Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!

Recommended Posts

Návštěvník

Pokud si objednáte nový tarif v této akci, tak ke změně dojde již následující den - ještě před podepsáním smlouvy! A data se vám automaticky přenastaví třeba na 20+20 v případě 5M.

Takže si nejdříve vyčerpejte limit, abyste nedopadli jako já, přišel jsem i o dokoupených a ještě k tomu vůbec nečerpaných 10 GB. :(

BTW: viděli jste už nové tarify UPC? např. Extreme: 10240/1024, 100GB za 1999 Kč vč. DPH

pozn: Protože je to aktuální věc a nerad bych, aby to zapadlo dovolil jsem si založit nové téma.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nabídka platí do 15.3., vyšší rychlost je od zapnutí do konce měsíce + 6 následujících měsíců. Před koncem této doby si musíte zažádat o (podle infolinky bezplatné) snížení na původní tarif, jinak vám zůstane zvýšený za standardní cenu.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Těch 118 Kč se připočítává ke staré ceně nebo k nové? Když mám teď Turbo 250 za 499, bude to 499 + 118 = 617 Kč, nebo (jak tu už psali jiní) vycházet z nového tarifu Turbo 1M a počítat 475 + 118 = 593 Kč?

Sdílet toto téma

Návštěvník

Těch 118 Kč mi připočítali ke staré ceně. Snad by šlo nejdřív přejít na nový tarif a pak si zažádat o tu akční nabídku.

Sdílet toto téma

Jakym zpusobem jste danou akci objednavali? Normalne na webu pres objednavku, kde jste uvedli soucasnou rychlost a novou pozadovanou? Telefonicky bych to nerad objednaval uz kvuli pozdejsim problemum pri fakturacich, kdy by mi nahodou chteli fakturovat plnou cenu.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Já jsem to objednával přes telefon, pokud byste chtěl zkusit web, tak kód akce je TX99. Ale protože Vám stejně pošlou smlouvu (kterou musíte podepsat a zaslat zpět), neměl by být v případě nejasností žádný problém.

Sdílet toto téma

Objednaval jsem pres web ve stredu, zatim se nikdo neozval, kazdopadne ale jestli je tam podminka setrvani u Karnevalu 1 rok, tak do toho nejdu (tento rok se budu na 85% stehovat a kdovi jestli na dane nove lokaci bude Karneval). Asi zavolam v pondeli na infolinku, to je taky na prd, ze ani v dopise, ani na webu clovek konkretni informace neziska :cry:

Sdílet toto téma

To Indy

pokud zavoals na info linku tak ti poslou smlouvu a na druhy den maš novy limit i tarif ale uctovaci obdobi ti zustava. Nikde nepiši a ani mi nerikali že musíš tu smlouvu podepsat na rok!! Ve smlouve podepisujes jen ten novy tarif a akci. A pokud se budes stehovat tak se odhlas a nahlas jako novy zakaznik. Pokud prejdes i se sluzbami zaplatis 200,- karnevalu a pak 200,- technikovi za to že ti z konfiguruje modem. Takže fakt ti doporučuji při stehovani se odhlasit a jestli budeš mit na nove adrese karneval tak tam se prihlasit. Ale to zalezi na tobe :) napred treba zjisti akce zda se to vyplati nebo ne 8)

Sdílet toto téma

Takze jsem to objednal pres infoline Turbo 7M v akci za priplatek + 117,- / mesic (vc. DPH) k memu soucasnemu tarifu a zrovna jsem se ptal na podminky:

- zadny upis na rok, plati standardni 1 mesicni vypovedni lhuta

- sluzba je v ramci akce poskytovana 6 mesicu + aktualni mesic objednani

- pred koncem sluzby je nutne si zazadat o zmenu tarifu, pokud na nem nechcete zustat i nadale, pokud to nestihnete platite normalni cenu tarifu, co jste si objednali v akci

- udajne mi to zapnou zitra, smlouvu mi poslou, mam ji podepsat a v obou kopiich poslat zpet

- uctovaci obdobi zustava nezmeneno

- limity se vynuluji pri aktivaci sluzby dle tarifu

Jinak objednavka pres web je na pytel, protoze jednak neznate kod akce a jednak se vam udajne ozvou nejdrive za tyden po ulozeni objednavky na webu, pricemz pokud je akce omezena do 15.3.2006 je pomerne problem.

Pri volani na Karneval modrou linku si prichystejte zakaznicke cislo, urychli to vasi identifikaci.

Snad se tim vyjasnilo par dezinformaci 8)

Sdílet toto téma

Návštěvník

myslite ze je blby si zas nechat zvysit rychlost na dobu 6mesicu (za 117KC/mesic) kdyz sem pred 7dnama snizoval z 7M na 3M? :lol::D:))

Sdílet toto téma

Návštěvník

musim upozornit ze tahle nabidka plati jen pro zakazniky co se pohybujou na Tarifech TURBO ne M! :)

Sdílet toto téma

Download

rychlost: 7 123 kb/s (890,4 kB/s)

stáhnutí 1 MB: 1 s

stáhnutí 100 MB: 1 min 55 s

za 1 minutu: přenesete 52,2 MB

za 1 hodinu: přenesete 3 130,4 MB

Upload

rychlost: 494 kb/s (61,7 kB/s)

upload 1 MB: 17 s

upload 100 MB: 27 min 39 s

za 1 minutu: přenesete 3,6 MB

za 1 hodinu: přenesete 217,0 MB

Limit se opravdu vynuloval, obdobi zustalo stejne, takze odted mam 40GB/40GB, wow :-)

Sdílet toto téma

Návštěvník
Download

rychlost: 7 123 kb/s (890,4 kB/s)

stáhnutí 1 MB: 1 s

stáhnutí 100 MB: 1 min 55 s

za 1 minutu: přenesete 52,2 MB

za 1 hodinu: přenesete 3 130,4 MB

Upload

rychlost: 494 kb/s (61,7 kB/s)

upload 1 MB: 17 s

upload 100 MB: 27 min 39 s

za 1 minutu: přenesete 3,6 MB

za 1 hodinu: přenesete 217,0 MB

Limit se opravdu vynuloval, obdobi zustalo stejne, takze odted mam 40GB/40GB, wow :-)

nemaj zajem se kvuli datovym limitum hadat s zakaznikama proto to vyresili podle me dost skvele :)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Podle stavu v administraci se zdá, že mi navýšili limit o těch dokoupených a propadlých 10 GB. Sice mi ani nenapsali email, ale hlavně že tak. A buďte si jistí, že jim z těch draze zaplaceneých dat nenechám ani byte - hned běžím koupit další prázdná DVD! :wink:

Sdílet toto téma

Takze mi dorazila smlouva, kterou podepisi a poslu obe kopie zpet. Vsechno sedi, az na ...

Dole ve smlouve tucnym pismem: "V pripade, ze zakaznik objednal sluzbu za zvyhodnenou cenu a jeji odber ukonci pred uplynutim minimalni doby, po kterou se zavazal ji uzivat, je povinen doplatit castku ve vysi rozdilu mezi zvyhodnenou cenou a cenou dle Ceniku sluzeb spolecnosti Karneval Media platneho v dobe podepsani smlouvy za celou dobu uzivani, a to vcetne pripojovaciho poplatku". :!:

Neni to tedy sice upis na rok, ale upis na dobu, kdy plati zvyhodnena cena sluzby, tato informace se lisi od informace, kterou jsem dostal od operatora Kontakt Centra, protoze ten mi rikal, ze neplati zadna omezeni, krome standardni 30 denni vypovedni lhuty. Prijde mi to jako logicka pojistka a nijak mi to zvlast nevadi, jen me mrzi, ze jsem to nevedel predem a operator Kontakt centra nerika uplnou pravdu (toto ovsem byla jedina vec, ve ktere se mylil). :roll:

Doufam, ze to jsou pro ostatni zajimave informace k teto akci 8)

Ale jinak jsem nadmiru spokojen, po tu dobu na 90% odebirat sluzbu budu, takze no problem :wink:

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku