Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
tomt3

Podivně vysoká rychlost

Recommended Posts

Na speedtestu je to okolo nějakých 180Mbit, ale pochopitelně v různé dny a časy je to rozdílné a některé aplikace běží přes síť trvale při běhu počítače, např. Teamviewer. Samozřejmě to rychlost ovlivní o pár Mbit, nešlo mi přímo o přesné měření, ale spíš mě udivuje, že existuje konkurence, která nabízí sotva třetinu rychlosti a dalších parametrů za stejnou cenu

Sdílet toto téma

rychlost.cz a speedtest.net jsou jen orientační, neukazují přesné hodnoty. A jsou konkurence, které nabízí za stejné a větší peníze horší služby, ale jsou i naopak konkurence, které nabízí mnohem lepší parametry služby a za nižší částky :)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Na speedtestu je to okolo nějakých 180Mbit, ale pochopitelně v různé dny a časy je to rozdílné a některé aplikace běží přes síť trvale při běhu počítače, např. Teamviewer. Samozřejmě to rychlost ovlivní o pár Mbit, nešlo mi přímo o přesné měření, ale spíš mě udivuje, že existuje konkurence, která nabízí sotva třetinu rychlosti a dalších parametrů za stejnou cenu

To by mě zajímalo, jakej tarif platíš a kolik. Já má 200/20 s věrnostní slevou za cca 580 Kč, bez slevy je za cca 800 Kč. To ti připadá jako bezkonkurenční cena ?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem UBEE EVM3206

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku