Přejít na obsah
MeTo

Nové tarify - definitivní

Recommended Posts

Návštěvník

heh mají tam napsáno že nespotřebovaná data ve FUPu se převádějí do dalšího měsíce....to je novinka nebo jsem to předtím přehlídl?

Sdílet toto téma

Návštěvník
Jo to s tema 2Mbitama bude asi preklep :)))

Creative : tam se pise ze se neprevadeji...

heh, njn už je skoro půlnoc a oči se mi klíží :shock:

Sdílet toto téma

Myslel sem, ze Karneval bude svoji nabidkou vzdy o dost lepsi nez Telecom, ale ted musim konstatovat, ze ten rozdil se zmensuje. (Kazdopadne stale vyhodnejsi je). Ale tohle zrychleni podle me postrada smysl, navic ZDRAZENI !!! Ja vim, +/- 50kc, ale neni to pekna vizitka...

Sdílet toto téma

Si snad delaj prdel nebo co? Dneska neni aprila!!!

Garantovana rychlost - stejna, FUP - stejny, cena - ZVYSENA! (76Kc u 5M)

Tohle ma byt zlepseni sluzeb? Tohle ma byt odpoved na zlepseni konkurence? To je jen na oblbnuti par jedincu zvysenyma cislama ale sluzby se nezmeni a navic zdrazi.

Jinak je zajimavy ze ceny se zvedaj jen pri zvyhodneni s KOMPLET nabidkou. S nabidkou MINI cena zustava +- stejna. KOMPLET mam jen kvuli tomu ze se me diky sleve zaplatil skoro rozdil mezi MINI a KOMLET. Ted na to kaslu a vracim se k MINI. Mas smulu Karnevale, podelal sis to sam (a jeste si rozmyslim i ten net)

EDIT:

ted sem si vsiml ze cena se zvysuje jen u 7M a 5M. U 3M a 1M je cena nizsi jak normalne tak nove s nabidkou komplet az o 100Kc oproti predchozim cenam. O co se Karneval snazi? Nevyplaci se mu vysoke tarify a chce nas dohnat ke snizeni tarifu? (nasvedcuje tomu i razantni zvyseni FUP rychlosti u nizkych tarifu oproti minimalnimu u vysokych)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Já jsem víceméně spokojenej, mám turbo250, rychlost mi celkem stačila ale FUP mě s*al...teď je snížená rychlost 256/64 takže mi v podstatě zrušili FUP a navíc přidali 2GB dat při rychlosti 1Mbit a ještě je to o pár korun levnější :D

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jestli tohle uz je definitivni podoba tarifu, tak to je tezka rana od Karnevalu. Nejdriv "potichu" vyhlasi razantni zvyseni rychlosti, nechaj mesic lidi tapat a spekulovat, prizivi a pobavi se nad tim jeste se soutezi a nakonec tohle. Garantovana rychlost stejna (co to je za novinku negarantovana rychlost u cable pripojeni????), FUP stejna, cena jeste vyssi....Navic u nejvyssich tarifu s nabidkou komplet, kde zakaznik zaplati nejvic, je nejvetsi znevyhodneni oproti low tarifum.....no shit shit shit....Konec, vystupovat!!!! :evil:

Sdílet toto téma

Návštěvník

No, s FUPem sem počítal že nechají, ale daleko víc mi smrdí ta nominální rychlost, to už totiž budeme jak u UPC, kde je rychlost to co slibují :o)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nevim proc se vsichni rozcilujete, zatim neni zadny duvod. Rychlost mi jede na urovni nominalni, to znamena 3M, takze spokojenost. Zmena rychlosti ze 64 na 256 po presahnuti FUP take neni spatna. Celkem Karnevalu rozumim, ze se mu nechce garantovat tak vysoke rychlosti, musi to byt narocne na kapacitu site. Mozna dalsim duvodem pro nastaveni nominalni a garantovane rychlosti je zavedeni telefonnich sluzeb. Nekdo tady psal, ze cable operatori garantuji rychlosti. Vim pouze o jednom a to je Karneval. Ostatni (ADSL, Wi-Fi) negarantuji vubec nic. Kdyz ted porovnam tarify Karnevalu s jinymi ISP, je to stale nejvyhodnejsi nabidka, takze zatim neni duvod ke zmene. Co me trochu stve, je verejna IP adresa za priplatek.

Sdílet toto téma

Hm, vzhledem k tomu, že ceník platí už ode dneška, tak musím tentokráte říct, že tohle od Karnevalu opravdu není moc seriózní. Pokud vím, tak o změně služby, zejména pokud je spojena i se změnou ceny a tady jde v případě bývalého Turbo 2000 a Turbo 4000 o zvýšení ceny, by měl být zákazník informován předem. Já jsem o změně parametrů služby, ani o zvýšení ceny informován nebyl. Vy ano?

Podle mého, by v tomto případě mělo být stávajícím zákazníkům umožněno v nějakém časovém období, aby si vybrali, o jakou službu mají zájem, aniž by po nich byl požadován manipulační poplatek 474 Kč za změnu služby.

Např. v mém případě mi dosavadní službu Turbo 2000 změnili na T 5M, ale pro mě už takovéto zvyšování rychlosti nehraje žádnou roli a nevyužiju to. Proto pro mě bude dostačující tarif T 3M a doufám, že po mě žádný manipulační poplatek za snížení služby nebudou požadovat, protože já jsem nežádal ani o zvýšení.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Návštěvník

By mi zajímalo kterej jouda má na starost PR protože to co předváděj je oblbování lidí. Navic estli budou chtít poplatek za přechod na nižší tarif tak je to hnus

Sdílet toto téma

4 Creative:

To tam teda nikde napsano nemaji, aspon jsem to nikde nenasel. Jedine co tam je o limitech napsano je toto:

Na pripojení je aplikována Fair usage policy. Nespotrebovaná data se neprevádejí do dalšího mesíce. Podrobnosti na www.karneval.cz

Prvni muj dojem z novych tarifu:

Vcera jsem si cetl letak CT od ADSL, je mu to v lamerinach hodne podobne, garantovana, negarantovana rychlost, myslel jsem, ze by to lidi v Karnevalu ani nenapadlo takova ubohost, jeste na kabelu... :? No, aspon se ukazali co tam maji za marketingove hnupy. Jeste, ze tam nepsali takove kraviny jako Zlutasci CT kteri v letaku maji u vsech tarifu napsane ze muzete vybirat e-mail, to je vazne az k placi...

Tak dlouho jednali a zkouseli az z toho vysel negarant.

Ze nezvysili FUP se ani nedivim, kdyz je to negarant a v ceniku maji vlastne porad ty same garantovane rychlosti ke kterym pridavaji logicky odvozeny stary FUP.

Jak to shrnout? Rychlosti v podstate stejne (teda budou vyssi, ale to zas jsou proto tarify zdrazene), FUP stejny, mame garant/negarant pripojeni, verejna IP se porad v zakladu nekona...

Jsu zvedavy, jak ted budou ty tarify predelavat a informovat uzivatele, vsadim se, ze na Infoline budou zas houby vedet...

Vesmes je to celkove zklamani, Karneval se pouze pripojil k dalsim podobnym garant/negarant providerum aniz by se vlastne cokoliv zmenilo (krome ceny).

Ted jenom mam strach jak probehnou zmeny tarifu, cca pred 14 dny jsem zazadal o zruseni Kabelove televize k Turbu 2000 a ponechani jen Turba 2000 Internet, trva jim to 2 mesice, takze ted budu cekat jestli za to nakonec jeste nebudou chtit nejaky poplatek (byla to akce Turbo 2000+). Do toho jeste asi poslou nove smlouvy, takze jsu vazne zvedavi co z toho vseho zas bude a kolik me to bude stat :roll::!:

Na konec jeste moje doporuceni: vykaslat se jim na nejake akce dohodnute po telefonu s velmi (ne)prijemne vlezlimi vterkami...

Sdílet toto téma

Ohledne tech nominalnich a garantovanych rychlosti, cela zmena je asi takovato:

Drive pred zmenou tarifu byla u "garantovanych" rychlosti skutecna rychlost o 10 % vyzsi oproti te udavane (napr. u T1000 - 1100/220 kbit) to byla vlastne ta garance.

Nyni je to tak, ze tech 10 % uz se nepridava a garantovana je proto nizsi, ale je to vpodstate jen jisteni Karnevalu aby si zakaznici nestezovali, ze jim rychlost kolisa. :?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Ohledne tech nominalnich a garantovanych rychlosti, cela zmena je asi takovato:

Drive pred zmenou tarifu byla u "garantovanych" rychlosti skutecna rychlost o 10 % vyzsi oproti te udavane (napr. u T1000 - 1100/220 kbit) to byla vlastne ta garance.

Nyni je to tak, ze tech 10 % uz se nepridava a garantovana je proto nizsi, ale je to vpodstate jen jisteni Karnevalu aby si zakaznici nestezovali, ze jim rychlost kolisa. :?

zajimavy to poznatek ...kazdopadne pokud karneval neco nevymysli resp se nerozhodne delat neco s FUP tak uzivatele budou stejne nasrani ...cekal jsem ze Karneval zavede limity aspon dle urovne UPC kdyz s nim tak soutezi ale to ze je nechaji je celkem nerozumne rozhodnuti timto se uzivatelum moc nezavdeci :?

jako 2GB limit na 1mbitu je celkem vysmech dle meho nazoru :wink:

viz muj prispevek zde

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Sdílet toto téma

No, to s tou garanci rychlosti na puvodnich rychlostech toho bych se moc nebal, to je zrejme jen "pro jistotu".... podle me ty rychlosti pojedou na hodnote nominalni rychlosti.... ale to s tema limitama a zdrazenim to je K NICEMU !!!!!!!!!!!!!!!! K cemu to sakra vede ?!?!? To za pet let budou v nabidkach poskytovatelu bezne 100Mbps linky, ale s treba 10GB limitem ?!?!? Prijde mi to jako zavod v tom kdo nabizi vyssi rychlost, kterej je ale skutecne jen lakadlo na lidi kteri vidi rychlost a berou..... Dost me tim Karneval zklamal. Cekal jsem vic.

Sdílet toto téma

Z infolinky jsem se doslechl ze pry ty nove ceny internetovych tarifu budou platit, jen pro nove zakazniky Karnevalu, stavajim zakaznikum zustane puvodni cena, ale nevim jeslti to plati pro vsechny tarify, nebo jen pro ty zdrazene, na infolajne pry byly trosku mimo.

Napsal jsem proto mail na Karneval a jak budu vedet vic tak to sem napisu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku