Jump to content

Film+ odstartoval ve vysokém rozlišení,


Recommended Posts

Diváci se mohou těšit ve vysokém rozlišení například na snímky District 9, Identita, Kauza CIA, New Yorku, miluji tě, nebo třídílnou ságu TUT s Benem Kingsleym

 

Společnost AMC Networks International – Central Europe nabízí od 1. prosince svou stanici Film+ ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). O tom, kteří operátoři tento program zařadí do své nabídky, bude záležet na jednání mezi oběma stranami. Svůj zájem už například dal najevo největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika. Během posledního letošního měsíce si fanoušci filmu užijí v HD kvalitě tituly, jako jsou District 9, Identita, Kauza CIA, New Yorku, miluji tě, nebo třídílnou ságu TUT.

 

První ze tří dvouhodinových dílů šestihodinové minisérie TUT bude mít premiéru na Štědrý den, poté 25. a 26. prosince se diváci mohou těšit na zbylé dva díly. TUT charakterizuje AMC jako ohromující ságou vyprávějící příběh jednoho z nejpozoruhodnějších vládců v dějinách lidstva – Tutanchamona, krále Tuta, jehož ztvárnil Avan Jogia a jeho nejbližšího rádce, vezíra Aje, kterého si zahrál Ben Kingsley. Film+ nemá být jediným programem AMC, který bude k dispozici v HD. Začátkem příštího roku by mělo být takto dostupné i bývalé MGM.

 

http://www.digizone.cz/clanky/film-odst ... -sluzbach/

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...