Jump to content
ski1961

Koupě CA modulu od UPC ANO-NE ?

Recommended Posts

Zdravím,

už tady bylo toho napsáno od koupi CA modulu od UPC asi dost. Veškerá diskuze končila většinou tím, že koupě modulu od UPC již možná není, maximálně jeho pronájem a to ještě vysloveně na žádost zákazníka.

No dneska jsem zjistil zase trochu něco jiného. Uživatel v jiném vlákně psal, že je možné CA modul stále koupit od UPC a odkazoval na odpověd Davida z FB UPC https://ctrlv.cz/U4pZ

Z té odpovědi plyne, že snad je koupě zase možná, jak odpovídal jednomu tazateli, že prodej může zařídit, pokud má zájem.

Nedalo mi to, protože jsem se na to taky ptal a od stejného Davida jsem asi před 3 měsíci dostal odpověd, že prodej možný není, max. pouze pronájem. Tak jsem se dnes zeptal znovu a zde dávám výsledek :

Dobrý den ,

CA modul do prodeje stále nenabízíme. Ve výjimečných případech je však můžeme v omezené míře do prodeje poskytnout.

Alena, UPC Facebook tým

Takže úsudek si udělějte každý sám. Pro mě je takový, že když budou chtít tak prodají, když nebudou tak neprodají :-)

• -
  • -
  • -
  • žádné
  • MO

Tak doufejte, že jste výjimečný případ a možná Vám ho prodají :D

Fakt kocourkov :D

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov

Tak jo. Neuveritelne se stalo skutkem. Dva nove odprodane moduly jsou doma.

Takže patříš mezi ty vyvolené, kterým UPC prodalo moduly ? Jak to proběhlo ? Dostal jsi nové nebo tě odprodali ty pronajaté ?

• -
  • -
  • -
  • žádné
  • MO

Pronajate jsem vratil, nove dostal. Minuly tyden jsem psal UPC na facebooku, dostal jsem nejprve zamitavou odpoved. Pak jsem jim napsal znovu a argumentoval screenshotem + textem z prvni zpravy tohoto vlakna. Pak uz mi rovnou zavolali a rekli, ze po mimoradnem schvaleni nadrizenym mi je prodaji. No a dneska prijel technik, predal moduly, ja jsem mu podepsal objednavku a bylo. Uz hrajou...

• Internet 500
  • Starší služba
  • TV Komfort
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha

Na FB se nedávno objevila zpráva, že CA moduly k odkoupení jsou vyprodané a že se má ozvat prý za cca 3 týdny. ;-)

Zřejmě je zajdee všechny odkoupil :lol::lol:

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov

Zdravím Vás,

já jsem rovněž dlouho čekala na CA modul, nakonec jsem si ho pronajala za 70 Kč měsíčně.

Když jsem se zde dověděla o možnosti zakoupení přes Facebook, rovněž jsem si zkusila modul objednat přes UPC formulář, přišla odpověď, že to nelze.

Zavolala jsem na zákaznické centrum, a zeptala se, zda tedy mám kontaktovat jejich pracovníka přes Faccebook, abych modul mohla odkoupit.

Paní se tomu divila, že to slyší poprvé. Nicméně byla velmi ochotná, a slíbila, že vše prověří a dá vědět.

Tentokrát byla odpověď kladná. Příští úterý mi CA-modul přivezou a pronajatý si odvezou.

Toto je tá dobrá zpráva, ta horší je, že mi modul nabídli za cca 2000 Kč, což mě překvapilo - očekávala bych cenu cca 1500 Kč.

Odpovídá to zhruba 28 měsícům pronájmu. Paní mě ubezpečila, že platí běžná 2-letá záruka, během níž se servis. popř.výměna zdarma.

Zajdee:

platil jste taky tuto cenu?

Díky za odpověď.

No asi to bude protože se oficiálně neprodává a cenu teda nemají ani v ceníku. Tak jestli teda nenavedla cenu za prodej USB boxu protože nemá asi ani ona prodejní cenu CA modul v systému a ta je 2020,- . Hold za to že někdo něco chce co momentálně není si musí připlatit.

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Cisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB
  • Praha

Mne nabidli moduly za cenu 1209 Kc za kus, mimochodem shodnou s tim, co za CA modul chteji dodnes podle ceniku pro podnikatele. Navratnost mam spocitanou na 20 mesicu (mel jsem v pronajmu jeden za 50 a druhy za 70 Kc), ale ve skutecnosti by byla jeste kratsi, protoze moduly lze pomerne snadno a za dobrou cenu prodat (kdybych u UPC koncil).

• Internet 500
  • Starší služba
  • TV Komfort
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha

Ked sa uz uskutocnila ta fuzia sk cz upc nemali by aj ceny zariadeni tomu zodpovedat alebo minimalne sa tak nelisit?Cena modulu na SK je raz taka ako v CZ.Nie ze by ma to sralo,mam 2 moduly za este staru cenu 60 € (prachy uz mam davno naspat)a treti zadarmo od známeho,ktory dal upc vale.Len taka recnicka otazka pre zaujimavost.

Snimka221ex5.PNG

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II

Guest

Nákup CA modulu je právo každého uživatele a odběratele televizního signálu UPC. To by nám firma UPC mohla brzy nařídit příjem a sledování televizního signálu pouze na jejich pronajaté televizi.

Firma : UPC zrušila prodej a nabízí pouze pronájem karet CA modulu. Myslím si že je to v rozporu ze zákonem, a mělo by se to považovat za trestný čin. Firma UPC si tímto krokem dělá monopol a všichni odběratele televizního signálu tak bere za své rukojmí. My všichni platíme za odběr dvakrát + poplatky za televizi. Takže třikrát. Navrhuji podat hromadnou žalobu. Přidá se někdo.

Guest

a kdo ti řekl že zrušili prodej ? já jsem řekl že ho chci koupit a tak mi ho prodali, loni asi listopad...

a kdo ti řekl že zrušili prodej ? já jsem řekl že ho chci koupit a tak mi ho prodali, loni asi listopad...

bylo krátké období, že když se na ně zatlačilo, tak ho prodali i když oficiálně v ceníku to nebylo. Bohužel nyní je zase doba, kdy jsou striktně proti a nikomu ho neprodají, prostě jak u blbejch :-)

• -
  • -
  • -
  • žádné
  • MO

Prosím tě jak chceš někoho nutit aby ti něco prodal, když on nechce???

Tohle komunistický myšlení snad nikdy neskončí.

Nelíbí se ti podmínky? Není problém, běž ke konkurenci, tomu se říká tržní prostředí.

• Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • HD DVR mediabox cihla
  • Praha 5

Nákup CA modulu je právo každého uživatele a odběratele televizního signálu UPC. To by nám firma UPC mohla brzy nařídit příjem a sledování televizního signálu pouze na jejich pronajaté televizi.

Firma : UPC zrušila prodej a nabízí pouze pronájem karet CA modulu. Myslím si že je to v rozporu ze zákonem, a mělo by se to považovat za trestný čin. Firma UPC si tímto krokem dělá monopol a všichni odběratele televizního signálu tak bere za své rukojmí. My všichni platíme za odběr dvakrát + poplatky za televizi. Takže třikrát. Navrhuji podat hromadnou žalobu. Přidá se někdo.

A nejste trošku mimo? :)

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Prosím tě jak chceš někoho nutit aby ti něco prodal, když on nechce???

Nepriamo podsuvaju moznost alebo nutia ked chces,k prenajmu respektíve kupe tych ich šmejd boxov a z toho dovodu to ma vsetky predpoklady nekalej obchodnej praktiky,ktoru maju vo svojom repertoari tzv. šmejdi.Mimochodom,kam chodis na tie "mudra",to mas z vlastnej hlavy? :scratch:

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II