Jump to content

Nelze se připojit k wifi


Recommended Posts

Zdravím, mám problém. Máme doma wifi, která šlape v pohodě, je rychlá, nevypadává, ALE... já s mým Samsungem Galaxy S2 se na ní nepřipojím. Když se chci klasicky připojit na wifi, zadám heslo (několikrát kontrolováno), a dále mi to napíše jen "Uloženo" a nic víc se neděje. Ovšem muj notebook Acer se bez problému připojí. Tátovo mobil Lenovo i tablet také od Lenovo se připojí bez problému. Ale když ještě táta měl mobil Samsung Galaxy Note 2, tak se také nemohl připojit. I strejdův Huawei se připojí bez problému. Takže routerem to asi nebude, ale už fakt nevím co dělat. Kdo by věděl co dělat, určitě napište, děkuju.

Link to post
Share on other sites

Právě jsme se nově přestěhovali a blbne to jen tady, ve starém bytě to šlo normálně, i na baráku u tety funguje v pohodě, jen tady to nejde. Zatím jsem si na notebook stáhl Connectify Hotspot, takže to řeším takhle, ale je to otravný zapínat ráno notebook jen abych se mrknul na mobil..

Link to post
Share on other sites

Chlapi... já se v tomhle moc neorientuju... ale je to router Belkin G Wirelles Router. Prostě všechno v domácnosti se připojí, notebook, xbox, tablet, tátovo mobil, jen muj mobil od Samsungu, a bejvalej tátovo mobil taktéž od samsungu se nepřipojí

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...