Jump to content

HbbTV u stanic Českého rozhlasu

Recommended Posts

před 2 hodinami, vvvamik napsal:

Už několik dní nefungují aplikace HbbTV u stanic Českého rozhlasu. Má někdo stejný problém?

Spolu s ukončením vysílání SD programů ČT byla ukončena distribuce programů ČRo s audioformátem mpeg1 layer2, kde byla k dispozici i HbbTV informace.

VF (UPC) si tedy streamy CRo musí vytvářet z internetových streamu a tam HbbTV opravdu není ...

Edited by technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
  • tomus changed the title to HbbTV u stanic Českého rozhlasu
před 19 hodinami, technik napsal:

Spolu s ukončením vysílání SD programů ČT byla ukončena distribuce programů ČRo s audioformátem mpeg1 layer2, kde byla k dispozici i HbbTV informace.

VF (UPC) si tedy streamy CRo musí vytvářet z internetových streamu a tam HbbTV opravdu není ...

Díky za odpověď. Z ČRo mi napsali, že na nápravě pracují. Z vaší odpovědi usuzuji, že není v jejich silách to vyřešit. Škoda. Další mínus pro UPC. Mám ho vlastně jen kvůli sportovnímu balíčku, ale i díky té nabídce ne zrovna pro mě zajímavých sportovních přenosů, už delší dobu přemýšlím, že si vystačím s DVB-T2.

EDIT - 10:30

ČRo jedná s VF (UPC), jak co nejjednodušeji HbbTV znovu přidat. Vše ale záleží na VF.

• -
  • -
  • Klasik
  • CA modul
  • Strakonice

No myslím, že spíše záleží spíše na ČRo, vypli zdroj signálu v mpeg1 layer2, aniž by se starali co se bude dít. A myslím, že exUPC není jediná, které to způsobilo problémy.

Co vím, tak jste jediný, který si stěžuje (ať zde na foru, tak pravděpodobně i přes ČRo....)

A klasicky, o peníze jde až v první řadě ...

• -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC

S prominutím "od stolu" se to takto povídá hezky (chtěl jsem napsat ke..á).

Když máte cca 200k+ STB, který tento formát neumí asi to přepnout nemůžete. Nelze přesně určit, kolik lidí zavolá ale i 1% může být 2000+ telefonátů. A řešíme tu naopak opravdu jednoho zákazníka, který má problém, že nemá HbbTV u ČRo  ...

A kabeloví oprátoři to řeší, stejně jako konec SD vysílání ČT ..

Nebojte, až VF začne místo půjčování prodávat STB, tak budete mluvit jinak

• -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC