Přejít na obsah
dmnc

Ventrilo voice-chat server

Doporučené příspěvky

Od dnešního dne je vám všem přístupný Karnevalzone.cz Ventrilo server. Měl by z prvé řady sloužit pro diskutování na téma týkající se Karnevalu. Avšak můžete jej využít např. i pro běžné "pokecání" s kamarády či komunikaci při haní her.

IP: vt.karnevalzone.cz popřípě přímo IP 81.0.254.35
PORT: 3795

Upozornění: Jedná se o Ventrilo 2.1.4 Server. Je tedy potřeba mít i patřičnou verzi Ventrilo clienta. Viz. adresa na stažení!

http://www.upczone.cz/download/ventrilo-2.1.4-Windows-i386.exe

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník

ventrilo není tolik populární jako je TeamSpeak2 a tak jsem pro TeamSpeak2 server místo tohoto.... jestli byste potřebovali s TS píchnout, tak se obraťte na mě. btw mám s tím zkušenosti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

a dokonce umím udělat na web script...že na webu vydíte, kdo je právě připojen a v jakých je kanálech a subkanálech, je tam vše...tak si to provažte..jsem tu pro Vás :D ICQ 266336178

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Klidne muzume spustit oba voice-chaty naraz , jak Ventrilo tak Team Speak 2, jde jen o to aby tam nekdo chodil.

Ale projistotu jsem pridal tu anketu.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

lol, jestlůi chceš, na tS muzu dotahnout i 50lidi odkudkoli stačí jen říct :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Ja chci TS 2 prosim

jestli ho zpustite tak se tam potom muzu pripojit s mimi kamarady

tak tam dejte alspon nejakou zkusebni dobu treba 1 mesic¨

prosim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

no pokud jde o volbu mezi ventrilem a TS2 tak sice je TS2 hodne rozsireny ale jen proto ze ventrilo doted pouzivalo celkem malo lidi a nevedi proto ze ventrilo ma lepsi kvalitu zvuku a da se lepe a jednodusseji seridit jednotlive u kazdeho takze byt to na me je to jasne 1000 pro ventrilo a mozna 0,001 pro TS2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Hele vaše reakce, že chcete TS místo VNT mi příjdou zbytečné. A to hned z několika důvodů. TS je sice rozšířenější, ale ani zdaleka nemá na VNT. VNT vám bude "žrát" mnohem méně z vašeho připojení a dá vám mnohem větší kvalitu. Dále je o dost méně náročné na Paměť RAM. K tomu všemu se dá lépe nastavit a když někdo něco řekne je to slyšet mnohem dřív než u TS. TS je už za zenitem a o tom svědčí, že nejlepší hráči používají VNT nikoli TS.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

No ja nevim na druhou stranu pro TS mluvi siroka skala moznosti administrace, to je presne to co u Vecka postradam, jinak samo vecko je ve vsem ostatnim lepsi ale ta administrace :) jo a moznost posilani zprav na cely kanal nebo server, u vecka se musis omezit na vlastni comment

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Chěl bych se zeptat jestli ten tvuj server na ventrillu beží porad nebo ho obcas vypnes za nejakych pár hodin vypnes?Odpovez prosim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Opravdu stále?TO bych potřeboval pro svůj klan jestli by to šlo?Jestli je to ale opravdu bez lagů a běží stále...?;))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...