Přejít na obsah

Recommended Posts

On 11/4/2018 at 10:46 PM, kenny napsal:

...Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli...

Tohle se mi děje v Chrome taky skoro pořád, několikrát jsem to sem psal ale nějaké opravy, nebo řešení jsem se nedočkal. Zřejmě se nejedná o chybu, ale nějakou speciální featuru Horizon GO. Nechápu, proč to nemůže v nejpoužívanějším prohlížeči Chrome fungovat bez chyb. Stěžovat si přímo u UPC asi smysl nemá, protože služba je prý "zdarma", takže na ní nejsou žádné garance, že musí stoprocentně fungovat. Potom ale nechápu, proč je ta služba uvedena jako součást placených balíčků služeb. Předpokládal bych, že je to tak nějak započteno v ceně té služby, kterou si platím, tedy internet a digiTV, ale asi ne. Takže já už jsem se s tím, že to ve většině případů nefunguje, nebo se musí několikrát refreshovat stránka smířil. Rozhodně nehodlám kvůli Horizon Go měnit prohlížeč, na kterém mi jinak funguje vše ostatní bez problémů už několik let. Pořád si myslím, že problém je zakopaný někde ve zpětném přehrávání. Dokud jsem si ho neaktivoval, tak vše běhalo jak po másle. Bohužel zpětně už to nelze deaktivovat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníModem Compal

Sdílet toto téma

Citovat

...Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli..

Podle mě nemá nefunkčnost spuštění programu nic společného s prohlížečem. Před chvílí jsem si chtěl pustit Soukupa na Barrandově - hláška že video nejde spustit, ať to zkusím znova. Po mnoha pokusech jsem to vzdal, říkám si: Vole uklidni se, koukni se raději na zvířátka ať se uklidníš. Pouštím NG, kde je zrovna dokument o jaguárech. Kolečko se točí, točí, točí, a jestli neumře, bude se nejspíš točit do nekonečna...   Zkouším další pokusy. Vypínám Operu, zkouším pustit v IE, potom v Mozzile.... všude stejné. Horizon Go prostě nefunguje snad v žádném prohlížeči. A o zpětném shlédnutí raději nemluvím. Chuj s takovou službou !!! 💀

Upraveno uživatelem RichardHorcic
Změna barvy textu
  • lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

před 1 hour , tomus napsal:

Pokud máš Windows 10, tak můžeš zkusit aplikaci Horizon Go pro Windows.

Mám Windows 7. Každopádně ta online televize, nebo webová stránka, nebo jak tomu budeme říkat, je dělaná pro webový prohlížeč, takže by v prohlížeči měla správně fungovat. Zajímalo by mě, jestli tvůrci Horizon Go o tomto problému ví, přeci pokud něco nefunguje jak má, tak se to snažím napravit, ale tady tu snahu o nápravu nějak nevidím.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • zařízeníModem Compal

Sdílet toto téma

Mám jen skromný dotaz: Že v aplikaci Horizon GO na PC nefunguje už hodně dlouho nejenom zpětné přehrávání u téměř poloviny programů, ale dokonce ani spuštění programu v reálném čase, je normální? Chápu, že se občas vyskytne nějaký problém, který se každý slušný provozovatel snaží co nejdříve vyřešit. Ale zdá se, že UPC je úplně jedno, že nabízí za nemalý peníz naprosto nefunkční službu, ignoruje stížnosti a ještě se za to plácá po rameni. Jak dlouho ještě bude trvat, než tuhle službu zprovozníte k plné spokojenosti platících zákazníků? 

UPC 1.jpg

UPC.jpg

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Zdravím chci se zeptat mám UPC standart nějaké balíčky programů a mám zájem o Horizon go a jak to funguje stačí se teda zaregistrovat na upc a pak by to mělo fungovat?a platí se za to něco navíc díky za odpověd

• lokalitaMladá Boleslav
  • internet-
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníCa Modul

Sdílet toto téma

před 2 hodinami , Pavlus cz napsal:

mám zájem o Horizon go a jak to funguje stačí se teda zaregistrovat na upc a pak by to mělo fungovat?

Ano, mělo !!! by to fungovat. Ale v tom odkazu od Tomuse už se nepíše, že pomalu každý druhý kanál se vůbec nenačte dokonce ani v reálu, natož při volbě zpětného shlédnutí. Kdyby sis přečetl příspěvky v tomto vláknu, dozvěděl by ses, že nejsem sám kdo si stěžuje na věčné problémy s touto službou. Myšlenka dobrá, ale funkčnost přinejmenším diskutabilní, když to nazvu hodně slušně. Bohužel UPC to nejspíš vůbec neřeší a je jim to naprosto šumák, protože to trvá už hodně dlouho, nic se neděje a na stížnosti nikdo nereaguje. 

PS: Možná se pletu a zareaguje některý z moderátorů (možná Banánem za nevhodný, rebelující příspěvek). Tenhle styl "demokracie" totiž dneska hodně frčí .... 

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Richard Horcic . Včera som skúšal a nefungoval ani jeden jediný program na PC - Horizon Go  . Na smartfóne  ide ako tak . Poriadne ma to štve a určite nie len mňa , keď som chcel live prenos NHL na Nova Sporte . 

• lokalitaSvätý Jur
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Možná se pletu, ale zjevně zájem tyto služby předčil očekávání, technické zázemí to prostě nezvládá.... A chuť investovat do nových serveroven a dalšího hw v nejistém období jednání o odprodeji společnosti UPC ČR a dalších si majitelé zajisté nechali zajít...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

7 minutes ago, Retiree said:

A chuť investovat do nových serveroven a dalšího hw v nejistém období jednání o odprodeji společnosti UPC ČR a dalších si majitelé zajisté nechali zajít...

V tom pripade bud o tom odprodeji teda jednaji uz nekolik let, nebo ta vyjadreni v tiskovych zpravach o neustalem modernizovani jsou jen bohapuste lzi...

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Sdílet toto téma

Dnes jsem dal po delším čase zase Horizon Go šanci a chtěl jsem se dívat na jeden pořad. Program naskočil hned, tak jsem se radoval, že už to konečně funguje. Bohužel moje radost netrvala dlouho, během půl hodiny se to asi 4x přerušilo, třikrát to šlo obnovit a sledovat dál, po čtvrté už zůstalo jen nekonečně rotující kolečko "pořad začíná za chvíli" . Jediná možnost, jak se na pořad dokoukat bylo chvilku počkat a pak zapnout zpětné přehrání, zpětně už to jelo bez výpadků. Začínám to brát tak, jako bych tu službu od UPC vůbec neměl, protože s takovouto spolehlivostí je to k ničemu. ( mám Win7, Chrome, připojení internetu přes kabel ) 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • zařízeníModem Compal

Sdílet toto téma

Obraz na ležato (landscape) se dá nastavit například pomocí této aplikace Set Orientation.

Kompletní postup jak spustit Horizon Go aplikaci na Android TV (např. Xiaomi Mi Box):

Postup je stejný jako u jiných Android TV zařítzení, např. Xiaomi Mi Box
- Je nutné nainstalovat ES File Explorer File Manager z Google Play Store
- Rovnou Sideload Launcher - Android TV z Google Play Store. Zobrazí se jako aplikace, přes kterou se pak spouští další aplikace, které bylo nutné instalovat z flashky (=sideload)
- Potom je už třeba další aplikace stahovat jako .apk např. z APK Pure nebo APK Mirror, dát je na flashdisk a připojit k televizi
- V ES File Exploreru nainstalovat aplikaci z .apk z flashky - ES vyzve k povolení instalace z neznámých zdrojů - nutné povolit
- Dál taky doporučuji nainstalovat aplikaci, která přinutí všechny aplikace přepnout se do Landscape mode (na placato), fungovala mi tahle Set Orientation, jiné způsobovaly okamžitý restart hned po spuštění aplikace

Zkoušel jsem ji jen nainstalovat a spustit - funguje, více nevyzkouším, nemám předplatné.

Dobré je pak připojit myš nebo si pořídit ovladač s funkcí Air Mouse aby se aplikace dala lépe ovládat, např. TK628 nebo MX3-L backlit with mic

• lokalitaPraha Žižkov oHRADA
  • internetInternet 300
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal CBN CH7465LG

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel