Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Slovenské UPC používá   na většině multiplexu QAM 256.České UPC používá QAM 64 .Proto má UPC Slovensko víc místa.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

VIDEO: Cartoon Network od podzimu v češtině, nabídne plnohodnotný servis

kde všude bude možné Cartoon Network v češtině naladit? Těšit se mohou mimo jiné klienti kabelového operátora UPC ČR, satelitního freeSATu a uživatelé DigiTV. 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/video-cartoon-network-od-podzimu-v-cestine-nabidne-plnohodnotny-servis--1747241

Upraveno uživatelem Pavel m
  • lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník boss   
Návštěvník boss

nevím, proč u nickelodeon hd nejde český zvuk... díky za vysvětlení

dále mám dotaz - mám černou krabici - a když chci shlédnout zpětně nějaký film ze cinemaxu, nejdou mi tam dát české titulky

ty tam jdou pouze když se dívám na cinemax přímo.... proč???

Sdílet toto téma

Před hodinou, black13 napsal:

Nickelodeon HD nie je lokalizovany do cestiny, na rozdiel od SD verzie. 

Otazkou je, proc... kdyz HD i SD verze maji zcela shodny program. Nejak mi unika duvod NEdani CZ zvukove stopy do obou verzi.
(BTW, pro zajimavost, v Chorvatsku je HD verze lokalizovana)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízenímodem Cisco EPC3208, CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Návštěvník ronuquet   
Návštěvník ronuquet

Hello! From Romania here. I hope that is ok to post here in english, because i don't know czech (you can reply in czech though) but i follow this topic from long ago with help of Google Translate (not much, but enough).

About Cartoon Network. On Romania, we have on UPC - Cartoon Network with 3 audio languages - Romanian/Hungarian/English.

On English, on promos we have czech language and on cartoons we have english language. Hope that on 1 September, CN will be 16:9, and ready for czech people.

About "nove stanice", in Romania, this year as new channels at UPC we have only Romance TV, AXN Spin and one romanian HD... so low, and we don't have DTX, Science and IDX as HD versions.. only SD... so it can be more crappy...

(if you have any questions about romanian UPC, i can easy reply with answers!)

Sdílet toto téma

ronuquet in slovak:

Sk + CZ maju rovnaky manazment ludi, na slovensku nezmyselne zvysovali ceny, riesilo sa to aj v mediach, mna zaujima ci aj v rumunsku sa uplatnuje nezmyselne zvysovanie cien, napr. prechodom na vyssiu kampan v baliku. dakujem za odpoved.

• lokalitaKosice
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníziadne

Sdílet toto téma

Návštěvník ronuquet   
Návštěvník ronuquet

@upcman : no, on Ro&Hu we have a guy from 2015 who wants lower the prices and lower the quality of services.

for exemple, the Adult package costs now 5 lei (our currency), and was 10 lei, but Brazzers TV Europe is out.

the biggest package (Play Maxim) costs 45 lei, but before was 65 lei.

we have the Kaon Horizon, without recording, DVR, or HDD.

we don't have many HD channels, like AMC HD, AXN HD, IDX HD, Nick HD, DTX HD, Science HD, Cinemax 2 HD, SPI Channels in HD(Fightbox, Docubox, Fast&FunBox, FashionBox, Filmbox Premium, Eroxxx) and we stand still at this category (HD Channels) because we have low prices but we have for example Trace Urban HD...

Sdílet toto téma

Návštěvník KIKA"   
Návštěvník KIKA"

Markíza Internacional:

Dobrý den , kdy bude Markíza Internacional?

Už je načase!!!!!

Sdílet toto téma

@Kika: Kdy už pochopíš, že to je největší odpad a s nízkou sledovaností?

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

Dobrý den,prosím o radu. Čtyři dny mi nejde kabelovka,ani jeden program.Kromě toho,že na centru podpory ze mě dělají debílka,tak ted´ještě se mi zobrazuje chyba e201. Kabel jsem měnil -nic,tovární nastavení -nic co může být špatně? Díky.

• lokalitaSvitavy
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonnemám

Sdílet toto téma

Na podpoře mi včera v noci borec nedokázal pomoct,tak prý to předá kolegovi a ráno už mi přišla sms, že je vyřešeno.Ale nevím co vyřešili,STB mi stále píše problém s připojením.

• lokalitaSvitavy
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonnemám

Sdílet toto téma

Návštěvník mkarek   
Návštěvník mkarek

dobrý nevíte někdo jak to vypadá s programam Disney Channel HD.

Sdílet toto téma

Měl by být na podzim. Září-listopad. Vzhledem ale k premiérám spíše dříve než později. Technicky je vše již na odbavení ready. Nativní obsah je taky skoro plně zastoupen. Byla to spíš otázka toho, jak moc se jim to vyplatí. Proto to trvalo tak dlouho. Teď už tomu de facto nic nebrání. Nevím jak ostatní operátoři, ale UPC by mělo být jedním z prvních co ho zařadí. Možná i jako náhradu za SD. Kdybych byl velký optimista, řekl bych 1.9. společně s Cartoon Network. Ale osobně to vidím na přelom září/října. @David - UPC ale jistě upřesní :)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Jack_6428: Nevíš, jestli je reálný, že by se časem lokalizoval do češtiny i Boomerang? Já si vzpomínám, že před pár roky se o tom uvažovalo, ale pak z toho, nevím proč, sešlo. Sice teď už ta nabídka dětských programů bude hodně bohatá, ale Boomerang v češtině by se mi líbil, jsou tam hodně ty klasický pořady, jako Looney Tunes, Tom a Jerry atd. :)

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
překlep
  • lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

@Tommy Kindernay Teoreticky možné to je, ale podle mě to není na pořadu dne. Turner se teď u nás soustředí na Cartoon Network. Vzhledem k investicím spojeným s CN pro CZ trh je to momentálně nepravděpodobné. Muselo se toho pro CN dost nadabovat, musela se zabezpečit reklama, připravit nová grafika i přechod CN do 16:9 a HD - což je asi jediná věc, kterou nevíme. Jestli UPC přidá Cartoon Network v SD nebo rovnou v HD, jelikož HD signál by měl být brzy pro operátory k dispozici. To by opět mohl vědět @David - UPC, stejně jak časově vypadá přesně ten Disney. Ještě k tomu Boomerangu. On ho sice Turner nabízí většinou v balíčku s ostatními Turner kanály, a třeba ho UPC nakonec přidá taky i když pochybuji, ale Boomerang je v horší pozici. Není tak známý a zadruhé existence Boomerangu do budoucna není jistá. Alespoň v USA to vypadá, že ho nahradí brzy VOD stejného názvu. Evropský Boomerang tak bude možná svoji skladbu ještě dost měnit, podobně jako ji změnil před pár lety po změně grafiky, a nemusí být tak atraktivní. Co vím, stejně jako CN CEE plánuje taky přechod na 16:9 a HD. Na rozdíl od CN to ale nebude do konce roku, nýbrž v první půli toho příštího. Z čehož ti je asi jasné, že další část staršího obsahu z programu nejspíše zmizí. Boomerang je prostě trochu kočkopes. Jestli se Boomerangu česky někdy dočkáme, bude to podle mě za pár let - podobně jako to bylo se spuštěním Nicku Jr. po Nicku. Upřímně ale myslím, že Boomerang už je jako kanál zbytečný a s dabingy jeho pořadů, pokud by se vrátil k retru, by byla navíc práce.  Já bych teď ze všech sil se snažil podpořit Cartoon Network a doufal, že si povede dobře. Snad lidem jeho lokalizace udělá radost. A i když dost lidí tomu nevěří, opravdu k ní dříve nebyl prostor. 

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník Lock   
Návštěvník Lock

Zdravím,

ptal jsem se už tu jednou....stanice sportovní 213 se neplánuje? A také Arena Sport 2 v HD?

Díky.

Sdílet toto téma

Z těch dvou je 213 HD pravděpodobnější. Alespoň se teda o ní uvažovalo, pokud vím. Tak třeba na ten podzim se zbytkem. Uvidíme. Arena Sport 2 HD podle mě ale asi ne.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Lock: David psal na FB, že 213 bude pravděpodobně na podzim, takže si myslím, že ji přidají. Navíc na Slovensku je UPC snad jediný velký operátor, kde 213 chybí a v ČR už ji má taky hodně operátorů. Já si myslím, že na 99% v UPC bude, tipuju, že už v září :)

Jack_6428: Díky za info ohledně toho Boomerangu :)

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

AXN HD sice není nová stanice, ale dočkáme se v dohledné době plné lokalizace do češtiny?

Díky za odpověď.

• lokalitaOstrava
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul, modem Cisco 3208

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku