Přejít na obsah
adam_vent

STB Kaon KCF-SA700 (po upgradu) - nahrané kódované kanály

Doporučené příspěvky

ja mam jeste stary fw a zadny problem, tak ze tedy radeji neupgradovad?

Za mě zatím rozhodně ne. Prostředí je sekané, a při nahrávání se na něj stačí jen podívat a už se restartuje.

Moje přístroje od UPC:

HD DVR Mediabox

CA - Modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
No, ale já tento stb nehodlám mít až do konce věků. Takže jedině alternativní fw nebo jiný normální stb?

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk

Vlastní přijímač, CA modul od providera. Je to úplně stejnej problém jako u SAT vysílání.

wtf? Na co to má vliv z čeho sem posíláš příspěvky? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
No, ale já tento stb nehodlám mít až do konce věků. Takže jedině alternativní fw nebo jiný normální stb?

Alebo niečo takéto https://www.aliexpress.com/item/1080P-HD-MINI-HDMI-to-HDMI-AUDIO-Video-Converter-Decoder-Adapter-Remove-HDCP-KEY-Agreement-Audio/1851608529.html + zariadenie, ktoré dokáže nahrávať z HDMI buď do PC alebo na pripojený HDD.

DVR STB Kaon KCF-B3000HCO, modem uBee

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Ubee EVW3226, Kaon KCF-B3000 a KCF-SA900
  • Bratislava

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

řekl bych že toto neobchází HDCP kódování jen to umí udělat z HDMI kde je obraz a zvuk v jednom kabelu tak odělit zvuk (obraz asi i ze zvukem v HDMI bude dále zakódován) a toto je aby sis mohl připojit třeba sluchátka 3,5 jackem nebo třeba bedny když by jsi nechtěl zvuk z TV

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Cisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB
  • Praha

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Nahravani do PC je zcela jednoduche, když bude uz teda v televizi něco zajímavého, co si budu chtit nahrat do pocitace, navštívím vhodnou stranku a tam film nebo serial stahnu. A nebudu resit nesmysly jak v minulem stoleti, jak něco nahravat a dekodovat a podobne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
řekl bych že toto neobchází HDCP kódování jen to umí udělat z HDMI kde je obraz a zvuk v jednom kabelu tak odělit zvuk (obraz asi i ze zvukem v HDMI bude dále zakódován) a toto je aby sis mohl připojit třeba sluchátka 3,5 jackem nebo třeba bedny když by jsi nechtěl zvuk z TV

Vie, mám to doma a odskúšané s Magio Boxom aj s Kaonom, ináč by som to sem nedával :wink: Na nahrávanie používam Hauppauge HD PVR 2. Kvalita obrazu je o niečo horšia ako kvalita zdroja, ale to je pravdepodobne problém HD PVR 2.

DVR STB Kaon KCF-B3000HCO, modem uBee

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Ubee EVW3226, Kaon KCF-B3000 a KCF-SA900
  • Bratislava

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...