Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
zoro07

UPC Modem Cisco EPC3925

Recommended Posts

Za tu cenu je to pěkně drahé. Zvlášť, když v router modu to nedá víc jak 150 Mbits.

Hodně štěstí s hledáním kupce.

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

Děkuji za názor, neberu Vám jej ;-)

Při pronájmu modemu od UPC ve výši 70Kč / měsíc se router za rok zaplatí. Ale když někdo chce platit pronájem třeba 3 roky...

A pokud má někdo 100/10Mbit, tak je myslím úplně ok nebo se platu pane Pape? ;-)

Sdílet toto téma

Pánové, bez urážky, nechcete mi říkat, za kolik mám co prodávat, že ne?

Pokud se běžně prodávají za 500 a já ho prodávám za 850, pravděpodobně si ho nikdo ode mě nekoupí, je tak?

Pokud se i tak někomu zdá roční návratnost v pořádku, možná koupí i tak. Nechte to prosím na nabdíce/poptávce, děkuji.

Sdílet toto téma

Mě je úplně jedno, za kolik to prodáváš. Já ti jen říkám, proč Pepe psal, že je to drahé ;)

Je to poměrně kvalitní router, jestli se to vyplatí, tak je na posouzení kupujícím.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Předně, netykáme si, že ;-)

Zadruhé jste asi Pepého druhé já, že víte co jak myslel a musíte to vysvětlovat? ;-)

Zatřetí, jsem průměrně inteligentní lachtan a dokážu pochopit sám, jak to pan Pepe myslel...

Začtvrté, když se podívám zde na bazar, tak za 500 se běžně prodávají modely bez Wifi. Před měsícem tu byl jeden s Wifi za 500, ale označil bych ho spíš za vyjímku.

Uzavřel bych tuhle bezpředmětnou diskusi tím, že pokud o modem nemáte zájem, zdržíte se komentářů a všichni budou spokojení.

Děkuji za pochopení a pěkný den!

Sdílet toto téma

ale tykáme si ;) na internetu si všichni odjakživa tykaj, je to taková zvyklost. Ale ani jsi mě tím nepřekvapil, jsem přesně čekal, že toto řekneš :)

Jinak já neříkal nic o tom, že to je předražené. Ale když si sedíš na hlavě...

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku