Jump to content
revengeboy

opakované vyskakování loga HBBTV

Recommended Posts

Zdravím všechny,

v poslední době se mi stává, že se opakovaně v intervalu několika vteřin objevuje logo "červeného tlačítka". Vždy se objeví, po chvíli zmizí. Konkrétně na Primě, někdy i na ČT. Musím odpojit LAN kabel, abych se toho zbavil. Druhý den kabel připojím a je vše zase OK. Zkoušel jsem monitorovat ping a na nějaké výpadky na LAN (router) to nevypadá. Měl by někdo tip, v čem by mohl být problém?

• Internet 100
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul
  • Brno

měl jsem podobný problém při slabším wifi signálu ale u Prima (COOL) to vidím spíš na další formu reklamy, aktuálně tam u RED hbbtv dotu vyskakuje BMW X1

• Internet 150
  • -
  • Komplet
  • Technicolor bridge, 4x CA modul
  • Praha

Jen doplním - taktéž mám Samsung.ˇ

Tohle nebude forma reklamy :-) to BMW je opravdu reklama, ale to, co mám na mysli já, je jen klasické "červené tlačítko".

• Internet 100
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul
  • Brno

Guest

Dnes jsem se stejným problémem kontaktovat podporu Samsung CZ :

V tomto případě zkuste provést tovární nastavení televizoru (ten ovšem smaže všechna data včetně naladěných kanálů a bude potřeba je naladit znovu) v Menu - Podpora - Automatická diagnostika - obnovit (případně pin 0000)

Poté ještě resetujte SmartHub:

Menu – Smart Hub – Tools (tlačítko na ovladači) – nastavení - Obnovit (případně pin 0000)

Poté prosím nastavete HbbTV znovu

Vyzkoušejte prosím tento postup, v případě, že by se Vám tento postup nedařil, kontaktujte nás prosím znovu.

Tuto odpoved jsem od Samsung podpory dostal pri reseni jineho problemu a vysledkem byl "vopruz" se znovunaladenim telky. Ja cekam na nejakyho "odvazlivce" co to zkusi, ja do toho urcite nejdu!

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul 2x
  • Mělník

Guest

Tovární nastavení nepomohlo. - jen ztráta času.

Zatím jsem vysledoval, že problém nastane při sledování TV Prima (všech programů) - vypadá to, když jsou reklamy dojde k problému s Hbbtv ( pak vyskakuje okno s č.tl.) ale už i na programech CT. (nutné vypnout TV nebo LAN kabel, nebo vypnout Datovou službu v TV).

Jen dívání na ČT zatím bez problémů s HbbTv (koukám málo - tak to není 100% ověřeno)

Samsung opět kontaktován -> obraťte se na servis střediska (asi oprava TV když problém máme v po celé ČR)

Doporučili mi kontaktovat Primu (což jsem již o víkendu udělal)

Nejen na tv Samsung způsobuje HbbTV Prima problém :x Proč každý provozovatel tv vymýšlí své vlastní řešení HbbTV a nedrží se funkčního standardu?

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice