Přejít na obsah

Recommended Posts

Nová funkce na Horizon GO - Nahrát do přijímače DVR .

Již můžete přes Horizon Go jak na webu tak v aplikaci naprogramovat nahrávání na dálku. David - UPC Facebook tým

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Zdravím,

asi se to tu řešilo, ale nikde jsem nenašel jednoznačnou odpověď.

Půjde tato služba i na Smart TV, nebo je nutné zakoupit např. chromecast ?

Děkuji za odpověď.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul,Technicolor

Sdílet toto téma

Návštěvník
Kam zmizel Golf Channel ? Mám pocit, že už tam byl.

Stejně zmizel jako Russia Today HD. i Golf Channel. Nezmizely, jenom tento mux vysílá velmi nekvalitně s chybami,

a většina televizorů a různých zařízení je nechytne. Tento stav trvá od doby co tento mux začal vysílat, a UPC to není

schopná upravit. Nechápu to. Občas jde i dobře, i když nějakou tu chybičku má vždy. Netrvá to ale dlouho, a najednou

z ničeho nic začne znova vypadávat. Asi je to zaměstnancům šuma fuk, no občas nejde, a co.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Po přestupu na W10 mi nejede v Mozille ani v IE Horizont go.Zkoušel jsem instalace odinstalace silverlight,prohlížečů atd.Nemáte stejný problém,ale už se vám podařilo ho vyřešit.Díky

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ukazuje to "Došlo k chybě"..Spusťte video znovu.V Mozille to ještě upozorňuje vlevo nahoře ,že připojení není zabezpečeno.Zkoušel jsem různé typy zabezpečení ,ale nic.Díky

Sdílet toto téma

Pokud je možné, tak nám sem dejte screenshot z Firefoxu.

Problém by měl vyřešit tento způsob, zkuste ho a dejte vědět

ve složce C:\Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenuj mspr.hds na mspr.hds.old a restartuj PC. Pak by to mohlo jet. To v případ, že používáte windows 7 a novější. Budete si muset zobrazit skryté složky a nebo nakopírujete odkaz do adresního řádku v exploreru.
  • lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

Na webu na mě blikla zpráva o možné aktivaci zpětného přehrávání pořadů z TV, nevíte o tom něco? Archiv je trapná parodie, ale tohle by mohlo být super.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

UPC Česká republika Jednalo se o technickou chybu. Zpětné přehrávání ještě opravdu nefunguje. David - UPC Facebook tým

To se mi líbí · Odpovědět · 14 březen v 14:21

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

Návštěvník
Na webu na mě blikla zpráva o možné aktivaci zpětného přehrávání pořadů z TV, nevíte o tom něco? Archiv je trapná parodie, ale tohle by mohlo být super.

Taky jsem to zaznamenal, byla tam nejaka vyzva ze pokud chci mit sluzbu aktivni at odsouhlasim ...ted uz nevim xyz...

Tak jsem potvrdil a ocekaval nejakou zmenu, treba neco jako PODA... -coz uzivam taky(vicemene se divim, ze mensi poskytovatel ma v tomto lepsi sluzbu).

Bohuzel zadna zmena...

Tak snad se v budoucnu dockame.

Priklad.

289x6hy.jpg

Sdílet toto téma

Návštěvník

Taky jsem to zaznamenal, byla tam nejaka vyzva ze pokud chci mit sluzbu aktivni at odsouhlasim ...ted uz nevim xyz...

Tak jsem potvrdil a ocekaval nejakou zmenu, treba neco jako PODA... -coz uzivam taky(vicemene se divim, ze mensi poskytovatel ma v tomto lepsi sluzbu).

Bohuzel zadna zmena...

Tak snad se v budoucnu dockame.

Priklad.

289x6hy.jpg

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím odedneška mi taky přestala zničeho nic fungovat služba horizon go v PC a to POUZE přes připojení k internetu od O2, ale přes připojení k internetu od Vodafone to funguje to je zajímavé :D

Problém je že u Vodafone nemám neomezené data jak u O2 :(

Horizon go aplikace pro android funguje jak přes O2 tak i Vodafone 8)

Nechápu proč to přes PC už nejde.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mám úplně stejný problém ve stejném čase .Zkoušel jsem vše a nic .Na upc mi řekli že to je compem což není !takže máme asi smůlu Zdravím

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku