Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Vojtulin

DVB-C a TV Philips 37pfl4007h/12

Recommended Posts

Mám tuhle televizi od Philips a zprovoznit české DVB-C byl docela problém, DVB-C totiž v základním nastavení funguje pro region Finsko, ale ne pro Česko. No ale v tomhle nastavení nezobrazuje menu ani informace o kanálech správně diakritiku. Myslel jsem, že neexistuje řešení, až mně zaujal tenhle odkaz. Po naklapání kouzelného kódu 062596 INFO se mi ale nezobrazila nabídka, kterou jsem čekal. Nastavení bylo zakódováno v podobě "option numbers" to je 8 16 bitových kódů, které jsou zapsány jako číslo v desítkové soustavě, viz tady. Podstatné je, že u pátého kódu (prvního z druhého řádku nastavení) bylo pro deaktivaci regionu pro DVB-T i DVB-C nutno změnit číslo z 43912 na 23432. Pokud máte trochu jiný model, na který ale taky sedí poslaný manuál, mělo by stačit od toho čísla normálně v desítkové soustavě odečíst 20480 a zadat místo původního čísla a potvrdit. Pak už můžete sledovat DVB-C i v česku.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku