Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
duchodce

Sekání obrazu

Recommended Posts

Máme kabelovou televizi v lokalitě Ostrava Hrabůvka. Od loňského podzimu se nám nepravidelně seká obraz na jakémkoliv kanálu. Posledních několik dnů se frekvence záseků obrazu zvýšila na několikrát za minutu. Poradí někdo čím by to mohlo být? Děkuji.

Sdílet toto téma


Link to post

To jsem udělal jako první, dokonce jsem všechny kabely vyměnil a koupil novou televizi v domnění, že ta stará se seká kvůli HD vysílání. Sekání není pravidelné. Někdy je pár hodin obraz bez záseku. Ale např. včerejší přímý přenos fotbalu a záznam biatonu na ČT sport to byla tragédie. To samé večerní film na Nova Cinema Poslední pevnost. Dnes byl naštěstí skoro celý den klid. Jen od 13.00 do 15.00 se sekal obraz Při sledování ČT1.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se


 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×