Jump to content

Kostičkování HD programů.

Recommended Posts

Začaly mi kostičkovat HD programy. Nejvíc to pozoruji u ČT Sport ( momentálně nejsledovanější). Na TV a CA Modulem dochází ke kostičkovani a u TV s STB se obraz seká.Nejsem si jistý ,ale zdá se že vše začalo po přidání nového MUX. Je to možné? A co s tím.

• Internet 300
  • 20 GB
  • TV Komfort
  • HD Mediabix, CA modul
  • Olomouc

Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.

• Internet 300
  • 20 GB
  • TV Komfort
  • HD Mediabix, CA modul
  • Olomouc
Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.

Že doposud něco fungovalo nic neznamená. UPC garantuje signál na zásuvce. Ten může být v určitý toleranci úrovně, dřív třeba na vyšší úrovni a dneska na nižší a nenaděláš nic. Samozřejmě pokud už na zásuvce bude problém a špatná úroveň nebo vysoká chybovost, tak je to věc UPC. Ale když to tam bude v cajku a u TV ne, tak smůla.

No je pravda, že internet sem tam taky nejede jak by měl.Jestli budete zítra volat, dejte vědět jak jste dopadl. Momentálně je vše v pořádku. Vypadá to na nějaký rušení, nebo přetížení v určité době. Jen spekuluji, třeba je to nesmysl.

• Internet 300
  • 20 GB
  • TV Komfort
  • HD Mediabix, CA modul
  • Olomouc