Jump to content
warman

Nové obchodní podmínky

Recommended Posts

Máte někdo nabídku na nejvyšší tarif internet 300 + Horizon Komplet bez zařízení?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• lokalitaPraha
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCA modul

Mám 40 Mbit, teď chtějí přehodit na 200+ za 460,-. Kolik platíte Vy? :)

Taky máme 40 Mb a chtějí dát rovnou 200+ a cena navýšena o 36,- na celkových 470,- včetně modemu

Modem odkoupený nebo v pronájmu? (pokud pronájem kolik měsíčně).

Mám 40 Mbit, teď chtějí přehodit na 200+ za 460,-. Kolik platíte Vy? :)

Taky máme 40 Mb a chtějí dát rovnou 200+ a cena navýšena o 36,- na celkových 470,- včetně modemu

Modem odkoupený nebo v pronájmu? (pokud pronájem kolik měsíčně).

Nějak fakt nevím, jestli mám volat retenční, myslím, že cena 470,- včetně modemu je slušná, když normálně stojí 600,- u tebe dokonce ještě o 10,- Kč méně. Někde jsem tady četl, že si někdo zažádal dát jen 100+ místo 200+ a cena byla jen o 18,- menší, tedy přesně polovina toho navýšení. Takže mít stovku navíc za 18,- Kš asi není špatné i když vím, že pro normálního smrtelníka, který jen serfuje a občas kouká na nějaké video je i ta stovka k ničemu. Moje nynější 40 bohatě stačí. Bohužel UPC jde cestou neustálelo navyšování rychlosti, ačkoliv pro naprostou většinu jsou tyto rychlosti prakticky nevyužitelné a tím stále navyšujou cenu.

Jinak jsem psal již v první reakci, že je to včetně pronájmu modemu, pokud bych měl modem svůj, tak by šla cena ještě o 70,- níže, kterou si účtuje UPC za pronájem modemu.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Mám.Po změně bych měl platit 1270 kč

Máte někdo nabídku na nejvyšší tarif internet 300 + Horizon Komplet bez zařízení?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

To máte moc drahé:-)

200 Mb (na rok 1 300Mb) + Horizon Komplet bez zařízení za 808 Kč viz téma "Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)" zde na fóru

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

...a pro méně náročné(třeba pro přechod z Kombi Komfort 120) mají

inet100Mb+Horizon Komfort+HBO za 608Kč(bez zařízení) a přidají k tomu třeba i balíček Koktejl za 69Kč...jen se musíte ozvat

Internet: 100+ , Televize: Horizon Komfort+  Koktejl HD  HBO HD , Zařízení: HD PVR Kaon , CAmodul , CiscoEPC3925

• lokalitaHK
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul

Ja osobne vaham, ze to cele u UPC po 12 letech zabalim. Cihla je nejhorsi settopbox, co jsem kdy od nich mel. Ted k tomu to zdrazeni. Ted je ta zmena podminek k 15.1.? Da se teda stopro odejit i bez doplaceni vernostniho nekolik mesicu pozpatku? Presel bych asi k Netboxu, pokud se do toho pustim.

Myslíte si, že to bude lepší s Netboxem? Stačí se podívat na jejich FB stránku a mrknout se na problémy na novém prostředí Kuki-m.

Proč ten stb nevrátíte, nekoupíte CA modul? Vložíte do TV/usb dvb-c tuneru/vlastního STB a máte po starostech.

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Ja osobne vaham, ze to cele u UPC po 12 letech zabalim. Cihla je nejhorsi settopbox, co jsem kdy od nich mel. Ted k tomu to zdrazeni. Ted je ta zmena podminek k 15.1.? Da se teda stopro odejit i bez doplaceni vernostniho nekolik mesicu pozpatku? Presel bych asi k Netboxu, pokud se do toho pustim.

Ano, dá se odejít bez pokuty, píší to i ve "zdražovacím" emailu. Koneckonců, je to změna podmínek z jejich strany. se kterou nemusíte souhlasit.

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Naprosto perfektne u nich funguje vraceni poradu 48h pozpatku. To je dalsi z veci, co mi u UPC chybi. Ja se v podstate na vse divam s cca 20 min zpozdenim a posunuju reklamy.

Ve vypovedi mam odkazat na zmenu podminek nebo se vubec neudava duvod?

ano musi tam byt duvod ve vypovedi (nesouhlas s cenou nebo s novymi podminkami), upozornuje na to samo UPC, jinak je vypoved (odstoupeni od smlouvy) neplatna

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 3x CA modul

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

Edit:

Tak jsem dnes volal na retenční a dohodl jsem se na platbě 839 Kč,místo 1050 Kč.Je v tom internet 200 Mbit/s,TV Horizon komfort+pronájem modemu Cisco,STB Kaon KCF-B4003HCO a STB HD Mediabox.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Guest

Tak koukám, že platíme za internet asi nejvíc ze všech... Máme od UPC internet 10 let, za starý chello 30 platíme 569,- + modem, teď nám to zvedají na těch 100 Mbit a cena o 30,-. Volal jsem k nim, že v máme v domě pet3ny.net, který nám jsou schopní zajistit 100 Mbit za 400,- a jako jestli s tim něco teda udělají, jestli můžou nabídnout něco a paní: hm tak si pošlete sem výpověď, na shledanou! tomu řikam marketing!

Guest

Já před chvílí dotelefonoval s UPC a musím naopak pochválit vstřícný přístup. Ihned nabídli slevu - již několikrát zde deklarované promo na 200+komplet.

Ve vašem případě je navíc možné vypovědět smlouvu a tím pádem objednat jako nový zákazník, kde máte např. Internet 100/10 + digi mini za nějakých 429 tuším. Zkuste tam zavolat znovu a zkusit milejší přístup, třeba Vám taky hned něco nabídnou.

Ale to si může objednat i jako stávající zákazník INTERNET 100+ s Digi Mini. Stačí si zavolat nebo napsat a změní to hned, pokud nemá ED2 modem.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Guest

Já si ošéfoval od nového roku 100m internet + horizon klasik + mini balicek + darwin za 449 jako dosud :)

K výsledku daleko, tak aspoň mezivýsledky.

Takže další posun, dneska telefonát od UPC, během pětiminutového hovoru všechno vyřízeno. Slečna mi nabízela 200 Mbit za cenu lepší než ceníkovou, ale neměla nejmenší problém, když jsem chtěl 100 Mbit za cenu ceníkovou. Slíbeno převedení do týdne.

Doba vyřízení dle standardů UPC mizerná (6 dnů, v tom víkend), když už se to začlo řešit tak řešení kvalitní a rychlé, vysoce nad standardy UPC. Sečteno - za mě má UPC při řešení zatím malé plus.

Guest

Mamce zdraží 10 Mbit z 259 Kč na 290 Kč a to už ji letos jednou zdražovali z 250 na 259 Kč. Dostali jste někdo z UPC v rámci retence lepší cenu než je 290 Kč na tento nejnižší tarif ?

Ja mel 10 Mbit + tv s balickem relax za 312( modem a ca modul vlastni) - info o navyseni o 49 kc. Pres retnce jsem dostal 100Mbit a tv s balckem relax mini za 310,- na 12+ 12 mesicu. Ubylo sice par programu, ale zase rychlejsi net:-)

Guest
Dnes telefonát z UPC, paní operátorka docela příjemná :) Napsal jsem jim přes formulář, proč mi jako nenabídli 100M místo těch 200M, že ho nevyužiji. Paní na telefonu se prakticky jen zeptala jestli to myslím vážně:-D že ona cenu pro mě nedokáže vypočítat, jelikož mám individuální slevu a že to předá dál.

Jdu si přečíst VOP z doby, kdy jsem uzavíral smlouvu, jestli vůbec mají právo mi měnit svévolně tarify, jak se jim zlíbí.

Tak jiná paní volala, nakonec jsme se dohodli na 100M se stávající cenou 350Kč/měs., sice nic do mailu neposlala nic, jak slíbila, ale budu doufat v čestné slovo UPC společnosti :-D