktualne nekdy mam.

dik tom

• lokalitaprg
  • internetInternet 500
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenícompal novej bilej

Sdílet toto téma

mam nyní TV s androidem a apple TV, takže to můžu porovnat airplay vs. chromecast. Obojí funguje bez problémů - samozřejmě pokud funguje samotny Horizon GO - jak z iPhonu tak z iPadu, kde se objeví ikonky obou služeb automaticky. Musím uznat, že i z iOS o něco lépe funguje Chromecast, protože asi data rovnou přesměruje do TV a nestreamuje přes samotné zařízení a nezatěžuje ho. Funkční je lépe i pak třeba posuv zastavení atd. Tzn. z tohoto pohledu AndroidTV appka tolik potřeba není, ale Apple TV aplikaci by to chtělo. Sice je to obojí funkční ale na "klasické" sledování TV dosti nekomfortní. Taky je otázka zda by to Android pro TV neblokoval, jako kvůli Netflixu blokuje HBO GO, jak u Philips tak SONY tzn. je to asi přímo ze strany Androidu.

Upraveno uživatelem retron
androidtv
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-

Sdílet toto téma

Kdybych Vam rekl moje story tak asi odpadnete, svuj mediabox jsem znicil moji chybou (pivo) a mam i prave chromecast druhou generaci, takze lenosti jakkoliv to resit to resim tak ze uz 8 mesicu veskere moje prepinani kanalů jde z iOS  a uz jsem si nejak zvykl + mame v rodine jeste login na O2 fotbal, takze prepinam si mezi jen apkama a docela to jde. Az tak moc ze premyslim zda bude validni predstava mit appletv  vs. finance za nakup

napr ty posledni rumory ze apple chysta nejake svoje only cast zarizeni cekam s nadsenim.

• lokalitaprg
  • internetInternet 500
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenícompal novej bilej

Sdílet toto téma

no v ideálním případě nemusíte mít ovladač od TV, měl jsem to takle v US HBO, Netflix, Showtime, CNN, Youtube v AppleTV

teď HBO GO, Netflix a SledovaniTV funguje to výborně, O2 TV se chystá taky.

nevím jak to Apple dělá, jestli jiný kodek, ale filmy přímo z iTunes jsou kvalitou obrazu ještě někde jinde, porovnávám ve 4K na OLED

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-

Sdílet toto téma

Dobrý den, všiml sem si v poslední době takového nešvaru a to že když se dívám na jakýkli kanál během krátké chvíle je opožděný obraz. Dívám se přes web na stránce Horizon Go. PC mám nové a dosti výkonné. Nemáte někdo radu co s tím?

• lokalitaPlzeň
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení...

Sdílet toto téma

Zkouším instalovat Horizon GO aplikaci na Sony TV, ale po instalaci mam na vyber jako krajinu pouze Slovensko. Setkali jste se i vy s podobným problémem? Jak to řešit?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku