Jump to content
Pavel m

ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC

Recommended Posts

Vždyť to říkám furt, že Samsungy jsou šmejdy. Já na LG nemám žádný problém. Takže ano, vyměnit televizi a rozhodně už příště nekupovat šmejd od Samsungu :D

No, ono LG taky neni zrovna zazrak!

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • CA modul 2x
  • Mělník

Samozřejmě, že můj příspěvek byl míněn v nadsázce a ironii, kterou zjevně někteří nechápou. Ale Ivo Mašek má pravdu, pokud se to objevuje hlavně u Samsungů, tak tam asi není něco úplně v pořádku. Navíc to není první podobný problém, který se vyskytuje jen u Samsungů, což také o něčem vypovídá.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Já bych to obecně z nejen mé zkušenosti shrnul, že to je z bláta do louže. Furt je to Korea...

Jinak pokud za bitrate u HD může ČT, napišme jim...

U CA jsem dal manuál, u Kaonu automat.

Edited by Guest

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Vždyť to říkám furt, že Samsungy jsou šmejdy. Já na LG nemám žádný problém. Takže ano, vyměnit televizi a rozhodně už příště nekupovat šmejd od Samsungu :D

Koukam, ze asi mame kazdy jine vnimani toho, co je ironie a nadsazka. Kazdopadne to neni smajlik umisteny na konec vety!

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • CA modul 2x
  • Mělník

Guest

nevím jestli je Samsung tak hroznej, myslím že uměj pěkný kousky samozřejmě že za pár korun nemůžeš čekat moc, já jsem na Sony, ale než bych si koupil LG tak to radši budu koukat do kamen.........

Koukám, že jsem tam asi měl dát jiného smajlíka, nebo rovnou napsat *ironie a nadsázka*, aby to pochopil každý.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Mám 3 Samsungy a zvuk se seká jen u J6282 s CA. Asi chybka u tv model 2015. Ale týká se jen ČT HD, u ostatních HD programů je zvuk správně.

• Starší služba
  • Starší služba
  • TV Komfort
  • modem, hd box
  • Olomouc

nevím jestli je Samsung tak hroznej, myslím že uměj pěkný kousky samozřejmě že za pár korun nemůžeš čekat moc, já jsem na Sony, ale než bych si koupil LG tak to radši budu koukat do kamen.........

Kamarad ma novou Sonku s Androidem a co by dal za kamna! Takze si opravdu clovek nevybere....

Ja mam ctyrletyho Samsunga s CA modulem a zvuk je ok.

Jinak se snazim byt neustale priraven na odchod TV do vecnych lovist a stale studuji nabidku LCD v obchodech. A bez ironie a nadsazky nevim, co bych ted koupil....

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • CA modul 2x
  • Mělník

Guest

já to beru taky jako srandu, Sony android přesto že jsem na Sony tak jsem to za 2 dny vrátil a to byla za 25litrů ,hrůza ani mi to nepřipomínej..... :puker::puker::puker: jinak s tebou souhlasím taky bych nevěděl co koupit

Mám 3 Samsungy a zvuk se seká jen u J6282 s CA. Asi chybka u tv model 2015. Ale týká se jen ČT HD, u ostatních HD programů je zvuk správně.

Možná TV nestíhá nebo není plně kompatibilní? U těch ČT je zvuk 448kbps, kdežto u většiny ostatních HD stanic jen 384kbps...

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

já to beru taky jako srandu, Sony android přesto že jsem na Sony tak jsem to za 2 dny vrátil a to byla za 25litrů ,hrůza ani mi to nepřipomínej..... :puker::puker::puker: jinak s tebou souhlasím taky bych nevěděl co koupit

Sony TV s androidom mam uz viac ako pol roka a nemam s nou najmensi problem. Teda obraz nie je uplne taky, ako som zvyknuty z plazmy, ale v ramci LCD moznosti je to O.K.

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Compal, CAM Smit, Kaon SA700, SA900
  • BA Raca

No, přechod z plazmy na LCD je bohužel vždy o kompromisech. Já bych asi počkal na větší rozšíření OLED TV, kterým se bohužel stále ještě většina výrobců brání. Plazmy bohužel skončily poněkud předčasně, v době, kdy za ně ještě není kvalitativně přijatelná náhrada. Tou mohou být právě až OLED.

Ale z jiného soudku. Dokáže mi někdo vysvětlit, proč je na kanálech ČT 1, 2 a D/Art HD ještě MPEG zvuk, shodný s tím, co je v DD? V roce 2016 to u HD kanálu považuji přece jenom za poněkud zbytečné plýtvání místem. Nevím, jak moc by odstranění této stopy zlepšilo zde diskutovanou kvalitu obrazu, ale troufnu si říct, že nějaké zlepšení by snad poznat nylo. A možná by také stálo za zvážení, vysílat originální zvuk jenom tehdy, kdy je opravdu využíván, jako to dělá ORF, nemusí tam být neustále.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Guest

moc vás všechny prosím o odpověď

čt 24 HD jsem našel --ještě stále mi vyskakuje pod názvem NOE

pořád nemůžu najít ČT déčko HD (ART HD) -- projel jsem celou nabídku zda není schovaná pod jiným názvem --ale mám ji pořád jako SD..

díky za radu

mám starší UPC dekodér

Také se mi seká zvuk. Olomouc. Ale jen na jedné televizi (Samsung 55J6282, CA modul), na jiné (Samsung 32EH5572, CA modul) je zvuk bez sekání.

U mně je to na Samsungu UE48J6272 (CA modul). Tak to mám jako letět koupit novou TV?!!!

Je vidět, že se jedná o stejnou typovou řadu.

Na příští týden mám domluvené zapůjčení tohoto TV od SAMSUNGu k testům

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

... Ale z jiného soudku. Dokáže mi někdo vysvětlit, proč je na kanálech ČT 1, 2 a D/Art HD ještě MPEG zvuk, shodný s tím, co je v DD? V roce 2016 to u HD kanálu považuji přece jenom za poněkud zbytečné plýtvání místem.

Bohužel u některých TV se objevil problém se zvukem, TV nedokáže pochopit, že se nemá defaultně nastavovat na "audiopopisnou zvukovou stopu", která je stereo

Nevím, jak moc by odstranění této stopy zlepšilo zde diskutovanou kvalitu obrazu, ale troufnu si říct, že nějaké zlepšení by snad poznat nylo. A možná by také stálo za zvážení, vysílat originální zvuk jenom tehdy, kdy je opravdu využíván, jako to dělá ORF, nemusí tam být neustále.

Odstranění této zvukové stopy na straně UPC by nepřineslo zvýšení BR u videa. Nemá se jak přidat, když encodery jsou v ČT.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Guest

PRO TECHNIK:

jedná se HDD KAON (černý)

díky...

čt 24 HD jsem našel a je pod názvem NOE --- čt déčko v HD jsem nenašel..

Samsung UE 48J5572 SU + CA modul zvuk v pořádku pouze ten obraz není zaostřený .

Ještě doplním včera přišla aktualizace na Samsung nová verze SW.1471

Edited by Guest
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

Také se mi seká zvuk. Olomouc. Ale jen na jedné televizi (Samsung 55J6282, CA modul), na jiné (Samsung 32EH5572, CA modul) je zvuk bez sekání.

U mně je to na Samsungu UE48J6272 (CA modul). Tak to mám jako letět koupit novou TV?!!!

Je vidět, že se jedná o stejnou typovou řadu.

Na příští týden mám domluvené zapůjčení tohoto TV od SAMSUNGu k testům

Pro technika

Prosím tě můžeš se zaměřit na ten Travel Channel HD až budeš mít půjčenou tu televizi. Včera večer po 18 hod samý rozpad obrazu. Děkuji.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

porovnej audio a video, sice se to nevešlo na displej, ale většina tam je...

image.php?album_id=25&image_id=458&mode=thumbnail

Můžeš to, prosím, vyexportovat do csv souboru, případně, pokud to není obtížné, i ostatní kanály co přijímáš? Rád bych se v excelu podíval, co vlastně od UPC přijímáme :-)

Díky.

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • CA Modul, modem Compal CH7465
  • Pardubice

Také mám problémy s výpadky zvuku na ČT HD (od úterý).

Televize Samsung UE40J6272 (Série 6) zapojená přímo do zásuvky, bez CA modulu,nabídka TV start, DVB-C, Brno.

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • -
  • -
  • Technicolor
  • Brno