Přejít na obsah

Recommended Posts

Česká UPC vstupuje do mobilních zařízení, uvolnila aplikaci Horizon Go pro Android

 

Aplikace, která umožňuje sledovat kabelovou televizi na tabletech a chytrých telefonech, se objevila v nabídce Google Play. Využívat ji mohou pouze zákazníci UPC. . :cheers:

 

Službu Horizon Go, která umožňuje sledovat programovou nabídku kabelové televize na mobilních zařízeních s operačním systémem Android, spustila největší česká kabelová společnost UPC. Stejná aplikace je již delší dobu dostupná v Holandsku, ale také v sousedním Polsku. V České republice ji mohou využívat zákazníci UPC, kteří jsou registrováni na internetové stránce Moje UPC a využívají některý z balíčků digitální kabelové televize. Aplikaci zveřejnil internetový obchod Google Play. Funguje pouze na zařízeních s operačním systémem Android 4.0.3 nebo vyšším.

 

„Bavte se s Horizon Go, televizí ve všech zařízeních! Díky naší bezplatné on-line aplikaci se můžete podívat z vašeho smartphonu, tabletu nebo počítače na největší přehled TV programů a využít další funkce. I když nebudete na wifi síti UPC, ale třeba na mobilním připojení k internetu (3G a 4G), i tak si snadno můžete vychutnat televizní pořady,“ přibližuje aplikaci Google Play. „S aplikací Horizon Go můžete sledovat nejlepší televizní programy z nabídky UPC, které využíváte v rámci vaší aktuální nabídky,“ dodává. UPC oznámila záměr vstoupit na mobilní zařízení letos v květnu. :santa:

 

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-upc-vstupuje-do-mobilnich-zarizeni-uvolnila-aplikaci-horizon-go-pro-android/

Sdílet toto téma


Link to post

Taky mi píše, že není kompatibilní na žádném z mých zařízení - Galaxy SII (4.1.2) a Xperia Z1 Compact (4.4.4).

Tak nevím, jaké má ta aplikace požadavky. Přitom píšou: *Upozornění** Aplikace je kompatibilní s většinou Android zařízení s operačním systémem OS 4.0.3 nebo vyšší.

 • lokalitaZlín
 • internetInternet 200
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma


Link to post

Web bude při spuštění služby, asi bude i aplikace pro jablíčkáře (dle toho, jak je to v zahraničí). O podpoře windows jsem na polských stránkách nic nenašel a nemyslím si, že by se do tohoto minoritního systému pouštěli.

 • lokalitaBrüx/Praha
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefonStarší služba
 • zařízeníCompal

Sdílet toto téma


Link to post

Taky nainstalováno a taky píše po zadání údajů z MojeUPC - "Není možné se připojit k serveru UPC. Zkontrolujte nastavení připojení k internetu." :scratch: Takže to není v ostrém provozu a zřejmě se to jen testuje. No snad to pustěj aspoň někdy na zkoušku. :puker:

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Dají se někde zjistit bližší informace ohledně Horizonu, např kolik programů na začátku bude k dispozici atd.

Sdílet toto téma


Link to post

JJ a hlavně si sebou můžeš Horizon Go vzít kamkoliv, akorát to teda mimo domov bude chtít nějakou slušnou wifi free nebo data na 3G/LTE, což bude vzhledem k limitům FUP u našich operátorů asi problém. :scratch:

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×