Jump to content
notizia

Filmbox Premium HD

Recommended Posts

Zdravím, frekvence pro FilmBox Premium HD je 554 MHz, SR6900, QAM256.

Uživatelé HD Mediaboxů a HD DVR Mediaboxů naleznou program na 38 pozici po restartu zařízení.

David - UPC

Edited by Guest
  • Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Takže jsem restartoval cihlu a program se objevil. Jenže .... na spodní čtvrti obrazovky se mě objevuje ona známá informační galerie, jaký pořad se vysílá a jaký bude následovat. U všech jiných kanálů toto info po pár vteřinách zmizí, ovšem zde je trvale a navíc je psáno, že program není objednán.

Proč zaměstnanci UPC musí za každou cenu lézt svým platícím zákazníkům na nervy a trvale je nějakým způsobem obtěžovat? Znepříjemňovat jim život. Oni to mají v pracovní smlouvě?

Apropó: Mám s UPC smlouvu na odběr kompletní sady všech kanálů. Neplatím zrovna málo (pár stovek přes tisícovku peněz každý měsíc).

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Řekl mě, abych nechal půl hodiny zapnutý STB, že mě znovu nahraje celou nabídku. Zhruba po 20 minutách zmizel obraz a na černém pozadí obrazovky TV se objevil nápis, abych nevypínal STB. Po chvíli naběhl STB do továrního nastavení a pak už jsem si zopakoval to, co tu dělal v únoru technik při prvotním uvedení STB do provozu. ..... zatím v pořádku

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov