Jump to content

UPC nabídne kanál Joj Cinema v HD a vlastní promo stanici


Recommended Posts

Od 1. července se Joj Cinema HD stane součástí základního programového balíčku UPC, domluvila se na tom společnost UPC se skupinou JOJ Group. Na obou trzích kanál exkluzivně distribuuje mediální společnost Axocom. Od podzimu navíc bude k dispozici knihovna kanálu Joj Cinema jako součást televizního archivu, který má k dispozici téměř dvě stě tisíc zákazníků UPC.

Kanál Joj Cinema HD vysílá 24 hodin denně filmy všech žánrů, které nepřerušuje reklamou. Z měření sledovanosti u vybraných IPTV operátorů vyplývá, že kanál Joj Cinema přesahuje průměrně hranici jednoho procenta a poráží tak i některé dlouhodobě etablované filmové kanály na českém a slovenském trhu.

Joj Cinema HD spustíme pro 360 tisíc našich televizních zákazníků, a to bez reklam a s možností sedmidenního zpětného zhlédnutí. Navíc od podzimu zařadíme do TV archivu přibližně stovku titulů z produkce skupiny Joj, uvedl marketingový ředitel UPC Jan Kohout. Na území Slovenské republiky je Joj Cinema nejsledovanější placenou filmovou stanicí, což nás jen utvrzuje v tom, že jde o divácky velmi atraktivní projekt, zdůrazňuje Marcel Grega, generální ředitel JOJ Group.

 

 

http://www.digizone.cz/clanky/upc-nabid ... rozliseni/

Edited by Guest
 • 1000 Mb/s
 • -
 • Komplet
 • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
 • -
Link to post
Share on other sites

Zákazníci digitální kabelové televize od UPC se mohou těšit od července na 3 nové programy. UPC přidává filmový kanál JOJ Cinema HD, lifestylovou Relax HD a novou promo stanici UPC Show HD.

 

Lifestylovou Fashion TV bude UPC nově vysílat ve vysokém rozlišení. Všechny zmíněné programy budou dostupné také v mobilní televizi Horizon Go

 

Z programové nabídky naopak vypadl kanál Universal, který v České republice ukončil vysílání.

 

Zařazením nových televizních programů se nabídka UPC ustálí na celkových 143 programech, z toho 55 v HD. Spuštění největší novinky v programové nabídce UPC komentuje její marketingový ředitel Jan Kohout: „JOJ Cinema přináší velmi kvalitní filmovou tvorbu v HD rozlišení, s českým dabingem a navíc bez přerušování reklamou. JOJka bude k dispozici ve zpětném zhlédnutí, takže se diváci budou moct podívat i na filmy, které běžely až týden nazpět. Věřím, že naši zákazníci ocení i to, že JOJ Cinema HD zařazujeme už do základní nabídky Klasik. Od podzimu bude navíc stovka vybraných filmů JOJ Cinema součástí archívu pro více jak 200 000 zákazníků s Horizon set-top-boxy.“

 

„Na léto chystáme několik desítek filmových premiér. Jako příklad mohu uvést Druhou mízu s Al Pacinem a Annet Benningovou, komedii Skoro dospělá s Evou Mendes nebo akční film Parker s Jasonem Stathamem a Jennifer Lopez,“ prozrazuje plány Ivana Semjanová, marketingová ředitelka JOJ Group.

 

Od července bude spuštěna také promo stanice UPC Show HD, která bude vysílat upoutávky na filmy, seriály a pohádky ve videotéce a archívu, dále pak video návody nebo prezentaci novinek UPC a jednotlivých programů.

 

http://www.parabola.cz/clanky/5882/upc- ... o-stanici/

 • 1000 Mb/s
 • -
 • Komplet
 • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
 • -
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...