Jump to content
Pavel m

ukončení Discovery World k 30.4.2016

Recommended Posts

Je to trochu komplikovanější. Zásadní změnou plánovanou na začátek roku 2016 je start programu Turbo Xtra a ukončení vysílání dokumentárního Discovery World. Turbo Xtra je zajímavý ve svém novém pojetí svými půlhodinovými dokumentárními tituly pro mladší publikum. IDx je také předmětem jednání. Byť má program u konkurenčních platforem relativně nízkou sledovanost, zvažujeme jeho výměnu za ID. Výhodou určitě bude česká jazyková podpora. David - UPC Facebook tým

Edited by Guest
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Dobrý den, ukončení vysílání programu Discovery World není v naší kompetenci. Sama společnost Discovery se rozhodla vysílání pro Česko a Slovensko ukončit a my toto rozhodnutí nemůžeme nijak ovlivnit. Nově bude zařazen do naší nabídky dokumentární program Turbo Xtra. Alena, UPC Facebook tým

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokumentární tituly pro mladší publikum=takže recyklace starých dokumentů pro ty, kteří jich moc neviděli. Kdopak ho asi bude financovat? Spíše to bude jen proud reklam.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
  • Teplice

Guest

S dokumenty do jde z kopce. History už nevysílá historii, všude překupování starých krámů a další blbosti a místo Discovery World teď dají Turbo Xtra, s půlhodinovými blbostmi pro mladé s poruchou soustředění, které by zřejmě hodinový dokument na místě zabil. Už jen z toho stupidního názvu se mohu domnívat, že se v uváděných "dokumentech" bude vyskytovat pouze cca 100 ultra cool slov, kterým bude dnešní mládež rozumět, aby jsme jí snad odbornými výrazy nepopletli hlavu a neodradili je.

Ještě lépe zde:

V podstatě dojde u nás k tomu stejnému co v Polsku. A já se ani nedivím. O Discovery World se Discovery už nějakou dobu nestará. 4:3 v roce 2016 je trapné a 5+ let stejný vizuál taktéž. Mohli sice okopírovat mexickou verzi a pokračovat, ale proč? Náhrada novou stanicí je logičtější. A u ID a IDXtra to je podobné - navíc bez češtiny.

Možná budou lidi nadávat stejně jako v případě ESPN America, ale i zde to jde mimo UPC a já to u obou stanic schvaluji.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

To, že budou některý lidi nadávat, je jasný. A já jsem jedním z nich. Už jsem tu jednou psal, že je mi ukradený, jestli bude History channel v ultra mega super HD, protože s programem, který poslední 2 roky vysílá, skončí u mě na konci TV seznamu. A totéž je v případě discovery world - šly tam dokumenty, které jinde nejdou, a tudíž jsem se na ně díval, a to přesto, že byly ve 4:3. Na Turbo Xtra, pokud jsem to přeložil z polštiny správně, se dívat nebudu, a opět si může vysílat klidně ultra mega HD.

• Internet 100
  • -
  • -
  • Modem
  • Velké